Рогнеда WOODMASTER Біосепт

Рогнеда WOODMASTER Біосепт
АНТИСЕПТИК ДЛЯ ДЕРЕВИНИ
Обліковий номер: 00225
127 грн
Виробник Рогнеда (Росія) Концентрат готовий розчин Витрата 150-250 г / м2 Собівартість обробки 3,86 грн / м2 Колір безбарвний Разбавитель розбавляти Робочі інструменти кисть, валик, розпилювач, занурення Термін захисту до 6 років Види упаковки пластикова каністра 5 л., 10 л., 20 л. Використання всередині / зовні

ДАНИЙ ТОВАР ТИМЧАСОВО НЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ТЕРИТОРІЮ УКРАЇНИ.

В ДАНИЙ МОМЕНТ НА ЗАМІНУ МОЖЕМО ЗАПРОПОНУВАТИ:

ECOSEPT 400 - глубокопроникающий антисептик для внутренних работ, концентрат 1:5, купить в Киеве, лучшая цена в УкраинеNeomid Base Eco - глубокопроникающий консервирующий антисептик для древесины, купить в Киеве, лучшая цена в Украине

Рогнеда WOODMASTER Біосепт - антисептик для захисту конструкцій з дерева, призначений для запобігання утворенню і поширення грибків, цвілі, інших видів біоразрушітелей на різних поверхнях дерева, а також для запобігання зараження дерева деревопоражающімі комахами і деревною синявою.

властивості
- висока ефективність біозахисту;
- висока проникаюча здатність;
- не приховує малюнок текстури деревини;
- не впливає на її міцність і склеиваемость;
- не має запаху, не містить органічних розчинників;
- пожежо-і вибухобезпечний;
- не робить шкідливого впливу на здоров'я людей і тварин;
- виготовлений на основі антисептиків нового покоління.

ОБЛАСТЬ ЗАСТОСУВАННЯ:
Використовується як захисна просочення для дерев'яних поверхонь будівель і споруд всередині і зовні (дачі, садові споруди, паркани, склади, корівники) без прямого контакту з вологою або грунтом, а також кам'яні та цегляні поверхні; мішки для зберігання сільгосппродуктів (картопля, буряк і ін.) перед закладанням на зберігання.

ПІДГОТОВКА ПОВЕРХНІ:
Поверхня перед застосуванням препарату необхідно очистити від бруду, смоли, пилу, старої фарби і т.п. Якщо поверхня деревини вражена деревоокрашівающіх грибами (синявою), рекомендується первісна обробка відбілювачем WOODMASTER ИНЕЙ , дезинфікуючим і повертає деревині природний колір.
Роботи рекомендується проводити при температурі навколишнього середовища і оброблюваної поверхні не нижче + 5 ° С.

Приготування робочого розчину:
WOODMASTER Біосепт - готовий розчин. Перед застосуванням необхідно перемішати.

ВИТРАТИ ГОТОВОГО РОЗЧИНУ:
150 - 250 г / м 2 без урахування втрат.

СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ:
Можливі два способи обробки деревини:
1. Рівномірний нанесення складу на поверхню деревини за допомогою валика, кисті з синтетичним ворсом або будь-якого розпилювального пристрою.
2. Занурення матеріалу в робочий розчин. Час витримки в складі не менше 2 хвилин (до досягнення регламентованого витрати). Даний спосіб найбільш ефективний для обробки великої кількості пиломатеріалів в промислових умовах.
Роботи слід проводити в добре провітрюваних приміщеннях або на відкритому повітрі при температурі навколишнього середовища і оброблюваної поверхні не нижче + 5 ° С. Оброблену деревину слід захистити від попадання води і атмосферних опадів до повного висихання поверхні (на 24 години при температурі 16-20 ° С і отн.влажності повітря 60%).
Оброблене деревину для продовження терміну служби покриття рекомендується покрити текстурними складами Рогнеда ( Акватекс , Акватекс Екстра , Eurotex Аквалак ) або різними емалями (типу ПФ, НЦ, ХВ).

ЗАПОБІЖНІ ЗАХОДИ:
Склад пожежо- та вибухобезпечний. Виключити контакт складу з відкритими частинами тіла і потрапляння його на слизові оболонки і всередину організму. Після нанесення і висихання складу не токсичний, безпечний для здоров'я людей і домашніх тварин.

ЗБЕРІГАННЯ І ТРАНСПОРТУВАННЯ:
Транспортувати окремо від харчових продуктів. Берегти від дітей. Гарантійний термін зберігання складу 3 роки, при температурі не нижче 0 ° С в щільно закритій тарі виробника. Допускається одноразове нециклічне заморожування. Пожаровзривобезопасен. Утилізація згідно ДСанПіН 2.2.7.029-99.

СКЛАД: Антисептик, ПАР, цілющі добавки, вода.

Купити Рогнеда WOODMASTER Біосепт Антисептик універсальний для деревини

Відеоролик про продукт: АНТИСЕПТИК Рогнеда WOODMASTER Біосепт
Ваш відгук

You're reviewing: Рогнеда WOODMASTER Біосепт

Вас також можуть зацікавити наступні товари