Для дерева

Сортувати у порядку зменшення

1-20 of 23

Сторінка:
  1. 1
  2. 2
Сторінка:
  1. 1
  2. 2

Вогнезахист для дерева

Вогнезахисна просочування деревини

Дерево - матеріал органічного походження, широко використовується в будівництві, має незаперечні переваги перед іншими матеріалами. Однак з огляду на органічності деревини, при нагріванні вона виділяє вуглеводні, які сприяють легкому запаленню і поширенню вогню за дуже короткий час. Тому в сучасному будівництві здійснюється обробка дерев'яних конструкцій спеціальними складами з протипожежною метою.

Основним складовим компонентом вогнезахисних просочень є антипірени. При впливі високих температур вони плавляться і виділяють гази, які перешкоджають поширенню вогню, запобігаючи виникненню пожежі на початковій стадії. Просочення для дерева протипожежна не змінює фізичних властивостей і структуру деревини, зберігає її природний відтінок.Вона може бути водорастворимой і органорозчинних. Останній тип препаратів вимагає застосування горючих розчинників, що неприйнятно в даному випадку. Тому найбільш часто використовується вогнезахист для дерева на водній основі.

Широкою популярністю користуються склади комплексного призначення, які поряд з протипожежної функцією антипиренов, мають також біозахисними властивостями антисептиків. Це дає можливість захистити дерев'яні конструкції від комах, шкідників і інших біологічних впливів.

Як вибрати вогнезахисні покриття конструкцій?

Найбільш важливими критеріями при виборі захисних препаратів є можливість їх випаровування і вплив даних випарів на здоров'я людей. Вогнезахист дерев'яних конструкцій в своєму складі не повинна містити солі важких металів, органічні розчинники.Основні параметри, яким повинна відповідати вогнетривке просочення для дерева є стабільність і довговічність. В процесі експлуатації препарати не повинні розкладатися або випаровуватися, бути стійкими до ультрафіолету, не вимиватися водою. Якісні просочення для обробки конструкцій всередині будівель зберігають властивості терміном до 30 років, для зовнішньої - до 7 років.

У характеристиках обраного кошти можна переконатися, ознайомившись з санітарно-епідеміологічним висновком, сертифікатом якості, документами від виробника, де вказані складові компоненти і рекомендації щодо заходів безпеки при роботі з речовиною. Пакет цих документів повинен надати продавець.

Вогнезахист деревини обов'язкова до застосування при будівництві дерев'яних будинків і конструкцій з метою пожежної безпеки.Якщо Ви все ж не можете визначитися які вогнезахисні покриття вибрати, набирайте нам, менеджери підберуть і прорахують найвигідніший варіант для Вас.