Штукатурки

Підібрати по:
Виробник
 1. ТИККУРІЛА (2)
 2. КОЛОРІТ (2)
 3. АЛЬПІНА (2)
 4. КОМПОЗІТ (4)
 5. АУРА (2)
Колір
 1. серебристий (1)
 2. золотий (1)
 3. база під колеровку (12)
 4. білий (11)
 5. безбарвний (1)
Використання
 1. всередині (11)
 2. зовні (7)
Клас стирання
 1. високий (2)
Матеріал
 1. дерево (1)
 2. минеральна основа (бетон, штукатурка, цегла, гіпс і т.д.) (12)
Застосування
 1. деревяний фасад (3)
 2. декоративні елементи (4)
 3. фасад будівлі (4)
 4. стеля, стіна (3)
 5. декоративні ефекти (2)
 6. житлова кімната (2)
 7. спальня (2)
 8. передпокій (2)
 9. дитяча (1)
 10. кухня (1)
 11. кафе, ресторан (1)
 12. офіс (2)
 13. громадське приміщення (2)
 14. нежиле приміщення (2)
 15. жилі приміщення (2)
 16. дім (5)
 17. коридори, сходові клітки (1)
▲ Згорнути ▼ Розгорнути
Степінь блиску
 1. матова (5)
Ступінь прозорості
 1. укривна (3)
Основа складу
 1. акрил (водорозчинний) (3)
Тип
 1. декоративна (2)
Якість виконання
 1. високоякісна (2)
Декоративные властивості
 1. структурна (1)
 2. фактурна (1)
Тип сполучної речовини
 1. полімерні (акрилові) (2)

Сортувати у порядку зменшення

12 шт.

Штукатурка стін: особливості та переваги

Штукатурка внутрішніх стін приміщення - це один з найбільш популярних способів обробки, завдяки якому можна реалізувати найрізноманітніші дизайнерські ідеї. Існує дуже багато варіантів обробки штукатурки, з її допомогою можна створити фактурні, рельєфні поверхні, з візерунками і імітацією різних текстур. Штукатурка стін ціна якої варіюється з урахуванням бажаної варіації обробки, має багато переваг:

 • Довговічність, стійкість до механічних пошкоджень
 • Міцність, стійкість кольору
 • Штукатурка не обсипається з роками експлуатації
 • Штукатурка проводиться на водній основі і, відповідно, є екологічним видом обробки приміщення
 • Паропроникність, здатність «дихати»
 • Штукатурка може наноситися на будь-яку підставу - бетон, дерево і т.д.

Сучасна штукатурка ціна якої цілком виправдана її достоїнствами дозволяє створити унікальний і неповторний інтер'єр в будь-якому приміщенні.

види штукатурки

Всередині і зовні приміщення штукатурка поверхонь відрізняється. Виділяють кілька різновидів обробки. Всередині будівлі проводиться декоративна штукатурка - це обробка стін і стель, а також інших деталей в інтер'єрі з метою отримання різних ефектів - драпірування, акварельного розпису, каменю і т.д. Робота з декоративного штукатурення дуже складна, вимагає високої майстерності і навіть певних художніх навичок. Але результат її приголомшливий. Різновиди декоративної штукатурки:

 • Структурна штукатурка. Така суміш має неоднорідною консистенцією, в її складі присутні великі додаткові частки.При нанесенні на стіну вона утворює певний рельєф з горбками, борознами і т.д. Рельєф штукатурки може мати відчутні відмінності при кожній обробці, що залежить від складу додаткових компонентів, способу нанесення. Купити штукатурку даного типу легко, але її нанесення вимагає певних навичок і знань, тому така робота повинна проводитися досвідченим фахівцем.
 • Фактурна штукатурка не має в своєму складі усіляких додаткових частинок, її консистенція однорідна і зерниста. Кваліфікований майстер може створити за допомогою такої суміші найрізноманітніші фактури поверхні, імітацію дерева, граніту, каменю та інших матеріалів, застосовуючи спеціальні інструменти.
 • Гіпсова штукатурка - суміш для декоративного оздоблення, з якої можна створити ліпні візерунки, барельєфи на стінах і стелях, але тільки з сухих приміщеннях. Гіпс погано переносить вплив вологи.Для посилення удароміцності поверхню стін рекомендується пофарбувати, ліпнину на стелі можна залишити в незабарвленому вигляді. Штукатурка на основі гіпсу не дає усадки, на ній не з'являються тріщини в процесі експлуатації.

Це лише деякі різновиди декоративної штукатурки. На практиці застосовують набагато більше способів оригінальної обробки приміщень.

Зовнішня штукатурка дозволяє надати фасадам будівель неповторний зовнішній вигляд. Крім того, цей спосіб обробки захищає зовнішні стіни від негативного впливу атмосферних явищ - дощу, пилу, сонячного світла, хімічних речовин в атмосфері і т.д. Суміші для зовнішньої штукатурки мають підвищену міцність і вологостійкість, добре переносять перепади температури.

Сучасна штукатурка - кращий спосіб обробки внутрішніх і фасадних стін будівель, що дозволяє отримати чудовий ефект, сформувати імітацію будь-якого матеріалу на поверхні, надати звичайному приміщенню оригінальний і унікальний зовнішній вигляд.