Для стін та стелі

Підібрати по:
Виробник
 1. НЕОМІД (1)
 2. ВІДАРОН (1)
 3. ОКСІДОМ (1)
 4. ТІККУРІЛА (2)
 5. БІОНІК ХАУС (2)
 6. САДОЛІН (1)
 7. ВІВАКОЛОР (1)
 8. КОМПОЗІТ (1)
 9. АУРА (1)
Колір
 1. база під колеровку (6)
 2. білий (1)
 3. безбарвний (10)
 4. жовтий (1)
Використання
 1. всередині (10)
 2. всередині/зовні (1)
Матеріал
 1. дерево (9)
 2. минеральна основа (бетон, штукатурка, цегла, гіпс і т.д.) (6)
Застосування
 1. декоративні елементи (5)
 2. стеля, стіна (7)
 3. меблі (2)
 4. двері, вікна (3)
 5. житлова кімната (2)
 6. спальня (1)
 7. передпокій (1)
 8. обшивка балкону (2)
 9. кафе, ресторан (1)
 10. приховані конструкції (1)
 11. нежиле приміщення (1)
 12. жилі приміщення (1)
 13. коридори, сходові клітки (2)
 14. вагонка, дерев'яні панелі (4)
▲ Згорнути ▼ Розгорнути
Степінь блиску
 1. матова (3)
 2. полуматова (6)
 3. глянцева (6)
Ступінь прозорості
 1. прозора (8)
Основа складу
 1. акрил (водорозчинний) (7)
 2. розчинник (уайт-спірит і подібний) (1)

Сортувати у порядку зменшення

11 шт.

Акриловий лак для стін: особливості та переваги

Покриття стін декоративним лаком надає їм чудовий зовнішній вигляд і виконує важливу захисну функцію для матеріалу підстави, запобігаючи негативний вплив навколишнього середовища і сповільнюючи руйнування часом. На ринку лакофарбових матеріалів купити лак для стін можна будь-якого виду - перламутровий, кракелюрний, глянсовий, матовий і інші, оскільки їх асортимент дуже великий. Для лакування в житлових і громадських приміщеннях часто застосовують акриловий лак на водній основі для стін, оскільки він є екологічним і безпечним для здоров'я людей. Головні переваги акрилових водних лаків:

 • Відсутність органічних розчинників в складі, завдяки чому продукт є екологічно безпечним
 • Відсутність різкого і неприємного запаху
 • Створення захисної плівки на поверхні стіни, міцною та еластичною
 • Прозорий акриловий лак не жовтіє з часом експлуатації, тому колір поверхні підстави залишається незмінним протягом тривалого періоду
 • негорючість
 • Може бути глянцевим, напівглянцевим, високоглянцевим, матовим, напівматовим
 • Легко наноситься на поверхні за допомогою валика, розпилювача або пензля
 • швидко висихає
 • Застосовується для поверхонь з будь-якого матеріалу - цегляних, кам'яних, металевих, дерев'яних, пластмасових та інших

На лакованих стінах волога не проникає в глибокі шари підстави, поверхні захищені від ультрафіолетового випромінювання, лаки зміцнюють структуру каркасних конструкцій, перешкоджаючи руйнуванню від дії часу.Нанесення лаку сприяє також захисту від впливу хімічних речовин і механічних пошкоджень. А чудовий вид, який набуває оздоблення, просто вище всяких похвал.

Лак для стін: особливості нанесення і використання

Процес нанесення лаку для стін не викликає ніяких труднощів. Для бездоганно рівних стін підійде глянсовий лак, якщо присутні якісь нерівності, краще зупинитися на матовому. Великий асортимент дозволяє підібрати будь-який лак для стін ціна якого вас тільки порадує. Перед початком роботи дуже важливо провести підготовку поверхонь. Для цього їх потрібно добре отциклевать, висушити, відшліфувати, зачистити від жиру, пилу, усіляких забруднень. Якщо оброблювана поверхня була раніше покрита лаком, рекомендується провести шліфовку і очищення, щоб вона стала матовою, потім виконати контрольну лакування.

Лак водний для стін потрібно ретельно перемішати в ємкості і нанести на поверхню валиком, пензликом в два шари. Якщо робота проводиться з дерев'яною поверхнею, яка раніше не була лакована, то спочатку потрібно покрити її лаком, розведеним на 10% уайт-спіритом. Якщо поверхня раніше була покрита лаком, то її слід заґрунтувати і нанести два шари нерозведеного складу.

Роботи слід проводити при температурі не нижче +5 градусів, при цьому температура самого лаку повинна бути 15 градусів. Максимальний ефект буде досягнутий, якщо при нанесенні і під час висихання, стіни будуть захищені від протягів і попадання прямих променів сонця. Повний термін висихання становить не менше 7 діб, за умови, що температура повітря вище 10 градусів. При більш низьких показниках термометра час висихання збільшується.

Акриловий лак для стін на водній основі має стійкість до впливу вологи, миючих засобів, ультрафіолетових променів. З його допомогою можна створити чудовий інтер'єр, який буде радувати око протягом довгого періоду експлуатації.