Фарби для вологих приміщень

Сортувати у порядку зменшення

14 шт.

Фарба вологостійка для фарбування фасадів та інтер'єрів

На сьогоднішній день для оформлення фасадів будівель та інтер'єрів використовуються різні типи фарб. Щоб зробити правильний вибір, необхідно враховувати умови застосування фарбових матеріалів, а також їх технічні характеристики. Завдяки своїй універсальності і широкої сфери застосування величезну популярність у споживачів завоювали водоемульсійні фарби, які мають ряд переваг і абсолютно нетоксичні. При нанесенні такого покриття утворюється захисна плівка, що перешкоджає проникненню вологи.

Вологостійка водоемульсійна фарба особливо часто застосовується в приміщеннях з підвищеною вологістю - кухнях, ванних кімнатах і т. П. Головне завдання такого матеріалу - забезпечити високоякісну обробку поверхонь.Таким чином, за допомогою вологостійкої фарби вдається не тільки створити естетичний вигляд в приміщенні, але і надійно захистити його від підвищеної вологості. Ще однією важливою особливістю такої фарби є паронепроницаемость. Рівне матове покриття стін і стель здатне приховати дрібні дефекти. Вологостійку водоемульсійну фарбу рекомендується застосовувати для оштукатурених поверхонь, бетонних і гіпсокартонних підстав, цегли і дерева. На відміну від латексних фарб, водоемульсійні склади краще для фарбування пористих поверхонь.

Фарба акрилова вологостійка застосовується в виробничих і житлових приміщеннях з мінімальною експлуатаційним навантаженням, а також в лікарнях, громадських будівлях, гаражах, лазнях, саунах. Її можна використовувати для покриття структурних шпалер.Антисептичні добавки, присутні в екологічно чистій акрилової фарби, запобігає її потемніння в найбільш сирих місцях. Можливо колерованіе в пастельні відтінки спеціальними барвниками для водно-дисперсійних фарб.

Фарба вологостійка акрилова повинна мати наступні властивості: високим ступенем адгезії (зчеплення з поверхнею) і покриваністю, декоративністю, екологічністю, економним витрачанням, тривалим експлуатаційним терміном. В результаті нанесення високоякісного матеріалу вийде гладке покриття з насиченим кольором, яке легко піддається очищенню за допомогою миючих засобів. Акрилову вологостійку фарбу можна змішувати з пастами, які призначені для колерования водно-дисперсійних фарб.

Перед проведенням робіт акрилову фарбу рекомендується ретельно розмішувати.Основа повинна бути максимально чистим і сухим, - з цією метою бажано заздалегідь знежирити поверхню, а старі покриття (ґрунтовку, фарбу і лак) видалити. Поверхні з інтенсивно вбирає структурою слід попередньо обробляти глибокопроникаючою ґрунтовкою. Найчастіше для першого шару застосовують грунт, а фінішний шар необхідно наносити нерозбавленою фарбою. Залишки складу рекомендується зберігати в зручній тарі, щільно закривши її кришкою, - в прохолодному і темному приміщенні.

Фарба вологостійка універсал: призначення і основні характеристики

Водно-дисперсійна фарба вологостійка універсал призначена для проведення внутрішніх робіт, зокрема, фарбування верхніх панелей стін і стель з різних матеріалів. Фарбувальні роботи можуть проводитися як в сухих кімнатах, так і в приміщеннях з підвищеною вологістю (кухнях, ванних, коридорах).Склад такої фарби має ідеально білий колір як в тарі, так і на покритті завдяки вмісту якісних імпортних наповнювачів. Можна відзначити такі «плюси» продукту: зручність в нанесенні, створення паропроницаемого ( «дихаючого») покриття і доступна вартість. Також слід підкреслити, що вологостійка фарба «Універсал» практично не має запаху і не містить органічних розчинників.

Фарба вологостійка, ціна якої порадує покупців, наноситься на попередньо підготовлену поверхню, т. Е. Очищену від вапняної побілки і пилу, а також старих лакофарбових покриттів. Дрібні дефекти поверхні вирівнюються латексної шпаклівкою. Щоб отримати міцне і стійке покриття, підстава рекомендується заздалегідь прогрунтувати просочувальної ґрунтовкою з тієї ж серії ( «Універсал»).Перед роботою необхідно ретельно перемішати фарбу і наносити її в два шари на підготовлену поверхню за допомогою кисті, розпилювача або валика. Температура повітря при цьому не повинна бути нижче + 5 ° С.

Щоб купити фарбу вологостійку в нашому інтернет-магазині «Соломон Плюс», заповніть форму замовлення і обговоріть з менеджером питання про доставку товару. Що стосується періоду висихання фарби, за часом цей процес приблизно становить 30-40 хв. Наносити наступний шар рекомендується не раніше 1,5 год. Після попереднього. Задана ступінь вологостійкості покриття досягається після закінчення двох тижнів.