Оплата і доставка

Способи оплати товару:

Готівковий
Оплата готівкою можлива при кур'єрській доставці і в наших магазинах, а також у відділеннях "Нової Пошты" та "Ін-тайм". Оплата виконується виключно в національній валюті.
Картою
Оплата за допомогою будь-якої банківської карти. Після оформлення замовлення, менеджер зв'яжеттся з Вами для уточнення деталей.
Безготівкова
Оплата по безготівковому розрахунку здійснюється наступним способом: післе оформлення замовлення, менеджер магазину факсом чи електронною поштою вишле Вам рахунок-фактуру, яку Ви зможете оплатити в касі відділення будь-якого банку чи з розрахункового рахунку Вашої компанії. Для юридичних осіб та фіз. осіб підприємців пакет всіх необхідних документів предоставляєтся разом з товаром.

 

Способи доставки товару:

Самовивіз
Вивіз товару можливий в робочі і вихідніе дні, після узгодження заказу з менеджером.Так як асортимент товару дуже широкий, ми не можемо його весь розмістити на вітринах виставки. Тому, просимо узгоджувати Ваш візит завчасно.
м.Київ, вул.Ізюмська, 5. (див. схему проїзду)
Доставка по Києву
Доставка в межах Києва безкотовна при заказі на суму від 5000 грн. Вартість доставки заказів до 5000 грн складає 50 грн.
Терміни доставки уточняйте/узгоджуйте, будь-ласка, у менеджера.
 

Доставка в інші населені пункти України

Ми можемо відправити Ваш заказ в будь-який населений пункт України, з допомогою служб перевозки «Нова пошта», «Делівері», «Ін-тайм» и др.
Доставка може здійснюватись на склад перевізника у вказаному Вами місті чи безпосередньо по вказанійу адресі.
Доставка товара займає 1-2 дні в залежності від місця призначення.
 


УВАГА!!! При отриманні посилки у відділенні служб доставки («Нова Пошта», «Делівері», «Ін-тайм») обов'язково перевіряйте цілісність товару! В разі якщо товар надійшов в неналежному вигляді (пошкоджений) Ви можете написати відмову і не платити за товар та доставку! Ми завжди страхуємо посилки на повную вартість товару.


Часи, коли відстані могли завадити вдалій покупці - позаду.
Ви вибираєте товар - Наша компанія доставляє його Вам!