Засоби водовідштовхувальні / Гірдофобізатори

Сортувати у порядку зменшення

14 шт.

 • AURA GIDROFOBIZATOR AQUA (АУРА ГИДРОФОБИЗАТОР АКВА)
  Гідрофобізатор УНІВЕРСАЛЬНИЙ
  готовий розчин
  (1 л., 5 л., 10 л.)
  65 грн
 • AURA LOTUS EFFEKT (АУРА ЛОТУС ЭФФЕКТ)
  ЗАСІБ ДЛЯ ЗАХИСТУ ВІД ВОЛОГИ І ЗАБРУДНЕНЬ
  готовий розчин
  (0.33 л.)
  118 грн
 • Ecosept H2O Stop
  Гідрофобізатор ВОДООТТАЛКВАЮЩІЙ
  концентрат 1:18
  (1 л, 5 л.)
  315 грн
 • JOHNSTONE STORSHIELD WATER SEAL
  ВОДООТТАЛКИВАЮЩЕЕ СРЕДСТВО ДЛЯ ФАСАДА
  (АКРИЛОВАЯ ЭМУЛЬСИЯ)
  Готовый раствор
  (5 л )
  2 039 грн
 • Neomid H2O Stop (Неомид Н2О Стоп) 5л
  Гідрофобізатор ВОДООТТАЛКВАЮЩІЙ
  Концентрат 1: 2
  189 грн
 • OXIDOM MINERALSURFACE-240 0,5л
  Гідрофобізатор
  Концентрат 1: 3
  (1 л.)
  103 грн
 • PRIMACOL FASADA PRO
  Просочення ДЛЯ МІНЕРАЛЬНИХ ФАСАДІВ
  готовий розчин
  165 грн

  Відсутній на складі

 • Жидкий полиэтилен PRIMACOL FOLIA (ПРИМАКОЛ ФОЛИА)
  РІДКА ПЛІВКА
  готовий склад
  196 грн

  Відсутній на складі

 • PRIMACOL GRES PRO
  Просочення ДЛЯ ПЛИТКИ ГРЕС
  готовий розчин
  199 грн

  Відсутній на складі

 • PRIMACOL KLINKIER PRO
  Просочення ДЛЯ ПЛИТКИ КЛІНКЕР
  готовий розчин
  199 грн

  Відсутній на складі

 • PRIMACOL PIASKOWIEC PRO
  Просочення ДЛЯ КАМЕНЮ
  готовий розчин
  155 грн

  Відсутній на складі

 • PRIMACOL SILLOX 1 л
  Просочення ДЛЯ МІНЕРАЛЬНИХ ПОВЕРХОНЬ
  готовий розчин
  203 грн

  Відсутній на складі

 • СТРАЖ-17 (ЕС-17) 5л
  Гідрофобізатор ВОДООТТАЛКВАЮЩІЙ
  готовий склад
  240 грн

  Відсутній на складі

 • СТРАЖ-23 (ЕС-23) 10л
  Гідрофобізатор АНТІВИСОЛЬНИЙ
  готовий склад
  370 грн

  Відсутній на складі

Вологоізолятор і гидрофобизатор - грунтовка для надійного захисту поверхонь

Для чого в будівництві використовується вологоізолятор? Даний засіб має спеціальне призначення і створено для захисту бетонних і кам'яних поверхонь, штукатурки, ДСП, фанери, гіпсокартону від проникнення вологи. Це простий у використанні і високоефективний продукт, який при нанесенні вбирається в матеріал, зміцнюючи його і покращуючи зчеплення оздоблювальних покриттів з основою. Такими ж властивостями володіє гидрофобизатор, завдяки якому можна домогтися повної водонепроникності і скорочення витрат покривних фарб. Гідрофобізуючі просочення призначені для обробки поверхонь фасадів будівель і будь-яких приміщень. Вони складаються з суміші мінералів і добавок, зокрема, органічних розчинників. Такі продумані склади захищають оброблені поверхні від атмосферних опадів.

Глибоко проникаючи в поверхню, вологоізолятори гидрофобизатор створює волого і брудовідштовхуючий шар, а також вирівнює поглинаючу здатність і знижує витрату ЛФМ. Крім того, пригнічує ріст цвілевих грибів і запобігає їх появу. Проникаючи в поверхню, засіб блокує пори, не перешкоджаючи при цьому паропроникності. Може використовуватися в якості самостійного покриття.

Гідрофобізатор купити слід в тому випадку, коли необхідно обробити стіни, цоколі, тераси, балкони та інші поверхні, виготовлені з:

 • штукатурки і вапняку;
 • каменю (натурального або штучного);
 • цегли (керамічного, облицювального, силікатної);
 • шиферу та черепиці;
 • гіпсу;
 • бетону;
 • мармуру;
 • гіпсокартону.

Гідрофобізатори не можна використовувати для пофарбованих поверхонь і погано всмоктують воду. Переваги грунтовки полягають в простоті застосування, продовження терміну служби будматеріалів, поліпшення зовнішнього вигляду і зміцненні структури оброблених поверхонь.

Гідрофобізатор - вологозахисної засіб для фасадних конструкцій

Сучасні будматеріали мають високий ступінь пористого поглинання вологи. Ця особливість негативно відбивається на їх міцності якостях і експлуатаційних характеристиках, знижуючи довговічність будови. Виправити цю ситуацію покликані гідрофобізатори - спеціальні гідрофобізуючі рідини.

Гідрофобізація являє собою процес, який спрямований на захист фасадних конструкцій від вологи. За допомогою такої обробки можна домогтися стовідсоткової водонепроникності поверхонь.Просочення будівельного матеріалу здійснюється сумішами, приготованими на основі акрилу або кремнію. Її глибина буде залежати від молекулярного складу оброблюваної поверхні. Результат вплине на тривалість терміну служби виробів, які завдяки гідрофобізації придбають водовідштовхувальні властивості.

На гидрофобизатор ціна залежить від характеристик засоби, складу суміші, а також матеріалу, приготованого для обробки. Тривалість дії гідрофобізованих речовин досягає 25-ти років. Більшість гидрофобизаторов мають антисептичні властивості і зберігають зовнішній вигляд матеріалу, а також запобігають появі плям, цвілі і грибка, не мають запаху і кольору.

Сучасна грунтовка вологоізолятор, крім водонепроникності, характеризується стійкістю до ударів, вібрацій, полірування, абразивної дії бруду і пилу.Крім того, можна відзначити такі властивості грунтовки, як морозо- і снегостойкость, запобігання корозії матеріалу і появи іржі, перешкода виникненню мікротріщин, екологічна нешкідливість.

Гідрофобізатори поділяються на три типи: безбарвні гідрораствори (алкілсіліконати) - використовуються найчастіше; Н-силоксани (більш вдосконалені); сілансілоксани (найнадійніші розчини). Процес використання гідрофобізаторів як захисних грунтовок полягає в наступному. Спочатку необхідно нанести шар просочення на робочу поверхню (цегла, дерево, камінь, штукатурку), використовуючи валик або розпилювач. Дуже важливо дотримуватися наступного правила: наносити засіб необхідно тільки на сухі, очищені місця. Щоб забезпечити максимально довгий термін служби гідрофобізатора, наносити його краще всього в процесі будівництва.Якщо вода при попаданні на оброблену поверхню відразу ж скочується вниз, технологія витримана правильно. Якщо ж такого не сталося, значить, в процесі нанесення була допущена якась помилка.

При виборі засобу рекомендується звертати особливу увагу на назву фірми-виробника. Найкращі грунтовки - від торгових марок Ecosept, Neomid, Primacol, Oxidom і ін. Перед застосуванням бажано ознайомитися з інструкцією до розчину, а також з технічними характеристиками кошти, щоб дотриматися всіх необхідних заходів обережності.