Пігменти та колоранти

Підібрати по:
Виробник
  1. СНЄЖКА (1)
  2. АЛЬПІНА (1)
  3. АУРА (1)
Колір
  1. жевто-коричневий (1)
  2. золотий (1)
  3. хакі (1)
  4. смарагд (1)
  5. шоколад (1)
  6. медовий (1)
  7. голубий (1)
  8. горіх (1)
  9. зелений (1)
  10. каштан (1)
  11. коричневий (1)
  12. червоний (1)
  13. махагон (1)
  14. горобина (1)
  15. чорний (1)
  16. вишня (1)
▲ Згорнути ▼ Розгорнути
Використання
  1. всередині (3)
  2. зовні (3)
Клас стирання
  1. средній (1)
Матеріал
  1. минеральна основа (бетон, штукатурка, цегла, гіпс і т.д.) (1)
Степінь блиску
  1. матова (2)
Ступінь прозорості
  1. укривна (1)
Основа складу
  1. акрил (водорозчинний) (1)
Тип
  1. декоративна (1)

Сортувати у порядку зменшення

3 шт.

  • AURA Тон паста
    ФАРБА-ПИГМЕНТ ДЛЯ КОЛЕРОВКИ АКРИЛОВИХ ФАРБ
    готовий розчин
    (0,25л., 0,75л.)
    Від 84 грн
  • SNIEZKA COLOREX FASAD (СНЕЖКА КОЛОРЕКС ФАСАД)
    БАРВНИК ВОДНО-ДИСПЕРСІЙНИЙ ДЛЯ ФАСАДНИХ ФАРБ
    готовий розчин
    (0.75 л.)
    Від 227 грн
  • ALPINA KOLORANT (АЛЬПИНА КОЛОРАНТ)
    ФАРБА-ПІГМЕНТ для колеровки дисперсійних фарб
    готовий розчин
    (0.5 л)
    Від 172 грн

    Відсутній на складі

Барвники для зовнішніх робіт: призначення і основні властивості

Кожен з нас прагне до того, щоб в рідному домі було тепло і затишно, щоб він виглядав бездоганно протягом довгих років. Для цього необхідно подбати про захист і естетичному зовнішньому вигляді споруди ще на етапах будівництва, правильно підготувавши основу і підібравши якісні фірмові продукти - просочення, фарбу, лак і інші матеріали. Окремо необхідно відзначити важливу функцію фасадної фарби, яка повинна володіти рядом характеристик і, перш за все, - довговічністю.

Фасадна фарба від хорошого виробника не відшаровується і не вигорає, зберігає свій первісний вигляд протягом довгого часового періоду. Для отримання бажаного кольору зазвичай вдаються до колеровке - змішування обраної фарби з фарбами інших колірних відтінків.Сьогодні на будівельному ринку в широкому розмаїтті представлені різні барвники для зовнішніх робіт, пігментні пасти та колоранти, які володіють екологічністю, високою світлостійкістю і насиченістю. Завдяки поверхнево-активних речовин такі концентрати здатні миттєво змішуватися з будь-якими водними складами, утворюючи якісний матеріал для фарбування.

Застосування дисперсійних барвників пов'язано з колеровки синтетичних штукатурок і білих фарб різного типу, включаючи акрилові, латексні і ін. Вони також використовуються з метою декоративного оздоблення фасадів споруд і внутрішніх поверхонь. Барвники, що мають позначку у вигляді зірочки на маркуванні, призначені для здійснення зовнішніх робіт і готові до застосування в нерозбавленому вигляді. Вони володіють високою атмосферостійкістю, славляться своєю високою якістю і не вигоряють.

Барвники для зовнішніх робіт - висококонтрастні фарби для колерования, що застосовуються в різній концентрації, залежно від бажаного результату. Виходячи з витрат барвника, можна отримати колірний відтінок різної насиченості. Колер може використовуватися в якості фарбувальної добавки або ж самостійного покриття для фарбування фасаду або певних фрагментів інтер'єру. Його наносять на різні поверхні: шпатльованних і оштукатурені, бетонні, цегляні та ін. Змішуючись з білою фарбою, кольори надають можливість отримати практично необмежену кількість кольорових відтінків. Їхнім єдиним недоліком вважається низька універсальність.

Барвники для зовнішніх робіт випускаються в багатій колірній гамі.Вони придатні як для підфарбовування, так і для додання потрібних відтінків будь-яких видів фарб, оскільки в їх складі відсутні сполучні компоненти, і можуть бути присутніми лише диспергирующие смоли, які покращують процес розчинення речовини. Барвники змішуються з фарбами в таких обсягах: 20% речовини - для водорозчинних фарб, 1,5% - для масляних і 5-7% - для інших видів фарб. Такі пропорції обумовлюються високою колірною насиченістю пігментів.

Пігменти для зовнішніх робіт: основний принцип дії

Пігменти для зовнішніх робіт є фарбувальні порошки різних кольорів, які не здатні розчинятися у воді, маслі і будь-яких інших розчинниках. Особливістю пігментів є високий ступінь світловідбивання за рахунок дрібних частинок. На фарбувальну здатність пігменту впливає тонкість помелу.Основні властивості пігментів обумовлюють їх хімічні склади. До таких властивостей відносяться: покриваність, світло- і термостійкість, а також корозійна стійкість. Як барвників в відтінках використовуються пігменти для зовнішніх робіт органічного або неорганічного типу. Органічні пігменти забезпечують самі яскраві кольори, проте мають низьким рівнем світлостійкості. Кольоровість цементного розчину надається ще на етапі його приготування за рахунок додавання різних пігментів, які, взаємодіючи з водою, насичують її потрібним відтінком. Змінюючи пропорційну масу барвника, можна отримати бажану насиченість кольору. Для отримання найбільш глибокого, насиченого відтінку потрібно додати достатню кількість барвника, що, відповідно, позначиться на ціні.

Фарбувальні пігменти бувають натуральними і штучними.У наш час Пігментується добавки випускаються в різних варіаціях: у вигляді мікрокапсул, сухих порошків, емульсій, а також висококонцентрованих паст. Рідкі пігменти і пігментні пасти найчастіше додаються в просочення, грунтовки і лаки по дереву. Пігментні концентрати використовуються для водоемульсійних фарб, а пастоподібні колоранти - для масляних і водно-дисперсійних фарб, побелочних сумішей, а також алкідних емалей. Існують кольори, які призначені для тонування лакофарбових матеріалів напівпрозорої консистенції і здатні надавати поверхням різний блиск. Таким чином, можна отримати покриття з перламутровим, металевим, мідним, бронзовим або золотим блиском.

Ціни на Пігменти та колоранти в Києві 2024

Пігменти та колорантиВартість
AURA Пігментні пасти (Паста для тонування фарб) від 84 грн
SNIEZKA COLOREX FASAD (СНЄЖКА КОЛОРЕКС ФАСАД) від 227 грн