Інтер'єрні декоративні

Підібрати по:
Виробник
 1. ТІККУРІЛА (2)
 2. АЛЬПІНА (1)
 3. КОМПОЗІТ (1)
Колір
 1. серебристий (1)
 2. золотий (1)
 3. база під колеровку (4)
 4. білий (3)
 5. безбарвний (1)
Використання
 1. всередині (4)
Матеріал
 1. дерево (1)
 2. минеральна основа (бетон, штукатурка, цегла, гіпс і т.д.) (4)
Застосування
 1. декоративні елементи (3)
 2. стеля, стіна (3)
 3. декоративні ефекти (2)
 4. житлова кімната (2)
 5. спальня (2)
 6. передпокій (2)
 7. дитяча (1)
 8. кухня (1)
 9. кафе, ресторан (1)
 10. офіс (2)
 11. громадське приміщення (2)
 12. нежиле приміщення (2)
 13. жилі приміщення (2)
 14. коридори, сходові клітки (1)
▲ Згорнути ▼ Розгорнути
Степінь блиску
 1. матова (1)
Тип
 1. декоративна (2)
Якість виконання
 1. високоякісна (2)
Декоративные властивості
 1. структурна (1)
 2. фактурна (1)
Тип сполучної речовини
 1. полімерні (акрилові) (2)

Сортувати у порядку зменшення

4 шт.

Декоративна штукатурка стін і її гідності

Штукатурка завжди була найоптимальнішим і недорогим способом обробки приміщень. Вона забезпечувала стійкість, довговічність покриття, дозволяла вирівняти стіни з істотними недоліками, відрізнялася простотою в застосуванні. Але, крім звичайної штукатурки, відносно недавно з'явилася декоративна штукатурка, яка стрімко набирає популярність у власників квартир і будинків. Декоративна штукатурка являє собою масу неоднорідної консистенції, в складі якої присутні всілякі декоруючі елементи. Цей спосіб обробки дозволяє створити стіни, імітовані під мармур, камінь, шовк, граніт, метал і т.д. У складі суміші також присутній барвний пігмент, тому така штукатурка може застосовуватися, як фінішна обробка стін. Основні переваги декоративної штукатурки:

 • Легкість в роботі і нанесенні. Будь-яка готова суміш продається з інструкцією від виробника, де детально вказані способи нанесення. Для роботи будуть потрібні елементарні малярні інструменти - кисті, шпателя, валик та інші. Варто відзначити, що подібний метод обробки вимагає ретельної підготовки підстави, яке повинно бути якісно очищено від шарів старого покриття, а потім оброблено ґрунтовкою глибокого проникнення. Це дозволить підвищити зчеплення штукатурки зі стіною, посилити її властивості і довговічність.
 • Оскільки штукатурка декоративного типу забезпечує фактурне нанесення, то з її допомогою можна приховати нерівності і недоліки поверхні стін. Якщо ж присутні істотні тріщини або вибоїни, їх все ж краще закрити і усунути. Для стін з дрібними дефектами рекомендується застосовувати декоративну суміш, у складі якої присутній целюлоза.Вона найкраще впорається із завданням по вирівнюванню.
 • Декоративна штукатурка, нанесена на оброблену ґрунтовкою стіну, забезпечує високу ступінь теплоізоляції приміщення.
 • Такий спосіб обробки є найоригінальнішим, незвичайним, сучасним і естетично привабливим. Звичайне приміщення може перетворитися до невпізнання.
 • Унікальність - важлива властивість декоративної штукатурки. Кожне нанесення неповторно, навіть при використанні аналогічних сумішей, оскільки тут вирішальним фактором є робота майстра.
 • Розчин для декоративної штукатурки екологічно чистий, в його складі містяться тільки безпечні і природні компоненти
 • Надзвичайна довговічність обробки
 • Штукатурка не вбирає в себе запахи, не вимагає особливих заходів щодо догляду

Найбільш якісний і естетичний результат штукатурки може бути досягнутий, якщо роботою займається досвідчений майстер.

Види декоративної штукатурки

Декоративна штукатурка купити можна різних видів. Для оригінального оздоблення та усунення дефектів стін найбільш підійде фактурна штукатурка. В її складі присутні синтетичні матеріали з наповнювачами - бавовною, крихтою всіляких матеріалів, льоном і т.д. Оброблена поверхня набуває оригінальну фактуру, властиву певному наповнювача.

Кам'яна штукатурка довговічна, формує стильне і оригінальне покриття. Основне сполучна речовина складу доповнено кам'яною крихтою. Така штукатурка відрізняється легкістю в застосуванні.

На кварцові поверхні з піску найкраще наносити латексну або силікатну штукатурку.Вони надзвичайно міцні, стійкі до механічних пошкоджень, а останні також відштовхують забруднення і не розбухають.

Структурна штукатурка дуже пластична, має в складі добавки з камінчиків, кварцу, деревних волокон і інших структурних елементів. Її можна наносити на будь-які поверхні, створюючи бажаний рельєф. При цьому структурна декоративна штукатурка ціна найнижча серед всіх інших видів, що робить її дуже популярною серед споживачів.