NEOMID PARQUET (НЕОМІД ПАРКЕТ)

NEOMID PARQUET (НЕОМІД ПАРКЕТ)
ЛАК ПАРКЕТНИЙ
Алкід-Уретанові
готовий розчин
Обліковий номер: 00202
719 грн

Виробник NEOMID (Росія) Концентрат готовий розчин Витрата 1 літр на 10-13 м2 Собівартість обробки 7,95 грн / м2 Блиск глянцевий, напівматовий Разбавитель уайт-спірит Робочі інструменти кисть, валик Види упаковки жерстяна банка 2,7 л., 9л. Використання всередині

* Обов'язкові поля

719 грн
Купити в один клік

NEOMID PARQUET (Неомид Паркет) - зносостійкий паркетний лак на основі алкідно-уретанових смоли для внутрішніх приміщень. Призначений для захисно-декоративного лакування паркетних і дерев'яних підлог з нормальною і високою експлуатаційною навантаженням.

властивості NEOMID PARQUET (Неомид Паркет)
- утворює високоміцне зносостійке покриття, стійке до впливу води та побутових миючих засобів;
- продовжує термін служби покриття;
- зберігає і підкреслює природну структуру деревини.

БЛИСК:
Глянцевий, напівматовий (вказано на стікері).

ОБЛАСТЬ ЗАСТОСУВАННЯ:
Склад застосовують для лакування паркетних і дерев'яних підлог з нормальною і високою експлуатаціонноой навантаженням, а також для покриття стін, меблів, сходів і інших дерев'яних поверхонь усередині приміщень або під навісом.

ПІДГОТОВКА ПОВЕРХНІ:
Оброблювана поверхня повинна бути сухою і чистою, не містити грибкових уражень (синява, цвіль), бруду, смоли, жирових забруднень. При наявності на деревині грибкових уражень видалити їх відписувати NEOMID 500 . Для забезпечення біозахисту рекомендується попередня обробка поверхні глибокопроникаючу безбарвними антисептиками NEOMID Base Eco або NEOMID 400. Раніше лаковані поверхні очистити і відшліфувати до матового стану, пил видалити і обов'язково провести контрольну лакування невеликої ділянки поверхні для перевірки сумісності старого і нового покриття.

Приготування робочого розчину:
Продукт готовий до застосування. При нанесенні фарбопультом допускається розведення уайт-спіритом, не більше 10%. .

ВИТРАТИ ГОТОВОГО РОЗЧИНУ:
Середня витрата складає 1 літр на 10-13 м2.

Інші лаки для дерев'яної підлоги Ви можете знайти в категорії Лаки для паркету >>>

СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ: NEOMID PARQUET

Перед застосуванням ретельно перемішати. Наносити пензлем, валиком або фарбопультом в 2-3 шари при температурі не нижче + 10 ° С. При необхідності проводити міжшарового шліфування. При першому нанесенні додайте до 10% уайт-спіриту. При фарбуванні краскопультом допускається розведення уайт-спіритом до 10% від обсягу лаку. При + 20 ° С і відносній вологості повітря 65% час висихання на відлип 6-8 годин. Остаточне затвердіння протягом 8 днів.
Інструменти відразу після закінчення робіт промити уайт-спиритом.

ЗАПОБІЖНІ ЗАХОДИ:
Вогненебезпечно! При проведенні робіт забороняється палити і користуватися відкритим вогнем. Після закінчення робіт провітрити приміщення. При роботі використовувати захисні окуляри і рукавички. Уникати потрапляння в очі і на відкриті ділянки тіла, а в разі потрапляння негайно промити їх з милом під струменем води. Уникати вдихання парів і аерозолю. У разі ковтання негайно звернутися до лікаря і пред'явити упаковку. Берегти від дітей!

ЗБЕРІГАННЯ І ТРАНСПОРТУВАННЯ:
Можливі зберігання і транспортування при негативних температурах. Зберігати і перевозити в непошкодженій заводській тарі в сухому прохолодному місці. Чи не піддавати дії прямих сонячних променів. Чи не складувати поблизу працюючих нагрівальних приладів. Гарантійний термін 24 місяці.

УТИЛІЗАЦІЯ:
Залишки продукту не зливати в каналізацію, у водойми і на землю. Упаковку з повністю висохлими залишками продукту утилізувати як побутове сміття.

СКЛАД:
Алкидно уретанова смола, уайт-спірит, присадки.

Відеоролик про продукт: ЛАК ПАРКЕТНИЙ NEOMID PARQUET

Інструкція по нанесенню:

опис:Купити NEOMID PARQUET Лак паркетний

Відеоролик про продукт: ЛАК ПАРКЕТНИЙ NEOMID PARQUET

Інструкція по нанесенню:

опис:


  Відгуки покупців
 1. Кирилл (09.12.2018)

  Вскрывал лаком паркет. Наносил его в несколько слоев, после первого прохода шлифовал вставший ворс. По ощущениям поверхность пулучилась вполне достойного качества, советую.

 2. Семен (23.10.2018)

  Поначалу меня останавливала цена, но приобрел для сравнения с более дешевым лаком и разницу ощутил как только открыл банки :). Данный товар теперь советую брать всем!

 3. Александр (04.08.2018)

  Вскрывал лаком веранду, а именно пол под навесом. Спасибо, что продавец дал мне хороший совет, у меня претензии вообще никаких нет.

 4. Михаил (19.06.2018)

  Лак наносил на деревянный пол с помощью валика. Со средством очень удобно работать, оно не густое, хорошо растягивается по доске. Рекомендую!

Ваш відгук

NEOMID PARQUET (НЕОМІД ПАРКЕТ)