Шпаклівки

Сортувати у порядку зменшення

5 шт.

Як вибрати шпаклівку по дереву

Шпаклівка по дереву часто використовується для відновлення даного матеріалу, усунення тріщин, подряпин, ямок і інших пошкоджень. Сучасний ринок пропонує великий асортимент шпаклівки, склади яких відрізняються своїми експлуатаційними властивостями. Правильний вибір суміші залежить від області застосування, призначення та інших показників. Для внутрішніх і зовнішніх робіт використовуються різні види складів.

Якщо вам потрібна шпаклівка по дереву для зовнішніх робіт перед фарбуванням поверхонь, варто віддати перевагу епоксидним сумішей. Така шпаклівка представляє собою двокомпонентний склад на основі нафтової смоли, пігментних речовин і спеціальних пластифікаторів в якості органічних розчинників.Епоксидна зовнішня шпаклівка дерева стійка до деформацій, відмінно заповнює дефекти натурального матеріалу, відрізняється довговічністю, вологостійкість, стійкість до механічних пошкоджень. Даний тип шпаклівки органічно взаємодіє зі структурою дерева, завдяки чому максимально проявляє свої властивості. Епоксидні шпаклівки не дають усадки і не мають різкого запаху, легко шліфуються. Серед мінусів можна виділити довгий час затвердіння складу - до 24 годин.

У житлових приміщеннях можна використовувати акрилову шпаклівку. У ній посилені ґрунтувальні властивості, вона легко усуває нерівності на поверхні дерева. Ці склади безпечні, не виділяють токсичних речовин, не підтримують горіння, мають вологовідштовхувальними властивостями, відрізняються легкістю нанесення і довгим терміном експлуатації.

Масляна шпаклівка на основі води, масла і крейди з додаванням пластифікаторів також підходить для використання в житлових приміщеннях. Така шпаклівка по дереву для внутрішніх робіт відрізняється надійністю і довговічністю. Це ідеальний вибір для обробки підлогових покриттів з деревини. Полімерна шпаклівка - ще один засіб для роботи з дерев'яною підлогою. Вона безпечна з екологічної точки зору, практична в експлуатації, швидко твердне, не виділяють токсичних випарів, «запечатує» краю дерев'яних елементів, тим самим захищаючи від засмічення. За допомогою такого складу можна заповнити глибокі подряпини і тріщини, створюючи бездоганно рівну поверхню. Полімерна суміш не рекомендується для застосування з корковими статями і мостинами.

Особливості роботи зі шпаклівкою

Шпаклівка по дереву ціна якої цілком доступна для кожного споживача, відрізняється легкістю і простотою в застосуванні. Проте, необхідно знати деякі особливості роботи зі складами. Перш за все, потрібно провести підготовку дерев'яної поверхні, видаливши всі старі покриття за допомогою розчинника або щітки, виступаючі елементи і пройшовшись по всій поверхні вологою губкою. При неможливості видалення деяких виступаючих предметів, їх бажано покрити емаллю. Підвищити стійкість шпаклівки і зменшити її витрати можна, завдавши попередньо на поверхню, відповідну за складом ґрунтовку. Роботу по зовнішньому шпаклювання необхідно проводити при температурі вище 5 градусів, по внутрішньому - 20-22 градуси.

Нанесення шпаклівки здійснюють тонким шаром за допомогою металевого шпателя. Після його схоплювання, наносять ще один шар.Після повного висихання речовини, час якого залежить від типу шпаклівки та вказано на упаковці кожної суміші, поверхня зачищається наждачним папером.

Шпаклівка по дереву купити - це найкраще рішення для вирівнювання поверхні і підготовці її до фарбування.