Лазурі та просочення на водній основі

Підібрати по:
Виробник
 1. НЕОМІД (1)
 2. РОГНЕДА (2)
 3. ВІДАРОН (1)
 4. ЛЮКСДЕКОР (5)
 5. ПІНОТЕКС (6)
 6. ПРІМАКОЛ (1)
 7. СЕНЕЖ (1)
 8. ТИККУРІЛА (4)
 9. ТЕКС (1)
 10. БІОНІК ХАУС (2)
 11. КОМПОЗІТ (1)
▲ Згорнути ▼ Розгорнути
Колір
 1. червоне дерево (4)
 2. мирта (1)
 3. крайола (1)
 4. попіл (1)
 5. індиго (1)
 6. хакі (1)
 7. смарагд (1)
 8. миндаль (1)
 9. шоколад (1)
 10. рожеве дерево (1)
 11. світлий дуб (1)
 12. медовий (1)
 13. слонова кістка (1)
 14. венге (5)
 15. база під колеровку (6)
 16. білий (12)
 17. безбарвний (19)
 18. бук (1)
 19. голубий (1)
 20. горіх (10)
 21. груша (2)
 22. дуб (8)
 23. ель (3)
 24. зелений (1)
 25. палісандр (11)
 26. калужниця (5)
 27. клен (1)
 28. каштан (4)
 29. кедр (4)
 30. червоний (1)
 31. лиственица (1)
 32. махагон (11)
 33. оливковий (1)
 34. орегон (7)
 35. пінія (1)
 36. горобина (5)
 37. сірий (2)
 38. слива (1)
 39. сосна (8)
 40. тік (13)
 41. черешня (3)
 42. чорне дерево (2)
 43. вільха (1)
 44. вишня (2)
▲ Згорнути ▼ Розгорнути
Використання
 1. всередині (7)
 2. зовні (19)
 3. всередині/зовні (4)
Матеріал
 1. дерево (21)
Застосування
 1. деревяний фасад (14)
 2. паркан і ворота (13)
 3. садові меблі (7)
 4. бесіка, пергола, альтанка, огорожа (17)
 5. терраса (2)
 6. декоративні елементи (10)
 7. фасад будівлі (2)
 8. стеля, стіна (2)
 9. декоративні ефекти (1)
 10. двері, вікна (8)
 11. обшивка балкону (1)
 12. кафе, ресторан (1)
 13. сарай (2)
 14. дім (2)
 15. вагонка, дерев'яні панелі (4)
▲ Згорнути ▼ Розгорнути
Степінь блиску
 1. матова (5)
 2. полуматова (9)
 3. полугянцева (7)
Ступінь прозорості
 1. прозора (2)
 2. напівпрозора (18)
Основа складу
 1. акрил (водорозчинний) (20)

Сортувати у порядку зменшення

1-20 of 25

Сторінка:
 1. 1
 2. 2
Сторінка:
 1. 1
 2. 2

Декоративні просочення на воді - спеціальні засоби для довгострокового захисту дерев'яних поверхонь

Дерево вважається найбільш екологічно чистим матеріалом, який застосовується в будівництві будинків і при обробці приміщень. Однак існує ряд «вроджених» недоліків деревини, серед яких можна виділити вразливість від шкідників, схильність до гниття і зараження грибком. Деревина володіє різною стійкістю до процесу гниття залежно від породи і будови. Щоб захистити цей природний матеріал від негативних руйнівних чинників, необхідно використовувати спеціальні просочення - хімічні суміші захисної дії. Вони бувають прозорими (безбарвними) і Колеровать - пофарбованими в певний колір. Колеровать антисептики виконують не тільки захисну, але й естетичну функцію, т. Е. Здатні замістити інші фарбують кошти: морилки, грунтовки, лаки і фарби.

Декоративні просочення на воді займають особливе місце серед хімічних засобів, які спеціально створені для обробки деревини. Їх головне призначення - довгострокова захист будь-яких дерев'яних поверхонь від вологи, атмосферного впливу, УФ-випромінювання. Такі специфічні склади відрізняються універсальністю і можуть застосовуватися всередині і зовні приміщень. Обробку дерев'яних виробів можна здійснювати по-різному: вакуумним способом, замочуванням, а також нанесенням розчину на поверхню за допомогою валика або кисті. Декоративні просочення на воді підходять навіть для недосушений деревини. Серед безлічі варіантів можна виділити водні розчини протипожежного дії, спеціальні антисептики, а також просочення для захисту дерев'яних конструкцій від намокання. Основними перевагами таких розчинів є:

 • Простота застосування.
 • Економічна витрата матеріалу.
 • Глибоке просочення деревини.
 • Надійний захист від вологи.
 • Стійкість до УФ-випромінювання.
 • Стійкість до вигоряння і вицвітання.
 • Додання поверхні декоративних відтінків.
 • Атмосферостойкость.

Крім того, за допомогою декоративних просочень вдається отримати на дерев'яній поверхні тонку дихаючу і паронепроникну плівку, яка покращує захисні властивості матеріалу. Просочення торгових марок Luxdecor, Neomid, Tikkurila, Belinka, Pinotex сумісні з фарбами, мають екологічними характеристиками, низьким вмістом високолетких горючих речовин. Після висихання дерев'яні поверхні, оброблені такими розчинами, легко очищаються мильною водою, що спрощує процес догляду.

Як вибрати декоративні просочення на воді?

Декоративні просочення на воді можуть використовуватися як самостійно, так і в якості додаткових коштів для нанесення на деревину, спочатку покриту сольовими просоченнями. Найчастіше вони застосовуються в ремонтно-будівельних роботах для обробки дерев'яних будинків та оздоблення предметів екстер'єру. Зазвичай розчини продаються вже готовими до використання. Перед фарбуванням робоче основу потрібно висушити, очистити від пилу і старих лакофарбових покриттів, знежирити, видалити цвіль і інші осередки біопораженій, закрити тріщини. Декоративні просочення на воді наносяться рівномірним шаром кистю або безповітряним розпилювачем при температурному режимі від +5 до +32 ° C. Через пару годин після першої обробки можна наносити другий шар для отримання максимального ефекту. Період повної витримки становить 72 години.

При виборі декоративної просочення на воді необхідно звертати увагу на склад розчину, позначений на етикетці. Важливо, щоб антисептик був безпечний, т. Е. Не містив високотоксичних речовин (солей важких металів, миш'яку, пентахлорфенола, фторових з'єднань). Потрібно враховувати термін біо- та вогнезахисту обробленої поверхні, а також назва виробника (найкраще віддавати перевагу перевіреним фірмам, які отримали високі оцінки споживачів).

Декоративні просочення відрізняються між собою складом, цільовим призначенням, кольором, умовами використання. Найбільш екологічними прийнято вважати розчини на водній основі, т. К. Вони не володіють різким запахом і ідеально підходять для проведення внутрішніх робіт. Крім того, такі кошти легко наносяться на різні поверхні, проникаючи всередину матеріалу.В якості основних компонентів використовуються акрил і епоксидної смоли. Внутрішня структура деревини після нанесення декоративної просочення стає захищеною від комах-паразитів.

Антисептичні декоративні просочення на воді містять в своєму складі біоциди для запобігання зростанню мікроорганізмів. Антипірени - речовини, які не підтримують процес горіння, - використовуються для захисту деревного матеріалу від вогню. Водовідштовхувальні просочення володіють стійкістю до ультрафіолету і опадів, тому застосовуються в місцях з підвищеною вологістю.