Пігменти та колоранти

Підібрати по:
Виробник
 1. СНЄЖКА (1)
 2. АЛЬПІНА (1)
 3. АУРА (1)
Колір
 1. синій (1)
 2. бежевий (1)
 3. червоно-коричневий (1)
 4. жевто-коричневий (1)
 5. золотий (2)
 6. хакі (1)
 7. смарагд (1)
 8. шоколад (1)
 9. медовий (1)
 10. голубий (2)
 11. горіх (1)
 12. жовтий (1)
 13. зелений (2)
 14. каштан (1)
 15. коричневий (2)
 16. червоний (2)
 17. махагон (1)
 18. горобина (1)
 19. чорний (1)
 20. вишня (1)
▲ Згорнути ▼ Розгорнути
Використання
 1. всередині (2)
 2. зовні (2)
 3. всередині/зовні (1)
Клас стирання
 1. средній (1)
Матеріал
 1. минеральна основа (бетон, штукатурка, цегла, гіпс і т.д.) (1)
Степінь блиску
 1. матова (2)
Ступінь прозорості
 1. укривна (1)
Основа складу
 1. акрил (водорозчинний) (1)
Тип
 1. декоративна (1)

Сортувати у порядку зменшення

3 шт.

 • ALPINA KOLORANT (АЛЬПИНА КОЛОРАНТ)
  ФАРБА-ПІГМЕНТ для колеровки дисперсійних фарб
  готовий розчин
  (0.5 л)
  172 грн

  Відсутній на складі

 • AURA Тон паста
  ФАРБА-ПИГМЕНТ для колеровки дисперсійних фарб
  (АКРИЛ)
  готовий розчин
  (0.75 л)
  49 грн
 • SNIEZKA COLOREX (СНЕЖКА КОЛОРЕКС)
  КРАСИТЕЛЬ ДЛЯ БАРВИ
  готовий розчин
  (0,1 л.)
  30 грн

Барвники для внутрішніх робіт - кошти фарбування інтер'єрних розчинів і фарб

Для створення потрібного відтінку кольору за інтер'єрної обробці приміщень використовуються спеціальні засоби - барвники для внутрішніх робіт, які представляють собою фарбувальні пігменти в високих концентраціях. За допомогою барвників (кольорів) можна надати будь-який тон різним розчинів, фарб і барвником складам. Насиченість кольору, відповідно, буде залежати від кількості пігменту, доданого в фарбу або розчин. Крім того, кольори можуть застосовуватися у вигляді самостійних покриттів для фарбування невеликих ділянок. Слід підкреслити, що вибір барвника є непростим завданням, вирішити яку під силу тільки досвідченим професіоналам. Важливо точно визначити найкращий варіант барвника в залежності від ситуації і застосовуваного засоби для фарбування.

Складнощі з вибором барвника також пов'язані з особливостями самого речовини. Сьогодні кольори випускаються в декількох варіантах: у вигляді пасти, сухого порошку або рідкої водоемульсіонкі. Сумісність відтінку з основним матеріалом є головним фактором, від якого буде залежати очікуваний результат. Наприклад, показник вмісту барвника в фарбі не повинен перевищувати 3%, інакше його властивості погіршаться. Барвники для внутрішніх робіт часто використовуються для тонування втиснути фарби - затребуваного екологічно чистого продукту, призначеного для зовнішньої і внутрішньої обробки приміщень. Така фарба відрізняється легкістю в нанесенні і швидко висихає. За допомогою кольору можливе створення нового колірного відтінку будь-якого ступеня яскравості. Результатом змішування пігменту з фарбою стає унікальний насичений відтінок.

Вибираючи в спеціалізованому магазині пігменти для внутрішніх робіт, скористайтеся колеровочной таблицею (спеціальної карти кольорів і відтінків). У великих будівельних магазинах передбачені колеровочні машини, т. Е. Автомати спеціального призначення, які дозволяють змішувати фарби з кольорами в потрібному співвідношенні, заданому автоматично, за допомогою програми, виходячи з кольору, обраного користувачем.

За формою випуску барвники поділяються на високоінтенсивні колеровочні пасти (колоранти) і концентровані розчини. Склад кольорів визначає їх призначення: для побелочних сумішей, водоемульсійних фарб, грунтовок по дереву, воднодісперсіонних та інших видів емалей, фасадної фарби. Додавати барвник у фарбу слід виключно перед її нанесенням на попередньо підготовлену поверхню.Готові суміші не рекомендується зберігати, тому бажано приготувати такий обсяг фарби, якого буде достатньо для фарбування певної ділянки.

Фарбувальні пігменти для внутрішніх робіт різного походження: природні і синтетичні

Пігменти для внутрішніх робіт - це забарвлені оксиди і солі металів природного і синтетичного походження. Такі фарбувальні частинки використовуються при створенні лакофарбових матеріалів. Якщо раніше основна роль лакофарбових матеріалів полягала лише в тому, щоб захищати поверхні від забруднень, а також механічних і хімічних пошкоджень, то в наш час змішування кольорів в необхідних пропорціях дозволяє застосовувати отриманий відтінок як основний елемент дизайну. Барвники для внутрішніх робіт призначені для отримання всіляких відтінків шляхом змішування основних кольорів в різному співвідношенні.

Технологія застосування барвників досить проста. Необхідну частину барвника слід змішати з невеликою кількістю коліруемой фарби, потім додати отриману суміш в загальну масу фарби, постійно помішуючи, і все ретельно змішати до утворення рівного колірного відтінку. Якщо використовувати колеровочні пасту, досить буде не більше 5% кошти, оскільки вона створена як барвна добавка, а не звичайна фарба. Перед тим, як додати колір в фарбу, його необхідно розмішати (потрясти) протягом 30-ти сек. Для рівномірного нанесення потрібний обсяг фарби рекомендується готувати в одній ємності. Крім того, важливо провести тестування кольору, т. Е. Нанести фарбу на невелику ділянку поверхні.

Пігменти не здатні розчинятися ні в воді, ні в дисперсному середовищі і можуть створювати захисно-декоративні покриття лише з лаком, смолою або оліфою.Фарбувальна і Розбілювальна здатність пігментів визначається інструментальним і візуальним способом і виражається в умовних одиницях. До групи пігментів природного походження входять діоксид марганцю, охра, вапно, умбра коричнева, сурик залізний і ін. Такі барвники отримують шляхом термічної обробки мінералів. Вибрати пігменти і кольори допоможуть досвідчені фахівці нашого онлайн-магазина, виходячи з конкретних вимог покупця.