Фарби для дерева

Підібрати по:
Виробник
 1. ТИККУРІЛА (6)
 2. ТЕКС (1)
 3. БІОНІК ХАУС (2)
 4. САДОЛІН (8)
 5. СНЄЖКА (1)
 6. АЛЬПІНА (1)
 7. КОМПОЗІТ (4)
Колір
 1. червоне дерево (1)
 2. світло-сірий (1)
 3. синій (2)
 4. бежевий (2)
 5. червоно-коричневий (2)
 6. жевто-коричневий (1)
 7. золотисто-коричневий (1)
 8. серебристий (1)
 9. хакі (1)
 10. шоколад (1)
 11. слонова кістка (1)
 12. венге (1)
 13. база під колеровку (19)
 14. білий (19)
 15. безбарвний (12)
 16. голубий (1)
 17. горіх (2)
 18. жовтий (2)
 19. зелений (2)
 20. палісандр (1)
 21. коричневий (2)
 22. червоний (2)
 23. махагон (1)
 24. сірий (2)
 25. сосна (1)
 26. тік (1)
 27. фісташковий (1)
 28. чорний (2)
 29. вишня (1)
▲ Згорнути ▼ Розгорнути
Використання
 1. всередині (22)
 2. зовні (15)
 3. всередині/зовні (1)
Матеріал
 1. дерево (22)
 2. минеральна основа (бетон, штукатурка, цегла, гіпс і т.д.) (3)
 3. метал (12)
Застосування
 1. деревяний фасад (3)
 2. паркан і ворота (2)
 3. садові меблі (4)
 4. бесіка, пергола, альтанка, огорожа (2)
 5. декоративні елементи (8)
 6. ковка (2)
 7. радіатори, батареї (6)
 8. меблі (10)
 9. сходи (7)
 10. двері, вікна (15)
 11. обшивка балкону (1)
 12. кафе, ресторан (1)
 13. деревяна підлога (паркет, паркетна дошка і т.д.) (4)
 14. метал (10)
 15. дім (1)
 16. вагонка, дерев'яні панелі (5)
 17. бетонна підлога (2)
▲ Згорнути ▼ Розгорнути
Степінь блиску
 1. матова (1)
 2. полуматова (8)
 3. полугянцева (6)
 4. глянцева (12)
Ступінь прозорості
 1. укривна (19)
 2. напівпрозора (2)
Основа складу
 1. акрил (водорозчинний) (10)
 2. розчинник (уайт-спірит і подібний) (11)

Сортувати у порядку зменшення

1-20 of 23

Сторінка:
 1. 1
 2. 2
Сторінка:
 1. 1
 2. 2

Як вибрати і купити фарбу для дерева? Рекомендації досвідчених фахівців

Дерево - чудовий матеріал, який відрізняється екологічною безпекою, міцністю, чудовими декоративними властивостями. Однак потрібні спеціальні засоби догляду, щоб захистити деревину від негативних факторів у вигляді цвілі, грибка, а також атмосферних впливів. З цією метою використовуються різноманітні масла, просочення, лаки і фарби, які зберігають структуру дерева, а при необхідності - змінюють його колір, роблять матеріал більш стійким до зовнішніх руйнуючих дій. До питання обробки дерев'яного будинку необхідно підійти з особливою увагою. Лакофарбові матеріали для внутрішньої і зовнішньої обробки повинні бути екологічно чистими, якісними і безпечними. Бажано вибирати фарбу без різкого запаху, швидковисихаючу, нетоксичну.Також необхідно ретельно продумати відтінок, який оптимально підійде до інтер'єру і додасть приміщенню більшого затишку.

Інтер'єрні фарби підрозділяються на кілька категорій:

 • за основним сполучній (вода або емульсія, оліфа, масло, латекс);
 • за призначенням (грунтовки, емалі, лаки, фінішні фарби);
 • по гладкості (гладкі, текстурні, шагреневі);
 • за рівнем блиску (глянцеві, матові, напівглянсові, напівматові).

Поширеним варіантом є акрилова фарба, яка користується великим попитом у споживачів. Акрилова фарба для дерева - це сучасний матеріал, який знайшов своє застосування при обробці різних дерев'яних поверхонь. Така фарба має в своєму складі воду і сполучний пігмент, які в комбінації утворюють міцну плівку після висихання покриття.Ця плівка добре захищає поверхню від вологи і утворення цвілі. Можна відзначити простоту догляду за поверхнями, пофарбованими акрилом: їх можна піддавати миття із застосуванням звичайних миючих засобів, не побоюючись здуття, розтріскування, вицвітання і появи інших дефектів на покриттях.

Одним з головних достоїнств акрилової фарби є її швидке висихання. Наносити на дерево може як пастоподібний склад, так і рідкий, розведений водою. У будь-якому випадку акрил рівно лягає на деревину і надає покриттю невеликий блиск. Перед нанесенням поверхню слід підготувати: очистити, знежирити і підсушити. Акрилова фарба для дерева для внутрішніх робіт користується великою популярністю завдяки практичності, універсальності і легкому нанесенню (впоратися з фарбуванням зможе навіть не професіонал).

Важливо відзначити, що акрилова фарба може кольорувати в 16 тисяч відтінків. Кожен виробник пропонує власні системи колеровки. За рівнем блиску покриття буває атласним, напівматовим або матовим. Пофарбовані поверхні зберігають колір навіть при постійному впливі сонячного світла. Незважаючи на дорожнечу, акрилові фарби вважаються універсальними і на сьогоднішній день активно застосовуються в будівництві і ремонті.

Фарба по дереву для зовнішніх робіт: параметри вибору

Якщо Вас цікавить фарба для дерева для зовнішніх робіт, необхідно вибирати спеціальний склад для фасадних робіт. Крім захисту від цвілі і вологи, спеціальна фасадна фарба забезпечить насиченість і долгостойкость кольору протягом довгих років. Якісні фарби володіють стійкістю до сонячного світла, температурних перепадів та інших несприятливих факторів.

Перед тим як купити фарбу для дерева з метою обробки фасаду, будинок слід обробити антисептичним просоченням, а потім заґрунтувати, щоб покриття лягло рівніше і протрималося без лущення і відслонень багато років. Вибір фарби для зовнішніх робіт повинен грунтуватися на наступних показниках: тип фарбується, тип основи, назва бренду і ціна.

Лакофарбові матеріали мають різні адгезійними здібностями і відрізняються за складом. Важливо, щоб фарба по дереву для зовнішніх робіт містила добавки, що перешкоджають гниттю деревини, пошкодження шкідливими комахами, появі цвілі. На сьогоднішній день великою популярністю у споживачів користуються водоемульсійні, акрилові, поліуретанові фарби, при виборі яких потрібно враховувати тип поверхні. Доцільно довіряти фарбам від таких відомих брендів, як Tikkurila, Текс, Teknos і ін.Продукція таких виробників відрізняються бездоганними експлуатаційними характеристиками і довговічністю. Ціна на фарбу буде залежати від ваги / обсягу матеріалу.

Перед нанесенням фарби для зовнішніх робіт необхідно ретельно очистити поверхню від пилу і бруду, закрити дефекти, покрити ґрунтовкою. Після цього слід нанести фасадну фарбу за допомогою кисті, валика або фарбопульта. Робочий процес повинен здійснюватися при плюсовій температурі в суху погоду. Про особливості використання конкретної фарби можна дізнатися з інструкції виробника. Слід врахувати конкретні погодні умови і час висихання фарби.