Герметики для мінеральних поверхонь

Сортувати у порядку зменшення

1-20 of 28

Сторінка:
  1. 1
  2. 2
Сторінка:
  1. 1
  2. 2

Будівельний герметик універсальний: особливості та призначення

Герметик являє собою речовину, призначену для з'єднання поверхонь, герметизації тріщин, стиків і швів. Найчастіше герметик використовують для запобігання попадання води, повітря або пилу в різні щілини, а також як діформаціонний матеріал. Універсальний герметик може замінити шпаклівку і клей, володіючи властивостями високої надійності і довговічності.

Акриловий герметик для мінеральний поверхонь відрізняється своєю універсальністю. Він володіє якісними характеристиками, які дозволяють застосовувати його при проведенні внутрішніх і зовнішніх робіт - стійкість до ультрафіолетових променів, опадів, пару, високої вологості, перепадів температур.Як правило, його застосовують в роботі з бетонними та цегляними поверхнями для герметизації всіляких щілин з метою запобігання руйнування, а також для обробки сполучних швів. Акриловий універсальний полімер призначений також для використання на пластикових, сталевих, дерев'яних поверхнях, для обробки крівлі і повітропроводів. Після висихання оброблену поверхню разом з ближніми оздоблювальними елементами можна фарбувати будь-якою фарбою, в тому числі водно-дисперсійної. Акриловий склад для мінеральних поверхонь має високу тиксотропністю, завдяки чому його можна застосовувати на поверхнях з будь-яким кутом нахилу.

Як вибрати герметик для даху

Питання надійної ізоляції проблемних ділянок даху від несприятливого впливу факторів навколишнього середовища, як правило, вирішується за допомогою герметиків.Полімерний матеріал для покрівлі повинен володіти такими властивостями, як хороше зчеплення з різними матеріалами, швидка вулканізація, мала усадка, міцність і вологостійкість, стійкість до деформацій і коливаннями температури. Даним критеріям повністю відповідає однокомпонентний герметик для покрівлі латвійського виробника Tenax. Він випускається у вигляді готового розчину, який можна застосовувати для всіх ділянок даху, димоходів, вентиляційних отворів, для віконних конструкцій і їх елементів і т.д. Широка сфера застосування і чудові технічні характеристики зробили цей продукт популярним серед споживачів, які цінують високу якість за прийнятною вартістю.

Модельний ряд даного виробника включає також герметик для індустріальних підлог, який призначений для герметизації стиків і швів промислових підлог, похилих і вертикальних будівельних конструкцій, а також будь-яких деформаційних швів.

Нанесення герметизирующих складів повинно проводитися на підготовлену, злегка зволожену, знежирену і очищену від всіх забруднень поверхню. Роботи необхідно проводити в добре провітрюваному приміщенні, дотримуючись техніки безпеки і рекомендації виробника, а також використовувати індивідуальні засоби захисту - рукавички, спецодяг, окуляри.