Фарби для мінеральних поверхонь

Підібрати по:
Виробник
 1. ПРІМАКОЛ (1)
 2. ТИККУРІЛА (3)
 3. КОЛОРІТ (6)
 4. САДОЛІН (8)
 5. СНЄЖКА (3)
 6. ВІВАКОЛОР (3)
 7. КАПАРОЛ (8)
 8. АЛЬПІНА (3)
 9. КОМПОЗІТ (4)
 10. АУРА (6)
Колір
 1. світло-сірий (1)
 2. червоно-коричневий (1)
 3. база під колеровку (39)
 4. білий (42)
 5. безбарвний (17)
 6. голубий (1)
 7. горіх (1)
 8. зелений (1)
 9. коричневий (1)
 10. червоний (1)
 11. сірий (1)
▲ Згорнути ▼ Розгорнути
Використання
 1. всередині (19)
 2. зовні (43)
 3. всередині/зовні (2)
Клас стирання
 1. средній (1)
 2. високий (8)
Матеріал
 1. дерево (1)
 2. минеральна основа (бетон, штукатурка, цегла, гіпс і т.д.) (45)
 3. метал (1)
Застосування
 1. цоколь будівлі (3)
 2. деревяний фасад (2)
 3. декоративні елементи (2)
 4. фасад будівлі (26)
 5. баня, сауна (1)
 6. стеля, стіна (3)
 7. декоративні ефекти (1)
 8. житлова кімната (1)
 9. передпокій (2)
 10. кафе, ресторан (2)
 11. офіс (1)
 12. ванна, раковина, туалет, басейн (2)
 13. громадське приміщення (3)
 14. нежиле приміщення (4)
 15. хоз. приміщення (6)
 16. жилі приміщення (1)
 17. сарай (9)
 18. дім (12)
 19. коридори, сходові клітки (3)
 20. склади, комори (3)
 21. водостічні труби, жолоби, металеві відливи (1)
 22. бетонна підлога (1)
▲ Згорнути ▼ Розгорнути
Степінь блиску
 1. матова (42)
Ступінь прозорості
 1. укривна (26)
Основа складу
 1. акрил (водорозчинний) (23)
 2. силікон (2)
Якість виконання
 1. високоякісна (1)
Декоративные властивості
 1. структурна (1)
Тип сполучної речовини
 1. полімерні (акрилові) (1)

Сортувати у порядку зменшення

1-20 of 47

Сторінка:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
Сторінка:
 1. 1
 2. 2
 3. 3

Фарба для мінеральних поверхонь: головні властивості і переваги матеріалу

Будь-яка тверда мікроскопічна поверхню (штукатурка, бетон, камінь, цегла, шифер і ін.) Є «мінеральної» і потребує спеціальної обробки для захисту і поліпшення експлуатаційних властивостей. З цією метою використовується спеціальна фарба для мінеральних поверхонь, яка покликана підвищити якісні показники будівельного матеріалу і продовжити його термін служби. Фарби для мінеральних фасадів містять в своєму складі пігменти і сполучні компоненти, а також спеціальні наповнювачі. Такі фарби мають ряд певних властивостей, які необхідно враховувати при виборі продукту, - перш за все, це покриваність, паропроникність і еластичність.

Акрилова фасадна фарба характеризується атмосферостійкістю, має виражені захисні властивості і призначена для зовнішнього декоративного оформлення різноманітних мінеральних поверхонь. З головних «плюсів» такої фарби можна виділити високу адгезію і водоотталківаемость, а також стійкість до опадів і агресивному середовищі. Акрилова фасадна фарба поставляється виробниками в традиційному білому кольорі. Інші відтінки можна отримати за допомогою засобів відтінків барвників і пігментів, починаючи від пастельних тонів і закінчуючи більш насиченими відтінками. Сучасні фарби для мінеральних фасадів містять воду, що позначається на їх абсолютної безпеки і нешкідливості для людей і навколишнього середовища.

Рекомендується уважно дотримуватися технології застосування акрилової фасадної фарби.Спочатку проводяться підготовчі роботи: свіжа штукатурка або інша мінеральна поверхня повинна добре просохнути. Нерівні ділянки потрібно очистити, вирівняти, а потім обробити акриловою ґрунтовкою. Зони, уражені грибком, рекомендується обробляти спеціальним засобом ще до нанесення грунтовки. Безпосередньо перед нанесенням фарба для мінеральних поверхонь ретельно перемішується і при необхідності розбавляється водою. З інструментів можна використовувати кисть, валик або розпилювач, за допомогою яких фарба наноситься в декілька шарів на підготовлену суху поверхню. Важливо враховувати наступні умови: в процесі фарбування і висихання покриття рівень вологості не повинен перевищувати 80%, а температура повітря - не бути нижче + 5 ° C. У спекотну погоду фасад слід захистити від прямих сонячних променів, щоб запобігти нерівномірність сушіння.

Рекомендації з вибору фарби для мінеральних фасадів

Багато споживачів задаються питанням: «Як правильно підбирати фасадну фарбу?» Однією з умов якісного покриття є сумісність фарби і структури поверхні. При виборі відтінку віддавайте перевагу більш світлим тонам, які забезпечать довговічність колірної плівки. Необхідно також врахувати, що поверхні, пофарбовані в яскраві тони, здатні інтенсивніше нагріватися, що може привести до передчасного пошкодження покриття.

Використання в фарбі органічних пігментів, які характеризуються нестійкістю до лугів, при підвищеній вологості може спровокувати руйнування колірної плівки. Важливо врахувати, що надмірне розведення фарби знизить її покриваність.В умовах несприятливого клімату краще використовувати акрилові фарби для мінеральних фасадів з вмістом розчинників, які відрізняються стійкістю до негативних впливів атмосфери і різких температурних перепадів. В інших випадках підійдуть акрилові фарби на водній основі.

Фарба для мінеральних поверхонь містить сполучні компоненти, кількість яких визначає товщину шару фарби, її еластичність, паропроникність, а також термін служби і вартість. При низькому вмісті сполучних компонентів після висихання фарби залишиться тонкий шар у вигляді сухого залишку, який може швидко руйнуватися під атмосферним впливом, в результаті чого фасад пошкодиться. На показники покриваності і витрати фарби впливає пігмент. В сучасних фасадних фарбах в якості білого пігменту використовується двоокис титану.Це дорогий, але дуже ефективний пігмент, який дає більше хвороба, завдяки чому виходять Супербілий фарби.

Як наповнювачі в фасадних фарбах використовуються антисептики, консерванти та загусники, які виконують додаткові функції, зокрема, надають фарбі більшої в'язкості, щільності, морозостійкості і збільшують її термін служби. У наш час особливою популярністю користуються акрилатні і акрилові фасадні фарби. Вони не мають вираженого запаху, мають гарну еластичністю і паропроникністю, зручні в застосуванні. Їх можна використовувати для обробки будь-яких мінеральних поверхонь. Якісні акрилатні фарби для фасадів зберігають свої характеристики протягом 10-ти років і не мають потреби в оновленні.