Антисептики для внутрішніх робіт

Сортувати у порядку зменшення

12 шт.

Захисні склади для деревини

Антисептик для деревини: функції, види, особливості обробки

Деревина широко використовується в будівництві та оздоблювальних роботах. Але для того, щоб дерево найкращим чином проявила себе впродовж довгих років експлуатації, його потрібно захищати від негативних впливів, яким воно схильне - вологи, руйнування від комах, гниття, розмноження грибка, цвілі і т.д. Для цього використовують антисептики, які відмінно справляються з негативними впливами даних факторів. Антисептик для деревини також захищає її від впливу ультрафіолету, і не перешкоджає природній циркуляції повітря в деревної структурі, зберігаючи її пористість. Крім цього, глибокопроникні антисептик надає деревині виразності, зберігає її натуральні відтінки, запобігає втраті насичених кольорів.

Виділяють 2 групи антисептиків по типу взаємодії з оброблюваної поверхнею:

  • Склади з яскраво вираженими протигрибковими і антибактеріальними властивостями. У їх складі обов'язково присутній мідний купорос, вони мають зеленуватим відтінком. Подібні склади створюються на основі водомістких органічних речовин в якості розчинника. Антисептик проникає глибоко в структуру дерева, створюючи ефективний захисний бар'єр. Він володіє екологічністю.
  • Склади для фінішного покриття. В результаті їх застосування на оброблюваної поверхні створюється цілісна захисна плівка. При правильному нанесенні вона набуває еластичність і ефективно справляється зі своїми функціями. Роботу по нанесенню потрібно виробляти при плюсовій температурі повітря.

Існують також склади, на які покладено комплексний захист деревини від загоряння, вологи і паразитів - антипірени. Це своєрідний антисептик універсальний, «два в одному».

Купити антисептик для зовнішнього і внутрішнього застосування

Перш ніж купити антисептик необхідно визначитися з областю його застосування. Для внутрішніх і зовнішніх робіт призначені різні склади.

Для обробки і захисту виробів, що знаходяться на відкритому просторі, необхідно використовувати засоби для зовнішніх робіт. Це невимиваемие і трудновимиваемий антисептик, який містить підвищену концентрацію біоцидів в своєму складі. Для підвищення ефективності зовнішнього антисептика поверхню можна додатково обробити, завдавши на неї шар фарби або лаку. Деякі антисептики даної категорії мають у своєму складі фарбувальні речовини.

Антисептик для внутрішніх робіт в Києві представлений в широкому асортименті. Вони можуть бути безбарвними або тонуючими. При нанесенні ці склади не утворюють плівки на поверхні, що обробляється, тому її можна легко фарбувати лаками, емалями і т.д.

Антисептики призначені для обробки дерев'яних будівель, а також декоративно-захисного покриття садової та домашніх меблів. Такі склади знадобляться при створенні і реконструкції стільців, лавок, табуреток, гойдалок, виробів з лози.