Про компанію

СОЛОМОН ПЛЮСКомпанія "СОЛОМОН-ПЛЮС" була заснована в 2009 році й на даний момент являється одним з лідерів по продажам будівельної хімії на території України.  Компанія офіційно представляє такі торгові марки: TIKKURILA, PINOTEX, SADOLIN, KOLORIT, ТЕКС, ECOSEPT, TENAX, NEOMID, LUXDECOR, СТРАЖ, VIDARON на українському ринку. Великий досвід у сфері деревообробки та захисту деревини дає нам право стверджувати, що ми предоставляємо вам тільки найкращий товар і послуги самого високо рівня.

Ми раді запропонувати Вам високотехнологічні професійні препарати для якісного будівництва, реконструкції та ремонту. Наші товари пройшли перевірку часом, отримали високу оцінку спеціалістів та отримали популярність у широкого кола користувачів. Товарная лінейка  включає в себе засоби комплексного захисту деревини та інших будівельних матеріалів і конструкцій від займання та розповсюдження полум'я, біоуражень, негативного впливу атмосферних факторів, проникнення вологи, а також розчинів для декоративної финишної обробки, що успішно застосовуються при будівництві, реконструкції та ремонті.

Ми працюємо на всій території України з оптовими та роздрібними покуп.

Роздрібним покупцям ми предоставляємо товар найвисщої якості, професійні консультації, постійні акції і спец пропозиції, забезпечуємо швидку доставку в будь-яку точку України, пропонуємо послуги по обробці та захисту деревини та інших будівельних матеріалів.

Оптовим покупцям ми предоставляємо товар найвищої якості, ексклюзивні умови поставки, кращі ціни. Ми активно співпрацюємо з компаніями, що маєть ліцензію на проведення вогнезахисних робіт, деревообробними та будівельними компаніями.

Ми завжди відкриті для співробітництва і раді будемо бачити Вас нашими клієнтами, партнерами, друзями...