Для паркету

Підібрати по:
Виробник
  1. ТЕНАКС (1)
Колір
  1. білий (1)
Використання
  1. всередині/зовні (1)

Сортувати у порядку зменшення

1 шт.

Як вибрати клей для паркету

Для укладання паркетної підлоги необхідно правильно вибрати відповідний клейовий склад, який забезпечить міцність, високу якість, довговічність покриття. Асортимент паркетних клеїв відрізняється по виду складів, часу їх висихання, характеристиками, компонентами і іншими показниками. Клей для натуральної паркетної дошки необхідно вибирати з урахуванням призначення приміщення і особливостей його експлуатації, породи деревини паркетних дощок, матеріалу підстави для монтажу, розмірів планок, способу укладання паркету.

На хороший клей для паркету ціна не може бути занадто низькою. Бажаючи заощадити на клеї, можна придбати складу низької якості або з минулими термінами придатності, а це призведе до поганого зчепленню планок з основою і проблем з експлуатацією підлоги в подальшому.

Основні вимоги, яким повинен відповідати клейовий склад:

  • Надійно, міцно і довготривало утримувати паркетні планки на підставі
  • Мати властивості залишкової еластичності, оскільки дерево може дещо змінюватися в розмірах під впливом температурних перепадів і вологи
  • Хороший клей не дає усадку, згодом експлуатації паркетний стать не починає скрипіти
  • У складі клею не повинно бути занадто багато води, оскільки це може стати причиною розбухання деревини і деформації покриття
  • Клейовий склад для застосування в житлових приміщеннях повинен бути екологічним, не містити токсичних речовин, що не володіти різким запахом після висихання

Якісний клей стане запорукою тривалої експлуатації підлогового покриття.

Який купити клей для паркету: основні види

Весь асортимент паркетних клеїв можна класифікувати на кілька великих груп на основі їх складу:

1) Водно-дисперсійний клей виробляється на основі води, містить в своєму складі дрібні смоляні частинки. В точки зору екологічності є безпечним для використання в житлових приміщеннях. Речовина, не має запаху, що дуже важливо для застосування в будинках і квартирах. Відмінності клеїв даної групи полягає в процентному вмісті води. Чим він нижчий, тим вище якість складу і, відповідно, його вартість. Дисперсійний клей підходить для укладання вологостійких паркетних дощок з модрини, дуба, можна також використовувати для вологостійкої фанери. Не рекомендується робити укладання статі з вільхи, ясена, бука, вишні та інших фруктових порід щоб уникнути деформації планок.

2) Клей на основі розчинників - синтетичний.Підходить для монтажу будь-якого паркету, тому користується найбільшою популярністю. У складі присутні синтетичні смоли або каучук. Цьому типу клею властива текучість і висока адгезія з основою. Завдяки наявності розчинника перший затвердіння клею відбувається тільки через 15 хвилин, що дозволяє правильно відкоригувати розташування планок. Повне висихання досягається через 4-5 діб. Склад має еластичність, дуже зручний в роботі, але взвривоопасен і легко запалюється. Різкий запах зникає після висихання і стає нешкідливим для людей.

3) Однокомпонентний клей для паркету заснований на силан-модифікованому або MS-полімер. Такий клей найбільш еластичний, не тріскається при усушку паркету, підходить для роботи з будь-яким типом деревини, в тому числі покритого лаком паркету. У його складі немає розчинників, води, токсичних речовин.Суміш можна наносити на стяжку підлоги. Висока якість визначає високу ціну, і це, мабуть, єдиний недолік такого клею.

4) Двокомпонентний клей для паркету складається на основі поліуретану з додаванням отвердителей. Склад забезпечує дуже високу зчеплення з поверхнею і довговічність покриття. Підходить для застосування з будь-яким типом паркету. Поліуретановий клей для паркету не має запаху, швидко висихає. У складі отвердителей присутні шкідливі речовини, які зникають після висихання.

Правильно обраний клей - запорука гарного і довговічного паркетної підлоги в будь-якому приміщенні.