Яхтні лаки

Сортувати у порядку зменшення

9 шт.

 • ALPINA YACHT (АЛЬПИНА ЯХТ)
  Яхтний ЛАК
  (Алкідно-ПОЛІУРЕТАНОВИЙ)
  готовий розчин
  (0.75 л, 2,5 л, 10 л)
  346 грн

  Відсутній на складі

 • BIONIC HOUSE YACHT VARNISH (БИОНИК ХАУЗ ЯХТ ВАРНИШ) 1л
  Яхтний ЛАК
  (Алкідно-уретановий)
  готовий розчин
  (1л, 2,8л, 10 л)
  260 грн
 • ESKARO MARINE LAKK (ЭСКАРО МАРИН ЛАК)
  УРЕТАН-АЛКІДНИЙ ЛАК ДЛЯ ЯХТ
  (УРЕТАН-АЛКІДНИЙ ЛАК, ВІСК, сикативи, УФ-ФІЛЬТРИ, Уайт-спирит)
  готовий розчин
  (0,95 л., 2,4 л., 9,5 л.)
  449 грн
 • -20%
  KOMPOZIT YACHT VARNISH (КОМПОЗИТ ЯХТ ВАРНИШ)
  Яхтний ЛАК
  (Алкід-ПОЛІУРЕТАН)
  ГЛЯНЕЦЬ, матові
  готовий розчин
  (0.7л, 2.5л, 10л)

  Звичайна ціна: 138 грн

  Special Price 110 грн

 • Neomid Yacht (Неомид Яхт)
  ЛАК Яхтний
  Алкідно-уретановий
  готовий розчин
  189 грн
 • SADOLIN CELCO YACHT (САДОЛИН СЕЛКО ЯХТ)
  Яхтний ЛАК
  (Алкідно-уретановий)
  Напівматову, глянцеві
  готовий розчин
  (1 л)
  579 грн
 • SADOLIN YACHT (САДОЛИН ЯХТ)
  ЛАК ДЛЯ ЯХТ І ЧОВНІВ
  (АЛКІДНИЙ)
  Напівматову, глянцеві
  готовий розчин
  (1л, 2,5л, 10л)
  316 грн
 • TIKKURILA MERIT JAHTI 20 (ТИККУРИЛА МЕРИТ ЯХТИ 20)
  ЛАК ДЛЯ ДЕРЕВ'ЯНИХ ПОВЕРХОНЬ ПОЗА І ВСЕРЕДИНІ ПРИМІЩЕНЬ
  (Алкідно-уретановий)
  готовий склад
  (3л, 10л, 20л)
  895 грн
 • TIKKURILA UNICA SUPER (ТИККУРИЛА УНИКА СУПЕР)
  Яхтний ЛАК
  (Алкідно-уретановий)
  готовий розчин
  (0,9 л, 2,7 л, 20 л)
  518 грн

Палубний лак - довговічність і надійність яхти

Сучасні яхти виготовляються з дерева, сталі, склопластику, сплавів легких металів. Для того щоб матеріал яхти прослужив довго і не втратив своїх властивостей, необхідно використовувати лак для яхт купити який повинен кожен власник парусно-моторного судна. Обробка корпусу яхти лаком дозволить надійно захистити його від надмірного впливу ультрафіолетових променів, морської солі, температурних стрибків, занадто високого рівня вологості. Використання лаків подовжує довговічність і міцність судна в цілому, а також будь-яких зовнішніх і внутрішніх елементів його конструкції зокрема. Для дерев'яних яхт лак просто незамінний, оскільки дерево має особливу потребу в додатковому захисті.Обробка дозволить уберегти дерев'яні конструкції від цвілі, грибка, впливу морських черв'яків свердлувальник, які проникають в глибокі шари деревини і руйнують її зсередини. Крім практичних функцій, яхтовий лак купити варто, тому що він виконує естетичні функції, перетворюючи зовнішній вигляд судна, надаючи йому гарний декоративний вигляд. Для корпусу з натурального дерева можна використовувати безбарвні лаки, які лише підкреслять структуру деревини, створивши на її поверхні захисний шар. Кольорові або темні лаки дають можливість повністю перетворити зовнішній вигляд судна, особливо при використанні їх на металевих або склопластикових елементах. Обробка яхти лаком істотно спрощує процедуру догляду за нею.

Яхтний лак для робіт по дереву в побутових умовах

Завдяки своїм захисним і естетичними властивостями, лак для яхт ціна якого порадує свій доступністю, став успішно застосовуватися для ремонтних робіт в квартирах, приватних будинках, дачах і т.п. У побутових умовах його часто використовують для обробки дерев'яних меблів, в тому числі садової. Яхтний лак для дерева акрилового типу підходить для обробки столів, стільців, лавок, альтанок, гойдалок, завдяки чому вони придбають чудовий зовнішній вигляд і довговічність в експлуатації. Для цих цілей найчастіше використовують матові лаки.

Яхтний лак для зовнішніх робіт по дереву - відмінний вибір для обробки каркасних будинків і котеджів. Він дасть можливість рівномірно покрити деревину, надавши їй властивості стійкості до негативних факторів навколишнього середовища.При обробці каркасної конструкції лаком, немає необхідності додатково використовувати просочення і антисептики, оскільки лак виконає всі захисні функції на вищому рівні.

Незважаючи на широке застосування яхтного лаку в побуті, не слід забувати про те, що спочатку він був призначений все-таки для морських суден, при цьому наголос було зроблено на продовження їх довговічності і посилення властивостей. Для цього в складі лаків присутні досить агресивні хімічні речовини, зокрема, толуол і ксилол, які в закритих просторах можуть негативно впливати на здоров'я людей. З цієї причини яхтовий лак для внутрішніх робіт по дереву не рекомендується використовувати. На відкритому просторі бензоли в складі лаку, які легше повітря, піднімаються вгору, і стають безпечними для людей. Тому зовні будівель його можна використовувати за призначенням.

Наносити лаки слід на добре очищену, зашліфувати і відполіровану поверхню за допомогою валика, розпилювача або пензля. Його виріб обробляється вперше, можна попередньо нанести синтетичну просочення для додаткового захисту. Лаки рекомендується наносити мінімум в два шари, витримавши час для підсихання першого з них. Попередня грунтовка поверхні також сприяє підвищенню адгезивних властивостей лаку.