Грунтовки

Сортувати у порядку зменшення

16 шт.

Яку купити грунтовку по металу

Грунтовка по металу використовується в якості попередньої обробки матеріалу перед лакофарбовими роботами, а також як окреме речовина для поліпшення якості поверхні і додання їй антикорозійних властивостей. Грунтовка підвищує міцність металевої поверхні, надає стійкості до температурних перепадів, просмикує термін експлуатації металевих конструкцій.

Грунтовка по металу ціна варіюється і визначається типом і призначенням складів. Основні види грунтовки для металу:

  • Фосфатуюча. Це двокомпонентний склад на основі ортофосфатної кислоти з додаванням розчинника. Завдяки своїй універсальності, підходить для більшості металевих поверхонь, підвищуючи адгезію. До даного типу відноситься популярна грунтовка ВЛ-20.
  • Ізолююча грунтовка.Містить в складі епоксидний і алкідний грунт з додаванням цинкових білил і залізного сурику в якості наповнювача. Найбільш підходить для чорних металів, допустимо використання і на кольорових, але ефект буде нижче. Речовина добре захищає метал від негативного впливу вологи і кисню. Один з яскравих прикладів - грунтовка по металу ГФ 021 і ЕП-0010.
  • Пасивуючий грунтовка. Призначена для захисту від корозії і зниження електрохімічних властивостей металу. До даного типу відноситься ГФ-0119.
  • Інгібуюча грунтовка на основі водо- або маслорастворімих інгібіторів (ЕП-0180). Діє проти корозії. Після висихання утворює на поверхні нове покриття - емаль грунт.
  • Протекційної грунтовка з цинком надійно захищає метал навіть при виникненні подряпин, утворюючи на поверхні прозору плівку.Найбільш часто використовується як грунтовка по металу для зовнішніх робіт, оскільки протидіє негативному впливу вологи, температурних перепадів та інших атмосферних явищ.
  • Грунтовка по іржі використовується для вже уражених корозією поверхонь, створюючи на поверхні полімерну водовідштовхувальну плівку.

Особливості грунтування поверхонь

Використовувати будь-яку ґрунтовку необхідно відповідно до рекомендацій виробника, зазначених на упаковці. В цілому можна виділити кілька етапів грунтування. Перш за все, необхідно підготувати робочу поверхню, очистивши її від пилу, бруду, плям і інших забруднень. Засохлу на поверхні стару фарбу можна прибрати Размягчитель. Після зачистки поверхню необхідно помити водою і залишити до висихання, потім обробити наждачним папером.Кольорові метали не потребують шліфовці наждачним папером. Після очищення поверхні її потрібно обробити знежирювачем. Підготовчі заходи дозволять рівномірно покрити метал і поліпшити його зчеплення з лакофарбовими матеріалами.

Нанесення грунтовки на робочу поверхню проводиться тонким шаром. Після його висихання наносяться наступні шари, якщо є така необхідність. Після остаточного висихання всіх шарів грунтовки, необхідно відразу приступити до лакофарбових робіт, інакше на поверхню може потрапити пил, яка погіршить властивості адгезії.

Дотримання всіх рекомендацій, ретельне виконання підготовчих робіт, правильне нанесення грунтовки забезпечить надійний захист металевих виробів, естетичну привабливість, продовжить термін експлуатації.Захищений від негативних впливів метал довгий час буде радувати своїм приємним зовнішнім виглядом. При всіх своїх перевагах грунтовка по металу ціна невисока і доступна для споживачів.