Видалення старих шпалер

Підібрати по:
Виробник
  1. НЕОМІД (1)
Колір
  1. безбарвний (1)
Використання
  1. всередині (1)

Сортувати у порядку зменшення

1 шт.

  • Neomid 300 (Неомид 300)
    ЗАСІБ ДЛЯ ЗНЯТТЯ шпалер
    концентрат 1:19
    79 грн

Засіб для зняття шпалер

Зняття старих шпалер - це відповідальний і важливий процес при підготовці до ремонтних і оздоблювальних робіт. Теоретично все досить просто: потрібно відірвати, а то, що не відривається, намочити водою і зачистити. Однак на практиці все не так легко і гладко, особливо якщо на стіні вже присутні кілька шарів старих шпалер. Якщо старі шпалери «не здаються без бою», цю проблему можна практично без зусиль вирішити за допомогою спеціальних промислових рідин.

Засоби для зняття шпалер зі стін дозволяють підготувати стіни до нової обробці за дуже короткий термін. Оброблені ділянки будуть повністю зачищені вже через 20 хвилин після початку роботи. Рідина для зняття шпалер складу якої включає в себе неіоногенний ПАР і біоцид, істотно полегшує процес видалення старої обробки і знезаражує стіни.

Спеціальний склад відомої торгової марки Neomid можна застосовувати до всіх типів шпалер. Речовина ефективно справляється зі своєю основною функцією, всмоктуючись і проникаючи в старі шпалери на глибину 10 см. Крім того, засіб перешкоджає потрапляння в повітря спор мікроорганізмів і небезпечного пилу, запобігаючи розвитку інфекційних захворювань і алергічних реакцій. Після обробки стін в приміщенні повністю нейтралізується затхлий запах.

Склад для зняття шпалер: рекомендації щодо застосування

Хімічні склади, призначені для видалення старих шпалер зі стін, забезпечують високу швидкість дії і ефективність, а за рахунок хорошої проникності гарантують швидке видалення шпалер, зберігаючи в цілісності підставу. Їх застосування безпечно для здоров'я людей.

Засіб для зняття старих шпалер рекомендується наносити на підготовлені стіни, попередньо ізолювавши електричні розетки і чутливі до води ділянки. Найкраще на час проведення маніпуляцій електричну проводку в приміщенні знеструмити. Якщо старі шпалери миються, дуже щільні або погано вбирають вологу, по ним потрібно пройтися голчастим валиком, щоб підвищити ступінь проникнення речовини в стіни. Концентровані склади необхідно розбавити водою в пропорціях, зазначених виробником.

Нанесення кошти на стіну здійснювати валиком або щіткою і витримати близько 10 хвилин, після чого почати видалення старого покриття, при необхідності використовуючи металевий шпатель. При необхідності процедуру можна повторити, іноді це потрібно для важких або текстурних шпалер.

Робота з хімічною речовиною з видалення шпалер вимагає використання індивідуальних засобів захисту - рукавичок, спецодягу, окулярів, а також слід уникати попадання рідини на шкіру і в очі.