Видалення висолів

Сортувати у порядку зменшення

4 шт.

 • ECOSEPT 550 5л
  СКЛАД ДЛЯ ВИДАЛЕННЯ висолів
  Концентрат 1: 2
  (1 л, 5 л.)
  180 грн
 • Neomid 550 (Неомид 550) 5л
  ДЛЯ ВИДАЛЕННЯ висолів
  Концентрат 1: 2
  229 грн
 • PRIMACOL ZMYWACZ WYKWITÓW
  ЗАСІБ ДЛЯ ВИДАЛЕННЯ висолів
  готовий розчин
  188 грн

  Відсутній на складі

 • СТРАЖ-22 (ЕС-22) 10л
  ОЧИСНИКИ фасаду (Змивка висолів)
  готовий склад
  219 грн

Змивка висолів з фасадів будівель

При експлуатації бетонних, цегляних, оштукатурених будівель, багато хто стикається з проблемою появи на їх поверхні білих сольових плям - висолів. Крім того, що вони псують зовнішній вигляд будівлі, висоли також свідчать про те, що почався руйнівний процес вимивання сполучних цегляну кладку матеріалів. Освіта висолів відбувається при наявності в стінових компонентах розчинних солей, високого рівня вологості в стіні і в атмосферному повітрі, виносі мінеральних компонентів на поверхню фасаду за рахунок його пористої структури. Щоб уникнути руйнування декоративного шару і всієї стіновий конструкції, необхідно проводити видалення висолів промисловими хімічними складами.

Кошти, призначені для профілактики і змивки висолів, дуже ефективні в боротьбі з цією проблемою.Вони не впливають на природні властивості оброблюваного матеріалу, не змінюють його відтінок, не руйнують розчин кладки. Концентровані склади для видалення висолів здатні знищити солі різного походження з штучного і природного каменю, бетону, цегли та інших будівельних матеріалів.

Як використовувати засіб для видалення висолів

Робота по смивке висолів проводиться за допомогою агресивних хімічних складів, тому в даному процесі необхідно дотримуватися правил безпеки. Речовини наносяться тільки на уражені ділянки стіни за допомогою валика, синтетичної кисті, розпилювального пристрою, і з застосуванням індивідуальних засобів захисту - рукавичок і т.п. Склад витримується на поверхні не більше 10 хвилин, після чого її рекомендується рясно промити водою.

Якщо проблема стосується цегляної кладки, то змив солей з неї має ряд особливостей. Перед початком робіт цегляну стіну потрібно промити великій кількості води для максимального виносу солей з неї. Після висихання, проводиться очищення поверхні за допомогою складів проти висолів. Після цього здійснюється промивка водою з метою нейтралізувати кислотне вплив складу. На завершальному етапі потрібно використовувати захист від подальшого появи висолів, просочивши поверхню гидрофобизатором.

На практиці доведено, що найбільший ефект досягається при комплексному здійсненні процесів видалення висолів та гідрофобізації. При цьому дуже важливо в точності дотримуватися технологію обробки, промивання, сушіння поверхні і застосовувати розчини необхідної концентрації.Дана робота вимагає уваги і акуратності, тому якщо сумніваєтеся в своєму професіоналізмі, краще довіритися досвідченим фахівцям.