Грунтовки

Сортувати у порядку зменшення

10 шт.

 • ALPINA GRUNDIERUNG FUR METALL (АЛЬПИНА ГРУНТОВКА ДЛЯ МЕТАЛЛА)
  ҐРУНТОВКА ДЛЯ МЕТАЛУ
  (Алкідних)
  готовий розчин
  (0,75 л, 2,50 л)
  477 грн
 • HAMMERITE RUST BEATER No1 (ХАММЕРАЙТ РАСТ БИТТЕР)
  АНТИКОРОЗІЙНИЙ ҐРУНТОВКА
  готовий розчин
  (2.5л)
  1 272 грн
 • KOMPOZIT ANTIKOR (КОМПОЗИТ АНТИКОР) 1 кг
  ҐРУНТОВКА ДЛЯ ЧОРНОГО І КОЛЬОРОВОГО МЕТАЛУ
  (АКРИЛОВА)
  готовий розчин
  (1кг, 3.5кг, 15кг)
  171 грн
 • KOMPOZIT PRIMER EXPRESS (КОМПОЗИТ ПРАЙМЕР ЭКСПРЕСС)
  АНТИКОРОЗІЙНИЙ ҐРУНТОВКА ДЛЯ МЕТАЛУ
  (Уретан-алкідний)
  готовий розчин
  (0,9кг, 2,8кг, 12кг, 60кг)
  100 грн
 • KOMPOZIT ГФ-021
  ҐРУНТОВКА ДЛЯ МЕТАЛУ
  (Алкідних)
  готовий розчин
  (0.9кг, 2.8кг, 12кг, 55кг)
  81 грн
 • MAXI COLOR Грунт серый
  УНІВЕРСАЛЬНА аерозольних ҐРУНТОВКА
  готовий розчин
  400 мл
  108 грн
 • SADOLIN DOMUS BASE (САДОЛИН ДОМУС БЕЙС) грунтовка
  ГРУНТ-ФАРБА ДЛЯ ДЕРЕВА
  готовий розчин
  (1л, 5л, 10л.)
  550 грн
 • SNIEZKA UREKOR S (СНЕЖКА УРЕКОР С)
  АНТИКОРОЗІЙНИЙ ҐРУНТОВКА ДЛЯ СТАЛЕВИХ І ЧАВУННИХ ЕЛЕМЕНТІВ
  готовий розчин
  (1 л., 2.5 л., 5 л., 10 л.)
  212 грн
 • TIKKURILA ROSTEX SUPER (ТИККУРИЛА РОСТЕКС СУПЕР)
  ҐРУНТОВКА АНТИКОРОЗІЙНИЙ
  готовий розчин
  (1 л, 3 л, 18л)
  583 грн
 • -10%
  AURA ГФ-021
  ҐРУНТОВКА АНТИКОРОЗІЙНИЙ
  алкідні
  готовий розчин

  Звичайна ціна: 84 грн

  Special Price 76 грн

Яку купити грунтовку по металу

Грунтовка по металу використовується в якості попередньої обробки матеріалу перед лакофарбовими роботами, а також як окреме речовина для поліпшення якості поверхні і додання їй антикорозійних властивостей. Грунтовка підвищує міцність металевої поверхні, надає стійкості до температурних перепадів, просмикує термін експлуатації металевих конструкцій.

Грунтовка по металу ціна варіюється і визначається типом і призначенням складів. Основні види грунтовки для металу:

 • Фосфатуюча. Це двокомпонентний склад на основі ортофосфатної кислоти з додаванням розчинника. Завдяки своїй універсальності, підходить для більшості металевих поверхонь, підвищуючи адгезію. До даного типу відноситься популярна грунтовка ВЛ-20.
 • Ізолююча грунтовка.Містить в складі епоксидний і алкідний грунт з додаванням цинкових білил і залізного сурику в якості наповнювача. Найбільш підходить для чорних металів, допустимо використання і на кольорових, але ефект буде нижче. Речовина добре захищає метал від негативного впливу вологи і кисню. Один з яскравих прикладів - грунтовка по металу ГФ 021 і ЕП-0010.
 • Пасивуючий грунтовка. Призначена для захисту від корозії і зниження електрохімічних властивостей металу. До даного типу відноситься ГФ-0119.
 • Інгібуюча грунтовка на основі водо- або маслорастворімих інгібіторів (ЕП-0180). Діє проти корозії. Після висихання утворює на поверхні нове покриття - емаль грунт.
 • Протекційної грунтовка з цинком надійно захищає метал навіть при виникненні подряпин, утворюючи на поверхні прозору плівку.Найбільш часто використовується як грунтовка по металу для зовнішніх робіт, оскільки протидіє негативному впливу вологи, температурних перепадів та інших атмосферних явищ.
 • Грунтовка по іржі використовується для вже уражених корозією поверхонь, створюючи на поверхні полімерну водовідштовхувальну плівку.

Особливості грунтування поверхонь

Використовувати будь-яку ґрунтовку необхідно відповідно до рекомендацій виробника, зазначених на упаковці. В цілому можна виділити кілька етапів грунтування. Перш за все, необхідно підготувати робочу поверхню, очистивши її від пилу, бруду, плям і інших забруднень. Засохлу на поверхні стару фарбу можна прибрати Размягчитель. Після зачистки поверхню необхідно помити водою і залишити до висихання, потім обробити наждачним папером.Кольорові метали не потребують шліфовці наждачним папером. Після очищення поверхні її потрібно обробити знежирювачем. Підготовчі заходи дозволять рівномірно покрити метал і поліпшити його зчеплення з лакофарбовими матеріалами.

Нанесення грунтовки на робочу поверхню проводиться тонким шаром. Після його висихання наносяться наступні шари, якщо є така необхідність. Після остаточного висихання всіх шарів грунтовки, необхідно відразу приступити до лакофарбових робіт, інакше на поверхню може потрапити пил, яка погіршить властивості адгезії.

Дотримання всіх рекомендацій, ретельне виконання підготовчих робіт, правильне нанесення грунтовки забезпечить надійний захист металевих виробів, естетичну привабливість, продовжить термін експлуатації.Захищений від негативних впливів метал довгий час буде радувати своїм приємним зовнішнім виглядом. При всіх своїх перевагах грунтовка по металу ціна невисока і доступна для споживачів.