Лаки з ефектом "мокрого каменю"

Сортувати у порядку зменшення

8 шт.

 • AURA DEKOR LACK (АУРА ДЕКОР ЛАК)
  ЛАК ФАСАДНИЙ ДЛЯ КАМЕНЮ
  (АКРИЛ)
  готовий розчин
  (0.75 л., 2.5 л., 10 л.)
  119 грн
 • ESKARO GRANIT LAKK AQUA (ЭСКАРО ГРАНИТ ЛАК АКВА)
  ЛАК ДЛЯ КАМЕНЮ.
  (АКРИЛОВА ДИСПЕРСІЯ)
  готовий розчин
  (0,95 л., 2,4 л., 9,5 л.)
  325 грн
 • ESKARO GRANIT LAKK S (ЭСКАРО ГРАНИТ ЛАК С)
  Зносостійкий лак ДЛЯ КАМЕНЮ
  (АКРИЛОВА СМОЛА, Уайт-спирит, ксилол, ПЛАСТИФИКАТОР)
  готовий розчин
  (1 л., 3 л., 10 л.)
  419 грн
 • GROVER GV 451 (ГРОВЕР ГВ 451)
  ЛАК ДЛЯ КАМЕНЮ
  (АКРИЛОВА ДИСПЕРСІЯ)
  готовий розчин
  (0,75 л (0,76 кг), 2,5 л (2,53 кг), 10 л (10,1кг)
  135 грн
 • KOMPOZIT STRONG (КОМПОЗИТ СТРОНГ)
  ЛАК ДЛЯ КАМЕНЮ ДЕКОРАТИВНО ЗАХИСНИЙ
  (Акрилові для алкіду)
  готовий розчин
  (0.9 л, 2.7 л, 10 л)
  227 грн
 • KOMPOZIT STRONG AQUA (КОМПОЗИТ СТРОНГ АКВА)
  ЛАК ДЛЯ КАМЕНЮ ДЕКОРАТИВНО ЗАХИСНИЙ З ВОСКОМ
  (АКРИЛОВИЙ)
  готовий розчин
  (0.75л, 2.5л, 10л)
  151 грн
 • Neomid Stone (Неомид Стоун)
  ЛАК "МОКРИЙ КАМІНЬ"
  готовий розчин
  158 грн
 • СТРАЖ ЕС-11 10л
  ЛАК "МОКРИЙ КАМІНЬ" НА ОРГАНІЧНОЇ ОСНОВІ
  готовий склад
  489 грн

  Відсутній на складі

Акриловий лак для каменю: головні переваги та особливості застосування

Щоб камінь мав підвищену зносостійкість і поліпшеними експлуатаційними властивостями, використовуються спеціальні лакофарбові матеріали, які представлені в широкому розмаїтті на будівельному ринку. Лак для кам'яних поверхонь - це декоративна просочення з захисними функціями, яка оберігає матеріал від жорстких умов навколишнього середовища. До складу такого лаку входить комплекс хімічних елементів, які виключають можливість реакції з лугами, солями і іншими реагентами.

У сучасному будівництві застосовується ціле безліч лакокрасящіх складів, призначених для обробки кам'яних і бетонних конструкцій. Це лаки з акрилової й силіконової основою, полімерні, поліуретанові лаки та ін.Полімерний лак швидко сохне, відрізняється підвищеною водонепроникністю, зручний для обробки бетонних поверхонь і підлог великої площі. Поліуретанові лаки схожі за структурою з полімерними і володіють окремими перевагами: зокрема, підвищеною стійкістю до вологи. Ця особливість дозволяє застосовувати їх для обробки штучного каменю.

Акриловий лак для каменю славиться здатністю надавати оброблюваних виробів естетичний зовнішній вигляд і найчастіше використовується для внутрішніх робіт. Швидковисихаючі лакові склади, що містять акрилову смолу, пластифікатори і спеціальні речовини, здатні глибоко проникати в структуру матеріалу, зміцнювати його і перешкоджати виходу солей. Такі кошти призначені для створення ефектних декоративно-захисних покриттів на будь-яких мінеральних поверхнях.Акриловий лак рекомендується застосовувати для тонування структурних штукатурок через його здатності надійно захищати поверхні від грибків, сольових плям, а також збільшувати вологостійкість мінеральних підстав.

Лак для каменю для зовнішніх робіт використовується майстрами з двох головних причин: для захисту мінеральних оздоблювальних матеріалів і створення особливого зовнішнього вигляду покриття. Великою популярністю в наш час користується лак мокрий камінь для внутрішньої або зовнішньої обробки. Таке покриття додає каменю презентабельний вигляд. Лаки для обробки штучного або натурального каменю виготовляються на основі різних смол. Вони глибоко проникають в пори матеріалу при нанесенні, тим самим забезпечуючи захист від впливу масел і реагентів, вологи, хімікатів, ультрафіолетових променів, а також перешкоджаючи розтріскування і руйнування під впливом атмосферних опадів.

Лак з ефектом каменю - засіб для поліпшення декоративно-захисних властивостей природного матеріалу

Лак на основі акрилових або силіконових смол може використовуватися для обробки бетону та залізобетону, фасадів, тротуарної плитки, бордюрів, інших матеріалів. Лак з ефектом каменю в мокрому вигляді створює на поверхні прозору плівку, яка вміло підкреслює фактуру і колірну насиченість матеріалу, надає легкий ефект шовковистості. Слід підкреслити, що акриловий склад ідеально підходить для обробки кам'яних поверхонь. Акрилові суміші на розчиннику славляться кращими експлуатаційними характеристиками за рахунок входять до їх складу хімічних реагентів. При роботі з такими лаками необхідно застосовувати засоби індивідуального захисту, оскільки суміші на розчинниках мають більшою мірою токсичності, ніж акрилові лаки на водній основі.

На лак для каменю ціна формується на підставі експлуатаційних показників і складу засобу. Кращим варіантом для лакування кам'яних виробів вважається саме акриловий лак. Водоразбавімие і органоразбавімие акрилові лаки мають ряд схожих властивостей: їх можна використовувати для робіт всередині приміщень і зовнішньої обробки; вони здатні істотно зміцнити структуру будь-яких покриттів на основі мінеральних матеріалів, захистити їх від атмосферного впливу. Необхідно відзначити такі «плюси», як гідрофобізація поверхні і захист від проникнення вологи всередину матеріалу. Лак для каменю купити необхідно, перш за все, для того, щоб надати виробам декоративного привабливості - блиску і насиченості кольору.

З переваг акрилових лаків можна виділити глибоку проникність і високу ступінь адгезії, нечутливість до впливу біологічної і хімічної середовища, перепадів температур, УФ-випромінювання, слабку схильність до стирання і стійкість до механічних навантажень. Такі лаки практично не мають запаху і зберігають захисно-декоративні властивості протягом тривалого часу. Перед застосуванням акриловий лак слід перемішати, потім нанести на суху і чисту поверхню валиком або пензлем в 1-2 шари. При цьому потрібно дотримуватися запобіжних заходів і умови, зазначені в інструкції виробника. Точний витрата лаку залежить від властивостей оброблюваної поверхні.