NEOMID BiO Ремонт (НЕОМІД БІО Ремонт)

NEOMID BiO Ремонт (НЕОМІД БІО Ремонт)
ЗАХИСТ ВІД цвілі
концентрат 1:30
Обліковий номер: 00213
177 грн
Виробник NEOMID (Росія) Концентрат 1:30 Витрата 100-200 г / м2 Собівартість обробки 1,14 грн / м2 Колір безбарвний Разбавитель вода Робочі інструменти кисть, валик, распілітель Термін захисту до 12 років Види упаковки пластикова каністра 0,5 л. Використання всередині / зовні

* Обов'язкові поля

177 грн
Купити в один клік

Neomid BIO Ремонт (Неомид Біо Ремонт) - ефективний засіб захисту будівельних матеріалів на мінеральній основі (камінь, шифер, черепиця, бетон, цегла, кахельна плитка і т.д.) від біопораженій, а також знищує цвілеві гриби та їх спори, бактерії (які можуть надавати згубний вплив на здоров'я людини і тварин), мохи, лишайники, водорості, а так же попереджає їх поява всередині і зовні приміщень.

властивості
- ефективно знищує цвілеві гриби та їх спори, бактерії (які можуть надавати згубний вплив на здоров'я людини і тварин), мохи, лишайники, водорості;
- запобігає появі біопораженій;
- використовується для захисту внутрішніх приміщень і фасадів будівель на термін до 12 років;
- застосовується як ефективний засіб захисту при проведенні ремонтно-оздоблювальних робіт (перед фарбуванням, шпаклюванням, обклеюванням шпалер і т.п.);
- не змінює колір і фізичні властивості будівельних матеріалів.

Інші засоби для видалення цвілі Ви можете знайти в категорії Засоби для видалення цвілі >>>

ОБЛАСТЬ ЗАСТОСУВАННЯ:
Склад застосовується для обробки мінеральних поверхонь (камінь, шифер, черепиця, бетон, цегла, кахельна плитка і т.д.) в житлових кімнатах, кухнях, ваннах, туалетах, лазнях, гаражах, підвалах, фасадів і фундаментів.

ПІДГОТОВКА ПОВЕРХНІ:
Поверхні, що не підлягають обробці, захистити від попадання засобу. Роботи проводити при температурі навколишнього середовища і оброблюваної поверхні не нижче + 5 ° С.
Neomid BIO Ремонт
Приготування робочого розчину:
NEOMID BIO Ремонт - концентрат.
Для приготування робочого розчину концентрат розбавити водою в необхідному співвідношенні, в залежності від призначення складу та отримання бажаного результату:
- 1:30 - захист від біопораженій;
- 1:20 - знищення біопораженій.

ВИТРАТИ ГОТОВОГО РОЗЧИНУ:
100-200 г / м 2 в залежності від типу оброблюваного матеріалу.

СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ:
Можливе проведення наступних видів обробок:
1. Захист від біопораженій: Концентрат розвести водою у співвідношенні 1:30. Пензлем, валиком з штучним ворсом або фарбопультом рівномірно нанести готовий розчин на суху чисту поверхню, захистити від попадання води і атмосферних опадів до повного висихання (не менше 12 годин при температурі 16-20 ° С і відносній вологості повітря 60%). Після висихання продовжити оздоблювальні роботи.
2. Знищення біопораженій:Концентрат розвести водою у співвідношенні 1:20. Пензлем, валиком з штучним ворсом або розбризкуючим пристроєм рясно і рівномірно нанести розчин антісептісептіка на неї поразкою поверхню, витримати мінімум 1-2 години, після чого видалити продукти руйнування біопораженій (цвіль) за допомогою скребка, металевої щітки, щітки з синтетичним ворсом (або іншого ІНТСРУМЕНТ , що не травмує оброблювану поверхню). Потім нанести засіб повторно, після висихання поверхня захищена.
Роботи проводити на відкритому повітрі або в добре провітрюваному приміщенні. Рекомендується проводити роботи при температурі навколишнього середовища і оброблюваної поверхні не нижче + 5 ° С. Оброблена поверхня повинна бути захищена від попадання води і атмосферних опадів до повного висихання засобу.

ЗАПОБІЖНІ ЗАХОДИ:
При виготовленні робочого розчину і роботі з ним використовувати індивідуальні засоби захисту: окуляри, рукавички, захисний одяг. При попаданні засобу на відкриті ділянки тіла і очі, промити великою кількістю води. При необхідності звернутися до лікаря.

ЗБЕРІГАННЯ І ТРАНСПОРТУВАННЯ:
Транспортувати окремо від харчових продуктів. Берегти засіб від цвілі від дітей. Зберігати в щільно закритій тарі, оберігати від дії прямих сонячних променів. Гарантійний термін зберігання концентрату не менше 24 місяців, готового розчину - 2 місяці. Засіб зберігає свої властивості після 5 циклів заморожування-розморожування. NEOMID BIO Ремонт Пожаровзривобезопасен. Утилізація згідно ДСанПіН 2.2.7.029-99.

СКЛАД:
Біоциди, вода.
Не містить заборонених в Україні, ЄС та РФ хімічних речовин.

ВІДЕОРОЛИК ПРО ПРОДУКТ: Засіб від цвілі NEOMID BIO РЕМОНТ

Відеоролик про продукт:
ЗАСІБ ВІД цвілі NEOMID BIO РЕМОНТ

Купити NEOMID BIO Ремонт антисептичний засіб запобігає поширення і появі цвілі

Відеоролик про продукт:
ЗАСІБ ВІД цвілі NEOMID BIO РЕМОНТ

Ваш відгук

You're reviewing: NEOMID BiO Ремонт (НЕОМІД БІО Ремонт)