NEOMID 560 (НЕОМІД 560)

NEOMID 560 (НЕОМІД 560)
Змивка ЦЕМЕНТНИХ патьоки
концентрат 1:10
Обліковий номер: 00215
189 грн
Виробник NEOMID (Росія) Концентрат 1:10 Витрата 100 г / м2 Собівартість обробки 0,73 грн / м2 Разбавитель вода Робочі інструменти кисть, валик, розпилювач Колір безбарвний Види упаковки пластикова каністра 1 л., 5 л. Використання всередині / зовні

* Обов'язкові поля

189 грн
Купити в один клік

Очищувач (змив) цементного нальоту Neomid 560 (Неомид 560) - склад для ефективного видалення цементних, вапняних і гіпсових забруднень. Призначений для очищення плитки, стін, підлог, будь-яких мінеральних поверхонь, фасадів, цоколів, балконів та інших конструкцій, елементів і оздоблювальних матеріалів після закінчення будівництва від залишків затірки, бруду, вапняних відкладень, плям іржі, залишків сажі і копати. Підходить для видалення застарілих забруднень. Поверхні повинні бути стійкими до впливу кислот.

властивості
- ефективно очищає поверхні після проведення ремонтних робіт: видаляє залишки будівельних і кладок розчинів, бетонні бризки, сліди від шовних затерли, плиткового клею, штукатурка та ін .;
- видаляє цементний, вапняний і гіпсовий нальоти;
- усуває побутові забруднення (плями іржі, вапна, мінеральні відкладення від водопровідної води і ін.) З керамічних плиток, цегли, раковин, ванн і подібних поверхонь;
- видаляє сажу і кіптяву;
- видаляє навіть застарілі забруднення.

ОБЛАСТЬ ЗАСТОСУВАННЯ:
Застосовується для очищення цегли, плитки, керамограніта і т.п., а також керамічних сантехнічних виробів і елементів.

ПІДГОТОВКА ПОВЕРХНІ:
По можливості частина забруднення видалити механічним способом за допомогою щітки або губки. Оброблювану поверхню попередньо змочити водою. Поверхні, що не підлягають обробці, захистити від попадання засобу. Роботи проводити при температурі навколишнього середовища і оброблюваної поверхні не нижче + 5 ° С.
Склад містить кислоти, рекомендується протестувати дію препарату на непомітній ділянці на чутливість до впливу кислого середовища!
Увага!Не змішувати склад з іншими очисними засобами, особливо, якщо вони містять хлор або його похідні.

Приготування робочого розчину:
Змивка цементного нальоту NEOMID 560 - концентрат.
Для приготування робочого розчину концентрат розбавити водою в необхідному співвідношенні, в залежності від призначення складу та отримання бажаного результату:
- концентрат (без розведення) - застарілі сліди цементних і штукатурних розчинів, розчинів для затирання швів і т.д .;
- 1: 5-1: 10 - видалення слідів і нальоту будівельних розчинів (штукатурка, затирка для швів і т.д.), а також очищення поверхонь після проведення робіт;
- 1:10 - вапняний наліт від водопровідної води, забруднення

Увага!Неправильно розведений склад може привести до вимивання цементної суміші або затірки для швів, а так само до небажаного фарбування. Роботи з очищення поверхні необхідно проводити, враховуючи рекомендації виробників будівельних сумішей.

ВИТРАТИ ГОТОВОГО РОЗЧИНУ:
100 г / м 2 в залежності від типу оброблюваного матеріалу.

СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ:
Пензлем з штучним ворсом, валиком або фарбопультом рівномірно нанести концентрат на зволожену поверхню. Час витримки складу на поверхні: не більше 2-3 хв., Не допускаючи висихання змивки на оброблюваної поверхні, видалити забруднення губкою або м'якою всмоктуючою тканиною. Після ретельно промити поверхню водою. При необхідності повторити процедуру.  

ЗАПОБІЖНІ ЗАХОДИ:
При виготовленні робочого розчину і роботі з ним використовувати індивідуальні засоби захисту: окуляри, рукавички, захисний одяг. При попаданні засобу на відкриті ділянки тіла і очі, промити великою кількістю води. При необхідності звернутися до лікаря. Берегти від дітей.

ЗБЕРІГАННЯ І ТРАНСПОРТУВАННЯ:
Транспортувати окремо від харчових продуктів. Зберігати в щільно закритій тарі виробника, захищати від впливу прямих сонячних променів і нагрівальних приладів. Гарантійний термін зберігання концентрату не менше 24 місяців, термін зберігання у розкритій неповної тарі скорочується. Робочий розчин - 2 місяці. Засіб зберігає свої властивості після 5 циклів заморожування-розморожування. Утилізація згідно ДСанПіН 2.2.7.029-99.

СКЛАД:
Неорганічна кислота, вода, ПАР, технологічні добавки

Купити NEOMID 560 Змивка цементного нальоту

Відеоролик про продукт: NEOMID 560 ОЧИСНИКИ (Змивка) цементних нальотів
Ваш відгук

NEOMID 560 (НЕОМІД 560)