Зняття старої фарби

Сортувати у порядку зменшення

2 шт.

  • KOMPOZIT СМЫВКА СТАРОЙ КРАСКИ
    ВИДАЛЕННЯ СТАРИХ ЛАКОФАРБОВИХ ПОКРИТТІВ
    готовий розчин
    (0.5кг., 1кг)
    Від 160 грн
  • ZIP-STRIP (ЗИП-СТРИП)
    ЗАСІБ ДЛЯ змивки Фарби
    готовий розчин
    (0.946л, 3.78л)
    Від 470 грн

Засіб для змивання фарби – швидкий спосіб видалити ЛКМ із поверхні

Зняти старої фарби можна двома способами - за допомогою інструментів або хімічним шляхом. На сьогоднішній день найчастіше застосовують другий метод. І це не дивно, адже він дозволяє за короткий час очистити поверхню від лакофарбових матеріалів без абразивних матеріалів та значних фізичних зусиль.

Засіб видалення старої фарби складається з агресивних речовин (кислоти чи лугу), які є основою цієї продукції. Також до складу входить розчинник, тому препарат має дуже виражений запах, тому користуватися ним необхідно на відкритій місцевості або забезпечивши свіже повітря в приміщенні. Також використовуйте предмети індивідуального захисту.

Препарат має простий принцип дії – викликає розм'якшення та відшаровування старих покриттів за лічені хвилини. Крім того, засіб для зняття фарби має такі переваги:

- можна наносити на непідготовлену поверхню
- знімає одночасно кілька шарів фарби
- не провокує появу корозії
- за рахунок в'язкої структури добре фіксується на вертикальній площині
- стійко до займання

Як видно, видалення старих лакофарбових покриттів засіб – це ефективний метод, який у рази прискорює процес зняття старого покриття та готує його до подальшого фарбування. Змивку не рекомендується використовувати на пластиці та гумі, оскільки на них вона викликає руйнівну дію.

Засіб для видалення старої фарби – різновиди

Засіб для зняття фарби буває декількох видів, кожен з яких має свої переваги та недоліки:

- розчинник на основі органічних компонентів. До цієї групи відноситься - бензол, ацетон, скипидар та інші хімічно активні речовини. Вони ефективно видаляють епоксидну смолу, алкідну та олійну фарби.
- Кислота. Виробники найчастіше використовують сірчану чи соляну кислоту. Цей компонент чудово розчиняє акрилові фарби, епоксидні суміші та поліуретан. Також він чудово нейтралізує вогнища іржі. Серед мінусів – при тривалому контакті з поверхнею може деформувати метал.
- Луг. Видаліть на основі їдкого натрію легко знімає оліфу. Однак його категорично не можна використовувати на поверхні з алюмінію, оскільки вступаючи з ним у реакцію, він може легко пошкодити її.

Також засіб для змивання фарби можна поділити за формою випуску:

- Рідина. Використовується на великих площах на рівній поверхні. Зазвичай продає в невеликих банках, тому для роботи потрібно мати пензлик або ємність із розпилювачем.
- Аерозолі. Працювати з ними дуже зручно, оскільки вони легко розпорошують склад у важкодоступних місцях, у тому числі на поверхнях складної форми.
– Гель. Він має високе зчеплення і глибоко проникають усередину фарби. Однаково добре проявляється себе на горизонтальних та вертикальних площинах.

У нашому асортименті ви можете купити будь-який вид товару від перевірених виробників. Видалення старих лакофарбових покриттів засіб представлений у різноманітності, тому ви ніколи не залишитеся з порожніми руками. Вибираючи той чи інший варіант, звертайте увагу на спеціалізацію складу, наявність запаху, витрати видалення, метод нанесення та температуру застосування. Ви завжди можете звернутися за консультацією до менеджера. Він допоможе знайти препарат, завдяки якому зняття старої фарби пройде без зайвого клопоту.

Ціни на Зняття старої фарби в Києві 2024

Зняття старої фарбиВартість
KOMPOZIT ЗМИВКА СТАРОЇ ФАРБИ від 160 грн
ZIP-STRIP (ЗІП-СТРИП) від 470 грн