Рогнеда WOODMASTER ИНЕЙ

Рогнеда WOODMASTER ИНЕЙ
Відбілювачі ДЕРЕВИНИ
готовий розчин
Обліковий номер: 00192
85 грн
Виробник Рогнеда (Росія) Концентрат готовий розчин Витрата 120-400 г / м2 Собівартість обробки 4,31 грн / м2 Колір жовтуватий Разбавитель розбавляти Робочі інструменти кисть, валик, розпилювач, занурення Види упаковки пластикова каністра 1 кг., 10 кг. Використання всередині / зовні

ДАНИЙ ТОВАР ТИМЧАСОВО НЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ТЕРИТОРІЮ УКРАЇНИ.

В ДАНИЙ МОМЕНТ НА ЗАМІНУ МОЖЕМО ЗАПРОПОНУВАТИ:

Отбеливатель Ecosept 500 (Экосепт 500) эффективно убивает грибок, плесень и черноту на древесине. Купить в Киевев, лучшая цена в УкраинеОтбеливатель Neomid 500 (Неомид 500) эффективно убивает грибок, плесень и черноту на древесине. Купить в Киеве, лучшая цена в Украине

Відбілювач Рогнеда Woodmaster Іній (Рогнеда Вудмайстер Іній) - відбілюючий і захисний склад для деревини призначений для очищення уражених ділянок деревини від деревної синяви та інших деревоокрашівающіх і цвілевих грибів. Надає потемнілим від часу дерев'яних поверхонь вихідного кольору свіжої деревини. Видаляє біологічні ураження з мінеральних поверхонь: цегла, бетон, штукатурка, цемент, камінь, черепиця тощо, а також для їх дезінфікуючими.

властивості
- висока ефективність відбілювання;
- не руйнує структуру деревини;
- підвищує сортність пиломатеріалів;
- простий у використанні;
- не перешкоджає природному диханню деревини;
- не погіршує міцність, склеиваемость і окрашиваемость деревини після обробки;
- забезпечує попереднє антисептирование деревини перед обробкою спеціальними захисними складами.

ОБЛАСТЬ ЗАСТОСУВАННЯ:
Склад застосовують для відбілювання та дезінфекції струганих і пиляних дерев'яних поверхонь усередині і зовні приміщень, а також мінеральних поверхонь таких як цегла, бетон, штукатурка, цемент, камінь, черепиця тощо

ПІДГОТОВКА ПОВЕРХНІ:
Поверхня перед застосуванням препарату необхідно очистити від залишків старого лакофарбового покриття, пилу, бруду, кори, стружки.
Роботи слід проводити в добре провітрюваних приміщеннях або на відкритому повітрі при температурі навколишнього середовища і оброблюваної поверхні не нижче + 5 ° С. Ділянки, які не потребують обробки, слід захистити від попадання препарату.

Приготування робочого розчину:
Woodmaster Іній - готовий розчин. Перед застосуванням необхідно перемішати.
Ємності та обладнання для роботи з відбілювачем деревини повинні бути виготовлені з полімерних матеріалів або сталі з полімерним покриттям.

ВИТРАТИ ГОТОВОГО РОЗЧИНУ:
120-400 г / м 2

СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ:
Розчин рекомендується наносити пензлем з синтетичних матеріалів, втираючи пензлем уздовж волокон в деревину до її повного насичення. При сильному біопоразки обробку рекомендується повторити. Після закінчення процесу відбілювання деревину промити водою. Час висихання 4-12 годин.
Для запобігання повторного зараження деревини і надання їй декоративних властивостей рекомендується додаткова обробка біозахисними і текстурними складами: " Акватекс"," Акватекс ЕКСТРА "," EUROTEX АКВАЛАК ".

ЗАПОБІЖНІ ЗАХОДИ:
Склад пожежо-, вибухобезпечний. Не допускати потрапляння робочих розчинів на горючі матеріали. При роботі в приміщенні слід забезпечувати хорошу вентиляцію. Роботи проводити в захисному одязі з використанням захисних окулярів, гумових рукавичок та респіратора. При попаданні на шкіру або в очі - негайно промити великою кількістю води, звернутися до лікаря. Берегти від дітей!

ЗБЕРІГАННЯ І ТРАНСПОРТУВАННЯ:
Транспортувати окремо від харчових продуктів. Берегти від дітей. Зберігати в щільно закритій заводській тарі, оберігати від впливу вологи від -5 до + 35 ° С. Термін зберігання 12 місяців. Допускається одноразове одноразова заморожування на період транспортування і зберігання. Пожаровзривобезопасен.

СКЛАД відбілювач:
Гіпохлорид натрію, стабілізатори, цільові, в тому числі біоцидниє і антисептичні добавки, вода.


Купити Рогнеда ИНЕЙ Відбілювач для деревини

Відеоролик про продукт: Відбілювачі ДЕРЕВИНИ Woodmaster Іній
Ваш відгук

Рогнеда WOODMASTER ИНЕЙ

Вас також можуть зацікавити наступні товари