Профілактичний захист від цвілі

Підібрати по:
Виробник
 1. НЕОМІД (2)
 2. ЕКОСЕПТ (1)
 3. ПРІМАКОЛ (1)
 4. КОЛОРІТ (1)
 5. СНЄЖКА (1)
 6. КАПАРОЛ (1)
 7. КОМПОЗІТ (3)
 8. АУРА (1)
Колір
 1. білий (1)
 2. безбарвний (11)
Використання
 1. всередині (10)
 2. зовні (11)
Матеріал
 1. дерево (2)
 2. минеральна основа (бетон, штукатурка, цегла, гіпс і т.д.) (9)
Застосування
 1. цоколь будівлі (3)
 2. камінь, тротуарна плитка, доріжка (2)
 3. дах (1)
 4. паркан і ворота (1)
 5. бесіка, пергола, альтанка, огорожа (1)
 6. декоративні елементи (1)
 7. фасад будівлі (6)
 8. баня, сауна (3)
 9. стеля, стіна (6)
 10. сходи (1)
 11. житлова кімната (3)
 12. спальня (2)
 13. передпокій (1)
 14. дитяча (1)
 15. кухня (6)
 16. обшивка балкону (1)
 17. кафе, ресторан (3)
 18. офіс (5)
 19. ванна, раковина, туалет, басейн (6)
 20. громадське приміщення (4)
 21. приховані конструкції (2)
 22. нежиле приміщення (4)
 23. хоз. приміщення (4)
 24. жилі приміщення (2)
 25. сарай (1)
 26. дім (2)
 27. коридори, сходові клітки (2)
 28. склади, комори (4)
 29. бетонна підлога (1)
▲ Згорнути ▼ Розгорнути
Ступінь прозорості
 1. прозора (3)
Основа складу
 1. акрил (водорозчинний) (3)
Тип
 1. звичайна (1)
Якість виконання
 1. проста (1)

Сортувати у порядку зменшення

11 шт.

Надійний захист деревини від цвілі за допомогою хімічних складів

Захист деревини є комплексним процесом, який спрямований на поліпшення якості матеріалу, підвищення безпеки, збереження його зовнішнього вигляду, забезпечення максимально тривалого терміну служби. Сьогодні ринок захисних матеріалів представлений величезною кількістю різних засобів, з яких можна легко вибрати склади захисту від цвілі, вологи і грибка, просочення для антисептування, а також розчини для забезпечення вогнезахисту і фінішної обробки поверхонь.

Грамотно підібраний комплекс профілактичних заходів, спрямованих на захист покриттів, гарантує блискучий результат і довговічність дерев'яних конструкцій і їх окремих елементів.Щоб уникнути механічної деформації оздоблювального покриття, а також руйнівного впливу комах-шкідників і мікроорганізмів, необхідно підібрати засіб з хімічним складом, який відповідає поставленим цілям.

Захист від цвілі і грибка представлена ​​просоченнями на органічній, водної або масляній основі, за допомогою яких можна повністю знищити деревоокрашивающие гриби, водорості, цвіль і перешкодити їх повторної появи. Найчастіше перевага віддається хімічним просочувальним складам, вибір яких повинен бути заснований на характеристиках поверхні. Витрата антисептика буде залежати від наявності біопораженій і ступеня їх впливу на поверхню. Для обробки нової деревини буде потрібно невелика витрата антисептика для профілактики, а уражену поверхню дерева необхідно обробити великою кількістю кошти в кілька підходів.

Після того, як обрана захист деревини від цвілі, користувачеві рекомендується уважно вивчити інструкцію виробника, в якій викладено відомості про етапи проведення процедури і заходи безпеки. Для максимального ефекту потрібна комплексна обробка дерева антисептиком поряд із засобами для вогнезахисту і декоративності. При цьому важливо переконатися, що вибрані засоби цілком сумісні за складом. Захисні розчини можна наносити на поверхню пензлем, валиком або розпилювачем. Найпростішим способом нанесення кошти є обробка поверхні пензлем, за допомогою якої вдається ретельно обробляти навіть важкодоступні місця. Метод занурення дерев'яних деталей в основному застосовується в умовах промислового підприємства, т. К. Вимагає спеціального обладнання.

Захист від цвілі і грибка - важливий процес обробки деревини

Результатами грибкового ураження стає руйнування деревини, зміна забарвлення, втрата міцності і еластичності, стійкості до несприятливих факторів. Захист від цвілі грибків полягає в ретельній обробці деревини сучасними хімічними складами. Найчастіше це стосується тих поверхонь, які схильні до прямої дії атмосферних опадів і вологи: місць зіткнення дерев'яних деталей з грунтом, ділянок конденсації вологи, а також стиків конструкцій. Спеціальні фунгіцидні склади являють собою сучасні досягнення хімії. Вони використовуються для боротьби з мікрофлорою, не містять шкідливих компонентів у вигляді важких металів, не мають вираженого запаху і не викликають алергічних реакцій. Такі розчини успішно застосовуються для зовнішніх і внутрішніх робіт і підходять практично для будь-якого типу поверхні.

Антисептичну обробку рекомендується здійснювати негайно при перших же ознаках ураження деревини грибком: появі чорних крапок, зміні забарвлення і т. Д. Важливо, щоб захист від цвілі і шкідливих мікроорганізмів проводилася виключно із застосуванням професійних складів, в яких містяться високоефективні компоненти. Для відновлення природного відтінку деревини використовуються спеціальні відбілюючі склади, які зберігають декоративні якості дерева і знищують деревоокрашивающие гриби. Повторна обробка має місце при інтенсивному ураженні деревини для закріплення антисептичний ефекту.

Добре зарекомендували себе засоби захисту від цвілі торгової марки Neomid, які можна використовувати для обробки місць, найбільш уражених мікрофлорою.Фунгіцидні кошти Neomid BiO Ремонт ефективно знищують небажану мікрофлору (бактерії, цвілеві гриби і їх спори), а також запобігають виникненню нових біопораженій. Засоби наносяться легко, і сам процес не вимагає від майстра спеціальних навичок. При низькій витраті просочення забезпечують довготривалий захист поверхонь від біологічних пошкоджень. Запобіжні заходи полягають у використанні індивідуальних засобів захисту (рукавичок, окулярів) при виготовленні робочого розчину, а також захисту шкірних покривів і слизових від попадання складу.