NEOMID INTERIOR (НЕОМІД ІНТЕРІОР)

NEOMID INTERIOR (НЕОМІД ІНТЕРІОР)
ЛАК ДЛЯ ДЕРЕВА
АКРИЛОВИЙ, напівматовий
готовий розчин
Обліковий номер: 00174
109 грн
Виробник NEOMID (Росія) Концентрат готовий розчин Витрата 1 літр на 5-10 м2 Собівартість обробки 9,24 грн / м2 Колір безбарвний Блиск напівматовий Разбавитель вода Робочі інструменти кисть, валик, розпилювач Термін захисту до 7 років Види упаковки пластикове відро 1л., 2 , 5 л., 5 л. Використання всередині / зовні

* Обов'язкові поля

109 грн
Купити в один клік

Neomid Interior (Неомид Интериор) - деревозахисним лак, на основі акрилової, утворює захисний напівматовий прозорий паропроникливий шар з високою еластичністю. Призначений для ефективного захисту і фінішної декоративної обробки поверхні деревини, зовні і всередині приміщень.

властивості
- утворює захисний напівматовий прозорий паропроникливий шар з високою еластичністю;
- запобігає утворенню грибка і цвілі, завдяки вхідним до складу біозахисним добавкам;
- швидко висихає на поверхні;
- екологічно безпечний;
- практично не має запаху;
- водорозчинний;
- колеруется.

БЛИСК:
напівматовий

ОБЛАСТЬ ЗАСТОСУВАННЯ:
Склад застосовують для лакування струганих і пиляних поверхонь зовні або всередині приміщень: стін, стель, вікон, дверей, меблів, столярних виробів, блок-хауса, євровагонки, імітації бруса і т.п.
Не використовувати для лакування дерев'яного та паркетної підлоги.

ПІДГОТОВКА ПОВЕРХНІ:
Оброблювана поверхня повинна бути сухою і чистою, не містити грибкових уражень (синява, цвіль), бруду, смоли, жирових забруднень. Якщо поверхня деревини вражена деревоокрашівающіх грибами (синявою), рекомендується первісна обробка відбілювачем NEOMID 500 , дезинфікуючим і повертає деревині природний колір. Для забезпечення максимальної біозахисту рекомендується попередня обробка поверхні глибокопроникаючу антисептиками NEOMID Base Eco абоNEOMID 400 .

Приготування робочого розчину:
Продукт готовий до застосування. При нанесенні фарбопультом допускається розведення водою, не більше 10%.

ВИТРАТИ ГОТОВОГО РОЗЧИНУ:
1 літр на 5-10 м2 залежно від властивостей поверхні, що фарбується (при одношаровому нанесенні).

СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ:
Перед застосуванням ретельно перемішати. Наносити на чисту суху деревину, пензлем, валиком або фарбопультом в 2-3 шари при температурі не нижче + 5 ° С. Зовнішній вигляд поверхні покращиться, якщо її після першого нанесення злегка відшліфувати і очистити від пилу.
При температурі + 20 ° С і відносній вологості повітря 65% час висихання на відлип протягом 1 години. Нанесення наступного шару допускається через 7-8 годин.
Інструменти відразу після закінчення робіт промити водою.

Склад можна тонувати відповідними пастами для отримання потрібного кольору в ручну або на обладнанні. Рекомендується протестувати отриманий колір на невеликій ділянці деревини.

ЗАПОБІЖНІ ЗАХОДИ:
Пожежовибухобезпека. При роботі використовувати захисні окуляри і рукавички. Уникати потрапляння в очі і на відкриті ділянки тіла, а також вдихання парів і аерозолю. У разі ковтання негайно звернутися до лікаря і пред'явити упаковку. Берегти від дітей!

ЗБЕРІГАННЯ І ТРАНСПОРТУВАННЯ:
Чи не заморожувати. Зберігати в непошкодженій заводській тарі в сухому, прохолодному місці. Термін придатності 12 місяців. Розкриту тару зберігати з щільно закритою кришкою, час зберігання в частково заповненій тарі коротше. Колерованной склад рекомендується використовувати протягом місяця.

УТИЛІЗАЦІЯ:
Залишки продукту не зливати в каналізацію, у водойми і на землю. Упаковку з повністю висохлими залишками продукту утилізувати як побутове сміття.

СКЛАД:
Акрилова дисперсія, біозахисні і цільові добавки.

Купити NEOMID INTERIOR Лак для дерева. Акриловий, напівматовий.

ВІДЕОРОЛИК Про продук:
ЛАК ДЛЯ ДЕРЕВА NEOMID INTERIOR (НЕОМІД ІНТЕРІОР)

  Відгуки покупців
 1. Толик (09.12.2018)

  Обрабатывал дома мебель. Поверхность стала очень красивой, особенно после шлифовки и второго слоя. Советую однозначно!

 2. Олена (03.10.2018)

  Мені дуже подобається, коли в магазині працюють професіонали. Спасибі продавцеві, що допоміг мені придбати якісний товар. Сама я б не розібралася.

 3. Леха (20.09.2018)

  Та за такую цену сложно найти нормальный товар, но благо я сумел. Очень доволен всем, рекомендую.

 4. Николай Васильевич (20.06.2018)

  Хочу поблагодарить консультанта за то, что так быстро связался со мной и помог быстро доставить нужный мне продукт. Удачи!

 5. Всеволод (14.02.2018)

  Наносил лак с помощью краскопульта, разбавил его немного водой, как и прописано в инструкции - проблем никаких не было. Спасибо!

Ваш відгук

NEOMID INTERIOR (НЕОМІД ІНТЕРІОР)

Вас також можуть зацікавити наступні товари