Емалі для підлоги

Сортувати у порядку зменшення

3 шт.

 • KOMPOZIT ПФ-266
  Емаль для підлог
  (Алкідних)
  готовий розчин
  (0.9кг, 2.8кг,)
  81 грн
 • SNIEZKA PODLOGA (СНЕЖКА ПОЛ)
  Емаль ДЛЯ ДЕРЕВ'ЯНОГО ПОЛА
  (Алкідних)
  готовий розчин
  (1 л., 2.5 л.)
  191 грн
 • ТЕКС ПФ-266 УНИВЕРСАЛ
  Емаль ДЛЯ ДЕРЕВ'ЯНОГО ПОЛА
  (Алкідних)
  готовий розчин
  (1 кг, 2,2 кг)
  38 грн

Фарба емаль для підлоги: різновиди та властивості

Надати підлозі свіжість і гарний зовнішній вигляд зовсім не складно - можна просто його пофарбувати. Але у великій різноманітності лакофарбових матеріалів, що пропонуються ринком, можна розгубитися, тому важливо знати основні типи фарб і їх основні характеристики.

Купити емаль для підлоги - рішення більшості споживачів. До складу будь-якої емалі входить лак, кольоровий пігмент і наповнювач. Фарба може проводитися на водній основі або на основі органічних розчинників. Існує велика різноманітність емалей, але для фарбування підлоги підходить акрилова, алкідна і поліуретанова.

Емаль акрилова для підлоги найчастіше використовується напівглянцева, в результаті нанесення якої на поверхні утворюється невитирана еластична плівка, стійка до механічних впливів.Використовується акрилова емаль для бетонних підлог і дерев'яних підстав в приміщеннях. Такий тип фарби не містить шкідливих хімічних компонентів, практично не має запаху, стійкий до вологи і зносу, швидко висихає, зберігає насичений колір навіть під впливом сонячних променів. Акрилова емаль виробляється на водній основі, тому для доведення її до потрібної консистенції можна використовувати воду.

Алкідна емаль для підлоги виробляється на основі пентафталевого або гліфталевого алкидного лаку з додаванням наповнювача, гліцерину, фарбувального пігменту. Придатний розчинник - уайт спірит. До основних переваг алкидной емалі відносять довговічність, стійкість до вологи, температурних перепадів, високий ступінь еластичності, відсутність усадки, збереження кольору на довгий час. Для вибору відповідної фарби використовується спеціальне маркування.Емаль ПФ для підлоги - пентафталевая, емаль ГФ - глифталевая. Перша цифра маркування вказує на сферу застосування, інші - на номер кольору. Для внутрішніх приміщень найбільш підходить емаль для підлоги ПФ 266, яка дуже швидко висихає, утворюючи глянсовий шар на пофарбованому підлозі. Перед її нанесенням поверхню необхідно покрити ґрунтовкою.

Поліуретанові емалі найбільш підходять для фарбування бетонних підлог у виробничих і громадських приміщеннях, гаражах, складах, де присутні високі навантаження на підлогу і потрібна підвищена зносостійкість покриття.

Особливості застосування алкидной емалі для підлоги

Емаль 266 для підлоги вимагає підготовчих маніпуляцій перед використанням. У банку необхідно видалити плівку, що утворилася на поверхні фарби.Вміст потрібно перемішати до однорідної маси електричним дрилем з малярської насадкою, при необхідності розбавляючи уайт спіритом або скипидаром. Важливо також провести підготовку статі. Поверхня повинна бути очищена від будь-яких забруднень миючими засобами, а потім чистою водою. Пол необхідно зашкурить, зачистити від пилу, висушити.

Після підготовки матеріалу і робочої поверхні, можна приступати до безпосереднього нанесення. Це необхідно робити за допомогою малярської кисті і валика з ворсом середньої довжини. Емаллю ПФ 266 необхідно фарбувати підлогу мінімум в 2 шари, що забезпечить досить високу ступінь надійності і міцності покриття. Термін повного висихання становить близько 24 годин, після чого підлогу в приміщенні можна експлуатувати звичайним чином.

Фарба ПФ 266 від виробника Текс забезпечує дуже високий рівень якості, що підтверджується численними нагородами і відгуками покупців. При цьому емаль для підлоги ціна цілком доступна і конкурентоспроможна, що робить її найбільш популярною в широкому колу споживачів.