Пентафталеві (ПФ)

Сортувати у порядку зменшення

16 шт.

Стійка емаль пф 115: технічні характеристики і особливості застосування

Емалі - рідкі або пастоподібні пігментовані фарби, основу яких складають розчини плівкоутворюючих речовин. До складу емалевих фарб, як правило, входять 5 компонентів: лак, розчинник, наповнювач, пігмент і спеціальні функціональні добавки. Безсумнівно, це один з найбільш універсальних і поширених фарбових матеріалів, який застосовується для зовнішніх і внутрішніх робіт, оскільки ідеально лягає на будь-яку поверхню. Вигідними перевагами емалей є їх доступність в ціні і здатність утворювати гарне глянсове покриття. Емалевими фарбами можна фарбувати буквально все, починаючи від дерева і закінчуючи металом. Такі покриття мають підвищену вологостійкість і надійним захистом від зовнішніх атмосферних впливів.Однак важливо пам'ятати про їх токсичності і пожежобезпеки через високий вміст лаку.

Фарбуючи поверхню, емалі забезпечують надійний захист будь-яких матеріалів: будівельних, технологічних, конструкційних. Сучасні емалі розробляються із застосуванням інноваційних технологій і можуть використовуватися в будь-яких кліматичних умовах. Залежно від складу плівкотвірних компонентів емалеві фарби діляться на: епоксидні, масляні, акрилові, алкідні, поліуретанові, поліефірні та ін.

На сучасному ринку переважають алкідні емалі, оскільки вони відрізняються високою зносостійкістю і універсальністю. Окремо варто відзначити емаль пф 115 кг, яка сьогодні представлена ​​на ринку разом зі своїми поліпшеними варіантами, що мають індекси «екстра», «біо», «люкс», «супер» і ін.Така фарба випускається під різними торговими марками: «Триколор», «Согех», «ТЕКС», «Flamingo» і ін. Сфера застосування емалі ПФ-115 - зовнішня фарбування дерев'яних і металевих поверхонь; внутрішні роботи, пов'язані з фарбуванням різних поверхонь для отримання волого і термостійких покриттів. Як розріджувачів такої фарби використовуються скипидар, сольвент, уайт-спірит і ін. Результатом фарбування стають ідеально глянцеві покриття різних колірних відтінків.

Емаль ПФ 115, купити яку можна в інтернет-магазині «Соломон Плюс» за вигідною ціною, випускається в банках обсягами по 0.9 і 2.8 кг, а також в бочках по 50 кг і відрах по 25 кг. Завдяки продуманій збалансованій рецептурі емалева фарба здатна переносити вплив УФ-випромінювання і зовнішнього агресивного середовища. Вона не вигоряє і зберігає колір протягом тривалого періоду часу.Емаль ПФ 115, технічні характеристики якої визнані як найкращі для фарбових матеріалів, володіє прекрасним глянсовим ефектом, який зберігається незалежно від погодних умов. Завдяки вмісту в складі емалевої фарби високоякісного лаку ПФ-060 її можна віднести до розряду еталонів дзеркального глянцю. Слід також зазначити економну витрату фарби - 80-110 г / м².

Емаль ПФ 115 кг - чудова фарба широкого спектру застосування

Одним з факторів, що впливають на споживчий попит, є те, що на емаль пф 115 ціна досить прийнятна. Якщо говорити про техніку нанесення такої фарби, слід акцентувати увагу на підготовці поверхні до фарбування. Фахівці не рекомендують наносити емаль на брудну, неочищену або вологу основу.Крім того, важливо, щоб показник вологості поверхні не перевищував 75%, а її температура становила не менше +5 ͦС.

Перед нанесенням емалі ПФ-115 проводять очищення поверхні від забруднень і шліфування від нерівностей, а потім знежирюють за допомогою розчинника. Щоб досягти високої адгезії матеріалу з пофарбованою поверхнею, проводять обробку антикорозійною грунтовкою. Якщо на поверхні є старе лакофарбове покриття, перед фарбуванням необхідно усунути нерівності, використовуючи змивку для старої фарби. Безпосередньо перед застосуванням рекомендується ретельно перемішати фарбу ПФ-115 і довести склад до робочої в'язкості за допомогою розчинника (до 15% кошти від маси). Як інструменти для фарбування алкидной емаллю можуть використовуватися валик, малярська кисть або розпилювач (краскопульт).Алкідні грунтовки, нанесені перед першим шаром, мають антикорозійними властивостями.

Емаль ПФ 115 кг висихає досить швидко (протягом доби) при температурі повітря 5-10 ͦС. Після висихання плівка, що утворюється на поверхні, має підвищену стійкість до різких перепадів температури (від -50 ͦС до +80 ͦС). Умови зберігання емалі ПФ-115: оригінальна упаковка від компанії-виробника, температура до +35 ͦС, сухе приміщення - склад для заощадження вогненебезпечних матеріалів. Фарбу необхідно захищати від надмірної вологи і палючого сонця. Гарантійний термін емалевих фарб складає 12 місяців з дати виготовлення.