Х

ЗАКАЗ ОБРАТНОГО ЗВОНКА

* Обов'язкові поля

Заказать звонок

NEOMID PARQUET (НЕОМІД ПАРКЕТ)

NEOMID PARQUET (НЕОМІД ПАРКЕТ)
ЛАК ПАРКЕТНИЙ
Алкідно-уретановий
готовий розчин
719 грн
Виробник NEOMID (Росія) Концентрат готовий розчин Витрата 1 літр на 10-13 м2 Собівартість обробки 7,95 грн / м2 Блиск глянцевий, напівматовий Разбавитель уайт-спірит Робочі інструменти кисть, валик Види упаковки жерстяна банка 2,7 л., 9л. Використання всередині

* Обов'язкові поля

719 грн
Купити в один клік

NEOMID PARQUET (Неомид Паркет) - зносостійкий паркетний лак на основі алкідно-уретанових смоли для внутрішніх приміщень. Призначений для захисно-декоративного лакування паркетних і дерев'яних підлог з нормальною і високою експлуатаційною навантаженням.

властивості
- утворює високоміцне зносостійке покриття, стійке до впливу води та побутових миючих засобів;
- продовжує термін служби покриття;
- зберігає і підкреслює природну структуру деревини.

БЛИСК:
Глянцевий, напівматовий (вказано на стікері).

ГАЛУЗЬ ЗАСТОСУВАННЯ:
Склад застосовують для лакування паркетних і дерев'яних підлог з нормальною і високою експлуатаціонноой навантаженням, а також для покриття стін, меблів, сходів і інших дерев'яних поверхонь усередині приміщень.

ПІДГОТОВКА ПОВЕРХНІ:
Оброблювана поверхня повинна бути сухою і чистою, не містити грибкових уражень (синява, цвіль), бруду, смоли, жирових забруднень. При наявності на деревині грибкових уражень видалити їх відписувати NEOMID 500 .Для забезпечення біозахисту рекомендується попередня обробка поверхні глибокопроникаючу безбарвними антисептиками NEOMID Base Eco або NEOMID 400 . Раніше лаковані поверхні очистити і відшліфувати до матового стану, пил видалити і обов'язково провести контрольну лакування невеликої ділянки поверхні для перевірки сумісності старого і нового покриття.

Приготування робочого розчину:
Продукт готовий до застосування.При нанесенні фарбопультом допускається розведення уайт-спіритом, не більше 10%.

ВИТРАТИ ГОТОВОГО РОЗЧИНУ:
1 літр на 10-13 м 2 в залежності від властивостей поверхні, що фарбується (при одношаровому нанесенні).

СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ:
Перед застосуванням ретельно перемішати. Наносити пензлем, валиком або фарбопультом в 2-3 шари при температурі не нижче + 10 ° С. При необхідності проводити міжшарового шліфування. При першому нанесенні додайте до 10% уайт-спіриту. При фарбуванні краскопультом допускається розведення уайт-спіритом до 10% від обсягу лаку. При + 20 ° С і відносній вологості повітря 65% час висихання на відлип 6-8 годин. Остаточне затвердіння протягом 8 днів.
Інструменти відразу після закінчення робіт промити уайт-спиритом.

ЗАПОБІЖНІ ЗАХОДИ:
Вогненебезпечно! При проведенні робіт забороняється палити і користуватися відкритим вогнем. Після закінчення робіт провітрити приміщення. При роботі використовувати захисні окуляри і рукавички. Уникати потрапляння в очі і на відкриті ділянки тіла, а в разі потрапляння негайно промити їх з милом під струменем води. Уникати вдихання парів і аерозолю. У разі ковтання негайно звернутися до лікаря і пред'явити упаковку. Берегти від дітей!

ЗБЕРІГАННЯ І ТРАНСПОРТУВАННЯ:
Можливі зберігання і транспортування при негативних температурах. Зберігати і перевозити в непошкодженій заводській тарі в сухому прохолодному місці. Чи не піддавати дії прямих сонячних променів. Чи не складувати поблизу працюючих нагрівальних приладів. Гарантійний термін 24 місяці.

УТИЛІЗАЦІЯ:
Залишки продукту не зливати в каналізацію, у водойми і на землю.Упаковку з повністю висохлими залишками продукту утилізувати як побутове сміття.

СКЛАД:
Алкидно уретанова смола, уайт-спірит, присадки.

Купити NEOMID PARQUET Лак паркетний

Відеоролик про продукт: ЛАК ПАРКЕТНИЙ NEOMID


Ваш відгук

You're reviewing: NEOMID PARQUET (НЕОМІД ПАРКЕТ)

(095)
777
26
92