Для підлоги

Підібрати по:
Виробник
 1. НЕОМІД (1)
 2. ВІДАРОН (1)
 3. ПІНОТЕКС (1)
 4. ВГТ (2)
 5. ТИККУРІЛА (3)
 6. БІОНІК ХАУС (2)
 7. САДОЛІН (4)
 8. БОНА (1)
 9. СІНТЕКО (6)
 10. АЛЬПІНА (1)
 11. КОМПОЗІТ (2)
 12. АУРА (1)
▲ Згорнути ▼ Розгорнути
Колір
 1. база під колеровку (2)
 2. безбарвний (25)
Використання
 1. всередині (26)
Клас стирання
 1. средній (2)
 2. високий (1)
Матеріал
 1. дерево (19)
 2. минеральна основа (бетон, штукатурка, цегла, гіпс і т.д.) (2)
Застосування
 1. декоративні елементи (2)
 2. меблі (2)
 3. сходи (1)
 4. двері, вікна (2)
 5. житлова кімната (1)
 6. кафе, ресторан (1)
 7. громадське приміщення (1)
 8. деревяна підлога (паркет, паркетна дошка і т.д.) (15)
 9. жилі приміщення (1)
 10. бетонна підлога (2)
 11. для бетонних підлог (2)
▲ Згорнути ▼ Розгорнути
Степінь блиску
 1. матова (9)
 2. полуматова (11)
 3. полугянцева (5)
 4. глянцева (16)
Ступінь прозорості
 1. прозора (15)
Основа складу
 1. акрил (водорозчинний) (10)
 2. розчинник (уайт-спірит і подібний) (5)

Сортувати у порядку зменшення

1-20 of 26

Сторінка:
 1. 1
 2. 2
Сторінка:
 1. 1
 2. 2

Лак для паркету: види і властивості

Використання паркетного лаку - це сучасний спосіб обробки підлогового покриття, завдяки якому на його поверхні утворюється захисна плівка від передчасного зносу. Лак для паркету ціна якого порадує своєю доступністю, відповідає таким параметрам, як екологічність, зносостійкість, висока міцність, стійкість до хімічних впливів. До того ж лакування надає паркету дивовижний зовнішній вигляд.

Купити лак для паркету можна будь-якого ступеня блиску - напівглянцевий, глянсовий, напівматовий або повністю матовий. Лак паркетний глянсовий має до 90% блиску, лак паркетний матовий не має його зовсім. Всі лаки підрозділяються на підвиди також з урахуванням їх складу:

 • Паркетний лак на водній основі користується найбільшою популярністю, оскільки йому притаманні такі характеристики, як екологічність, пожежна безпека, негорючість, відсутність різкого, неприємного запаху, довговічність, висока міцність
 • Однокомпонентні лаки випускається в консистенції, повністю готовою до застосування, можуть зберігатися в герметичній ємності дуже тривалий час. Дана група лаків містить уайт-спірит в своєму складі, тому їм властивий досить різкий запах
 • Двокомпонентні лаки містять лакову основу і затверджувач, після змішування яких починається хімічна ланцюгова реакція і утворюється додаткова захисна плівка. Такі лаки характеризуються високою стійкістю до механічних навантажень, тому найчастіше вони використовуються в приміщеннях з високими навантаженнями в процесі експлуатації

Лак паркетний водний являє собою дисперсію, яку утворюють маленькі частинки сполучного компонента, розподілені рівномірно по воді. Для отримання таких мікрочастинок застосовується швидкісна мішалка, в якій змішують воду, сполучна, емульгатори і перемішують на великій швидкості. Завдяки такій технології виробництва, водний лак висихає інакше, ніж лаки з розчинниками. Спочатку відбувається випаровування води, потім повільне випаровування пленкообразующей компонента. В результаті чого лак висихає і твердне. Лаки на водній основі ідеально підходять для застосування на дерев'яних поверхнях, з якими їх характеризує висока адгезія.

Лак паркетний поліуретановий відрізняється високою міцністю, зносостійкістю, стійкістю до хімічних впливу і механічних пошкоджень.Даний вид лаків представлений на ринку в широкому асортименті, завдяки чому можна підібрати найбільш підходящий лак для підлоги для кожного конкретного випадку.

Акриловий паркетний лак: особливості нанесення

Для того щоб перетворити приміщення мало просто купити паркетний лак, але і потрібно знати тонкощі його правильно нанесення, рекомендовані фахівцями. Для початку необхідно підготувати поверхню, для чого паркет змочують водою і виробляють його шліфування. Даний метод «мокрого шліфування» здійснюється дрібною шкіркою, в результаті чого можна отримати дзеркальну поверхню підлоги. Після виконання даної роботи, на паркет потрібно нанести водну грунтовку або тонований просочення. Для посилення захисних властивостей деревини ідеально підійде морилка для паркету, нанесення якої слід виробляти до лакування поверхні.

Якщо акриловий лак для паркету необхідно розбавити, для цього можна використовувати тільки воду, але не більше ніж на 10%, виключаючи застосування будь-яких органічних розчинників. Нанесення слід проводити на знежирену поверхню при вологості повітря не менше 50% і температурі мінімум +15 градусів.

Паркетний лак ціна якого доступна для покупців, виконує практичні та естетичні функції, тому широко застосовується в ремонтних роботах у всіх видах приміщень.