Алкідні емалі

Підібрати по:
Виробник
 1. ТИККУРІЛА (3)
 2. САДОЛІН (2)
 3. АЛЬПІНА (4)
 4. КОМПОЗІТ (4)
Колір
 1. світло-сірий (1)
 2. синій (1)
 3. бежевий (1)
 4. червоно-коричневий (2)
 5. жевто-коричневий (1)
 6. серебристий (2)
 7. бронзовий (1)
 8. хакі (1)
 9. шоколад (1)
 10. слонова кістка (1)
 11. база під колеровку (8)
 12. білий (10)
 13. безбарвний (4)
 14. голубий (1)
 15. жовтий (1)
 16. зелений (2)
 17. коричневий (2)
 18. червоний (1)
 19. сірий (1)
 20. фісташковий (1)
 21. чорний (2)
 22. вишня (1)
▲ Згорнути ▼ Розгорнути
Використання
 1. всередині (13)
 2. зовні (10)
Матеріал
 1. дерево (9)
 2. минеральна основа (бетон, штукатурка, цегла, гіпс і т.д.) (2)
 3. метал (12)
Застосування
 1. паркан і ворота (1)
 2. садові меблі (3)
 3. бесіка, пергола, альтанка, огорожа (1)
 4. декоративні елементи (5)
 5. ковка (3)
 6. радіатори, батареї (3)
 7. по іржі (1)
 8. меблі (5)
 9. сходи (4)
 10. двері, вікна (6)
 11. кафе, ресторан (1)
 12. ванна, раковина, туалет, басейн (1)
 13. деревяна підлога (паркет, паркетна дошка і т.д.) (1)
 14. метал (7)
 15. хоз. приміщення (1)
 16. дім (1)
 17. бетонна підлога (1)
▲ Згорнути ▼ Розгорнути
Степінь блиску
 1. матова (3)
 2. полуматова (3)
 3. глянцева (10)
Ступінь прозорості
 1. укривна (9)
Основа складу
 1. розчинник (уайт-спірит і подібний) (9)

Сортувати у порядку зменшення

13 шт.

Емаль універсальна: призначення, склад і властивості

Алкідні емалі є одним з найпоширеніших видів лакофарбових матеріалів. Вони використовуються для фарбування поверхонь, надаючи їм чудовий зовнішній вигляд, а також виконуючи захисні функції від впливу вологи і перепадів температур. Фарба емаль алкідна відрізняється своєю універсальністю, оскільки її успішно можна застосовувати для обробки внутрішніх і зовнішніх поверхонь приміщення. Даний тип фарби характеризується високою міцністю і стійкістю до стирання, збереженням свого первісного кольору протягом довгого терміну експлуатації.

До складу алкидной емалі входить спеціальний алкідний лак, хімічні розчинники і наповнювачі, фарбувальні пігменти для додання певного кольору.Деякі склади включають в себе також антисептики для додаткового захисту від грибкових захворювань і цвілі. Основним розчинником, використовуваним у виробництві емалей, є уайт-спірит. Якщо в процесі зберігання фарба стає занадто густий, його також можна використовувати для розведення. В якості наповнювача може використовуватися пісок, гранітна або мармурова крихта, інші сипучі матеріали з подібними властивостями. Головний компонент алкидной емалі - алкідний лак. Це може бути пентафталевий (емалі алкідна ПФ), або гліфталевий лак (алкідна емаль ГФ). Пентафталеві лаки використовуються найбільш часто. Вони мають консистенцію густої смоли. Для отримання готового до застосування розчину лак змішується з розчинником з добавками гліцерину, рослинних масел, каніфолі, а потім ще одним розчинником.

Переважними властивостями алкидной емалі є довговічність і висока ступінь еластичності. Використання її всередині приміщення дуже зручно, оскільки фарба висихає дуже швидко. В процесі експлуатації емаль не втрачає насиченості свого кольору і не жовтіє. Так само успішно алкіду фарбу можна використовувати зовні приміщень. На її якість і експлуатаційні властивості не впливають атмосферні опади, сонячні промені, низькі і високі температури. Її можна наносити на металеві поверхні, які отримають додатковий захист від корозії, а також дерев'яні поверхні.

Сфера застосування алкидной емалі

Область застосування алкідних емалей досить обширна, завдяки їх універсальності. Алкідна емаль купити можна для забарвлення багатьох металевих поверхонь поза приміщенням - сходів, парканів, огорож, арматури, корпусів різних приладів і т.д.Фарба забезпечить естетичний, привабливий зовнішній вигляд і захист від корозії, вологи, перепадів температур. Виробники пропонують велику різноманітність фарб, серед яких алкідна глянсова емаль, матова, напівматова і велика різноманітність відтінків, які також можна змішувати. Даний тип лакофарбових матеріалів використовується також для фарбування фасадів будинків і будівель, водостоків, покрівлі та інших зовнішніх елементів приміщень. Емаль можна наносити на бетонні, цегляні поверхні, покриті шпаклівкою і навіть лінолеум.

Деякі серії фарб призначені спеціально для покриття дерев'яних підлог і інших столярних робіт. Алкідна емаль для підлоги має підвищену зносостійкість. Такі фарби ефективні також для забарвлення дверей, віконних рам, плінтусів, поручнів сходів і т.д.

З огляду на всі переваги, алкідна емаль ціна цілком розумна для настільки високої якості обробки. Міцність і стійкість покриття забезпечена на тривалий період експлуатації.