Фарби для дахів

Сортувати у порядку зменшення

2 шт.

 • KOMPOZIT ROOF PAINT (КОМПОЗИТ РУФ ПЕЙНТ)
  ФАРБА ДЛЯ ПОКРІВЛІ
  (ЛАТЕКСНА)
  готовий розчин
  (3 л, 10 л)
  599 грн
 • PRIMACOL DACHOWKA
  ФАРБА КРОВЕЛЬНА
  готовий розчин
  423 грн

  Відсутній на складі

Фарба для металевого даху: рекомендації до застосування

Будь-який дах, як оцинкована, так і металева, потребує захисту від негативних факторів: корозії, вологи, атмосферних опадів, механічних пошкоджень. З цією метою необхідно купити фарбу для даху, виходячи з типу і стану покрівлі, а також кліматичних умов. Головними показниками такої фарби повинні бути: висока стійкість до корозії, вологи і перепадів температурного режиму, естетична привабливість і довговічність. Фарба для даху з металу випускається в наступних варіантах: акрилова, масляна і антикорозійна. Найчастіше для фарбування даху застосовується більш доступна в ціні олійна фарба. Однак слід пам'ятати, що в такому випадку потрібне оновлення покриття після закінчення певного періоду часу, а це призведе до додаткових фінансових витрат.Тому кращим рішенням все-таки стане застосування акрилового барвника, оскільки він має більшу стійкість і поліпшеними антикорозійними функціями.

Фарба для металевого даху розбавляється мінерально-спиртовими розчинами. Алюмінієва фарба надає поверхні особливого блиску і підходить практично для всіх загрунтованих металів. Алкідні, а також глянцеві олійні фарби представлені виробниками в багатому спектрі кольорів. Перед їх нанесенням необхідно переконатися в тому, що поверхня покрівлі ретельно очищена. Деякі металеві фарби містять компоненти, стійкі до іржі, тому їх можна наносити безпосередньо на іржавий метал.

Для фарбування оцинкованого даху використовується спеціальний барвник, т. К. Поверхню оцинкованого металу є більш пасивною, т. Е. Схильною до впливу негативних факторів.Ось чому фарба для оцинкованого даху, перш за все, повинна мати гарну еластичністю. З цією метою застосовується акриловий барвник з високим антикорозійним показником і міцним зчепленням з покрівельним матеріалом - цинком. Можна відзначити наступні переваги акрилових фарб: надійність, вологостійкість і стійкість до руйнуючих атмосферних факторів, зокрема, низькій температурі. Ці фарби швидко сохнуть, відрізняються зручністю в застосуванні і не вигоряють, зберігаючи свої властивості досить довго.

Оцинкована поверхня потребує очищення, т. Е. Видаленні старої фарби, пилу і забруднень. Рекомендується також обробити покрівлю спеціальним знежирюючим розчином, після чого промити водою і висушити. Потім можна приступити до нанесення свіжого шару фарби, заздалегідь розмішавши її в банку. Фарбування потрібно проводити при температурі повітря не нижче + 10 ° C.

Гумова фарба для фарбування даху: унікальні властивості і особливості застосування

Гумова фарба для фарбування даху відноситься до акрилових лакофарбових матеріалів «нового покоління» і виготовляється на водній основі. Це якісна, екологічно чиста, «дихаюча» субстанція, яка відрізняється наделастичні. Інгредієнти, які містить фарба для даху гумова, нешкідливі для людей і навколишнього середовища, тому забарвлене покриття не виділяє в атмосферу токсичних речовин.

Фарба для даху гумова, купити яку можна в нашому онлайн-магазині, при нанесенні формує грязе- і водовідштовхувальний шар. Таким чином, вона створює ізоляцію окрашиваемого покриття від агресивного впливу зовнішнього середовища.Вона також підходить для фарбування фасадів будівель, ванних кімнат, цоколів, кам'яних кладок, водостічних труб, стовпів, стін і огорож та інших поверхонь. Завдяки пластичності гумова фарба не пошкодиться і не потріскається згодом.

Можна виділити наступні позитивні властивості гумової фарби:

 • універсальність;
 • легкість нанесення;
 • висока адгезія;
 • еластичність покриття;
 • стійкість до атмосферних явищ, вологи, механічних навантажень і стирання;
 • стійкість до розтріскування;
 • паропроникність;
 • швидке висихання.

Перед фарбуванням слід перевірити стан покрівлі. На ній не повинно бути нерівностей, проіржавілих частин, тріщин. Антикорозійною ґрунтовкою обробляються іржаві плями.Верхній шар металу необхідно ретельно очистити за допомогою залізної щітки і лише потім приступити до фарбування даху, зробивши легкі махові руху кисті. Почати роботу потрібно від коника, поступово спускаючись до скату даху.

Гумову фарбу зазвичай наносять в 2-3 шари при температурному режимі від +10 до +30 ͦС, показник відносної вологості при цьому повинен складати не більше 80%. Перед тим, як почати роботу, фарбу слід ретельно перемішати і при необхідності розбавити водою. В середньому проміжні періоди між висиханням шарів складають 2 години. При фарбуванні чорних металів антикорозійне грунтування можна використовувати за бажанням, попередньо очистивши поверхню від забруднень. Не можна наносити фарбу в умовах високої вологості і прямого сонячного випромінювання.