Антисептики для зовнішніх робіт

Підібрати по:
Виробник
 1. НЕОМІД (4)
 2. ЕКОСЕПТ (2)
 3. РОГНЕДА (1)
 4. ВІДАРОН (1)
 5. ПІНОТЕКС (1)
 6. СТРАЖ (2)
 7. СЕНЕЖ (3)
 8. ОКСІДОМ (2)
 9. БОХЕМІТ (3)
 10. БІОНІК ХАУС (2)
 11. КОМПОЗІТ (2)
▲ Згорнути ▼ Розгорнути
Колір
 1. червоно-коричневий (2)
 2. база під колеровку (1)
 3. безбарвний (8)
 4. жовтий (1)
 5. зелений (4)
 6. коричневий (3)
 7. червоний (1)
 8. фісташковий (8)
Використання
 1. всередині (7)
 2. зовні (20)
 3. всередині/зовні (3)
Матеріал
 1. дерево (19)
Застосування
 1. дах (9)
 2. деревяний фасад (10)
 3. паркан і ворота (8)
 4. бесіка, пергола, альтанка, огорожа (9)
 5. терраса (8)
 6. декоративні елементи (4)
 7. фасад будівлі (11)
 8. стеля, стіна (1)
 9. меблі (1)
 10. сходи (2)
 11. двері, вікна (2)
 12. житлова кімната (1)
 13. передпокій (1)
 14. обшивка балкону (3)
 15. офіс (1)
 16. громадське приміщення (1)
 17. приховані конструкції (13)
 18. перевезення, зберігання (2)
 19. нежиле приміщення (3)
 20. склади, комори (1)
 21. пиломатеріали, ферми, конструкції (2)
▲ Згорнути ▼ Розгорнути
Основа складу
 1. акрил (водорозчинний) (8)

Сортувати у порядку зменшення

1-20 of 24

Сторінка:
 1. 1
 2. 2
Сторінка:
 1. 1
 2. 2

Антисептики для дерева - захист дерев'яних конструкцій

Антисептики представляють собою захисні засоби для дерева, обробка якими запобігає негативному і руйнівний вплив шкідливих біологічних речовин на деревині, розмноження комах, виникнення цвілі, гнили і т.д. Спеціальні фільтри, які входять до складу таких засобів, захищають споруди від ультрафіолету і перешкоджають його несприятливого впливу. Крім цього, купити антисептик для дерева можна з метою зберегти натуральні відтінки матеріалу і їх насиченість, надати деревної структурі більшої виразності. Після обробки антисептиками натуральна пористість дерев'яної поверхні зберігається, відповідно, вона добре пропускає повітря і здатна «дихати».

Класифікація антисептиків визначається по тому фактору, які компоненти стали основою для їх виробництва.Виділяють кілька типів:

 • Масляні склади - призначені для захисту деревини від підвищеної вологості. Зі своїми головними функціями кошти справляються відмінно, але мають певні недоліки - схильність займання, неприємний запах, зміни кольору обробленої поверхні
 • Водорозчинні склади - призначені для обробки з метою профілактики тих поверхонь, які в подальшому не будуть контактувати з вологою. Після нанесення поверхні необхідно дати добре просохнути
 • Речовини на основі органічних розчинників - застосовуються з внутрішньої і зовнішньої сторони приміщень. Антисептик такого типу надає поверхні вологостійкість і виконує адгезивні функції
 • Комбіновані засоби, які називають антипіренами. Крім захисту від цвілі, грибків, паразитів, вони створюють вогнезахисний бар'єр.

Антисептик для деревини: класифікація складів по області застосування

Підбирати відповідний антисептик слід з урахуванням породи оброблюваної деревини та області застосування. За даним фактору виділяють такі види складів:

1. Антисептики для роботи всередині приміщень. Після обробки поверхонь, дані речовини утворюють плівку, яка перешкоджає вивітрювання токсичних речовин. Такий антисептик для деревини купити неодмінно потрібно при будівництві житлових будинків, оскільки вони захистять і дерев'яні конструкції, і людей, які постійно проживають в приміщенні. Дані склади дуже стійкі, не вимагають багаторазового нанесення.

2. Антисептик для зовнішніх робіт використовують при роботах на відкритих просторах.Такі речовини мають сильніший ефект, відрізняються надійністю, оскільки зовнішні поверхні часто піддаються несприятливих впливів - ультрафіолетового проміння, опадам і т.д. Склади можуть мати різкий неприємний запах, але він вивітрюється після повного висихання поверхні (1-2 місяці). Для зовнішніх робіт можуть використовуватися антисептичні просочення, що знищують цвіль, грибки, комах, або фінішні покриття, що захищають просочуються шар від вивітрювання. Фінішні просочення утворюють на поверхні дерева непроникну захисну плівку і не проникають в його структуру.

Антисептик ціна якого цілком прийнятна, рекомендується для використання на етапі будівництва дерев'яних будинків, конструкцій і всіляких споруд, а також подальшої обробки для підтримки захисних властивостей деревини.