Пластифікатори

Підібрати по:

Сортувати у порядку зменшення

1 шт.

 • СТРАЖ-30 (ЕС-30) 10кг
  ПЛАСТИФИКАТОР, противоморозні
  готовий склад
  105 грн

  Відсутній на складі

Добавки до сумішей та розчинів

Бетонні розчини використовуються в будь-якому будівництві і є його основою. Від їх якості безпосередньо залежить довговічність, надійність і міцність конструкції. Щоб підвищити якість і корисні властивості розчину, в нього, крім основного компонента цементу, додають також пластифікатори.

Пластифікатор для розчину - це суміш, склад або речовина, які підвищують параметри рухливості бетонної суміші, надають їй унікальні фізико-хімічні властивості, підвищують еластичність і пластичність на весь подальший період експлуатації. Спеціальні добавки до цементного розчину забезпечують йому морозостійкість, гідроізоляційні властивості, сприяють хорошій усадки майбутньої конструкції. Навіть для роботи з розчинами в умовах сильної вологості і під водою доцільно купити пластифікатор.

Пластифікатор для бетону: сфера застосування та переваги

Пластифікатор застосовується в промисловості, житловому, енергетичному, транспортному, сільськогосподарському будівництві при виготовленні неармованих і малоармованих монолітних конструкцій, а також збірних і збірно-монолітних конструкцій. Всі підприємства, спрямовані на виробництво бетонних сімей, обов'язково використовують пластифікатори в своїй роботі. Це виправдано і економічно вигідно, оскільки крім надання корисних властивостей, зменшує витрату цементу на 15%. Хімічні добавки надають розчинів морозостійкість, прискорюють процес затвердіння, підсилюють марочну і ранню міцність бетонних розчинів. Завдяки чудовим властивостям хімічних добавок, розчин з їх застосуванням можна використовувати на атомних електростанціях і для будівництва бетонних автострад максимальної завантаженості.

Підводячи підсумки, можна виділити відмітні переваги розчинів, приготованих з використанням пластифікаторів:

 • Висока міцність бетону, менша витрата цементу і води
 • Розчин виходить морозостійким, стійким до зносу, вологонепроникним, не схильним до розтріскування
 • Посилення зчеплення з арматурою, перешкода для розвитку корозійних процесів. За рахунок такого ефекту термін експлуатації споруд продовжується на десятки років
 • Відсутність потреби в застосуванні вібраційних установок
 • Можливість використовувати розчин для вузьких опалубок і тонких стяжок підлоги
 • Збільшення терміну зберігання готового розчину, можливість його транспортувати на далекі відстані

Робота з пластифікаторами вимагає використання індивідуальних засобів захисту і дотримання стандартних правил безпеки.