Знищувачі шашеля, короїду, жука-древоточца

Сортувати у порядку зменшення

5 шт.

 • BOCHEMIT PLUS (БОХЕМИТ ПЛЮС) 5 л
  Антижук
  Концентрат 1: 9-1: 5
  (1 кг., 5кг.)
  469 грн
 • LIGNOFIX I-PROFI (ЛИГНОФИКС АЙ-ПРОФИ)
  Антижук
  Концентрат 1: 4
  175 грн

  Відсутній на складі

 • NEOMID STOPЖУК (Неомид 100 Антижук)
  ЗНИЩЕННЯ ЖУКА В ураження деревини
  Концентрат 1: 4
  (1л, 5л)
  249 грн
 • OXIDOM SAVEWOOD-110 (оксид СЕЙВВУД-110)
  знищувач шашіль
  (Антижук)
  Концентрат 1: 4
  (0,5 л., 1 л., 5 л.)
  71 грн
 • РОГНЕДА WOODMASTER АНТИЖУК
  Антижук
  118 грн

  Відсутній на складі

Антижук для деревини: властивості і особливості використання

Антижук для обробки дерев'яних конструкцій є високоякісний антисептичний інсектицидний склад, для знищення жуків-шкідників, які вже завелися в деревині, на всіх етапах їх розвитку, а також перешкоджає зараженню деревини будь-якими комахами. Антижук можна застосовувати для обробки деревини всередині і зовні приміщень, робочий склад використовується для знищення жука точильника (шашіль), жука вусаня, жука довгоносика, жука сверлильщика (в народі «свердлять»), а також бджіл-теслярів (або бджіл-древогризов) і різного видів термітів. Антисептик, ціна якого цілком доступна для споживача, працює на знищення вже існуючих комах або як профілактичний засіб однаково ефективно.

Склад наноситься на поверхню за допомогою валика, розпилювача, кисті, занурення. Робота повинна проводитися при плюсовій температурі повітря на чисту і суху поверхню, звільнену від лакофарбових покриттів. Якщо на деревині присутні червоточини (отвори, виходи жуків), засіб проти червиць наноситься шприцом через отвори. На уражені ділянки потрібно повторне нанесення через 2 тижні після першої обробки (пов'язане з інкубаційним періодом жуків-древоточцев).

Під час використання (розведення і обробки) Антижук необхідно ОБОВ'ЯЗКОВО використовувати засоби індивідуального захисту (рукавички, окуляри, захист дихальних шляхів, робочий одяг). Склад призначений для знищення жука, тому під час роботи з ним може надавати токсичну дію на організм людини.Напевно, всі бачили, як кроплять картоплю проти жука, то намагаються максимально захистити себе від вдихання і попадання складу на поверхню шкіри.

Після висихання засіб повністю безпечно для теплокровних (людей, тварин і т.д.). Для прискорення того процесу приміщення слід добре провітрити, якщо робота провадилася всередині нього. Склад, за рахунок наявності поверхнево-захисних речовин, глибоко проникає в деревину, закріпившись в якій, навіть після повного висихання. продовжує активне знищення і ефективний захист деревини від жука-шкідника. В результаті обробки деревини, Антижук ніяк не впливає на естетичні властивості матеріалу, не має запаху, не перешкоджає подальшій обробці деревини (лакування, фарбування, обробці антисептичними просоченнями або маслами).

Антижук просочення - ефективний захист деревини

Промислові інсектициди дозволяють знищувати комах, а також їх личинки, що особливо важливо для запобігання їх подальшого розмноження. Засіб для знищення шашеля Антижук застосовується для всіх типів деревини будь-якого віку. Обробка такими складами перешкоджає подальшому появі шкідників і сприяє збереження будинку або будь-якої іншої дерев'яної конструкції на довгий час. Просочення Антижук торгових марок Неомид, оксид, Бохемід, Лігнофікс можуть застосовуватися, як склад для знищення червиць на будь-якому етапі їх розвитку.

Роботу по нанесенню промислових хімікатів від короїдів необхідно здійснювати з використанням індивідуальних засобів захисту - гумових рукавичок, марлевої пов'язки і т.д. У перші хвилини після нанесення активні пари, що знищують комах, шкідливі для людини, тому необхідно не допустити їх потрапляння в дихальні шляхи.Після висихання засіб повністю безпечно.