Аксесуари для герметизації

Підібрати по:
Виробник
 1. ІЗОФЛЕКС (1)
 2. ФАВОРІТ (1)
 3. ЯТО (2)
Колір
 1. білий (1)
Використання
 1. всередині/зовні (4)

Сортувати у порядку зменшення

4 шт.

 • Набор швателей для герметика и силикона
  НАБІР шпателем ДЛЯ ГЕРМЕТИКА
  62 грн
 • Набор швателей для герметика и силикона
  НАБІР шпателем ДЛЯ ГЕРМЕТИКА
  62 грн
 • Пистолет для герметика
  ПІСТОЛЕТ ДЛЯ НАНЕСЕННЯ ГЕРМЕТИКА
  300 грн
 • Полипропиленовый жгут
  Теплоізоляційні ДЖГУТ ( "ППШ" або "вілатерм")
  грн

Аксесуари для ремонту: вибір пістолета для герметика

У будь-якому ремонті не обійтися без робіт по герметизації стиків і щілин. Тому серед всіх інших інструментів і аксесуарів для ремонтних робіт, важливо мати якісний пістолет для герметика. Цей аксесуар дуже зручний у використанні, в його конструкції присутній рукоятка, курок і спрямовуюча частина, тому він дуже сход з пістолетом.

Пістолети для герметизації бувають аматорського та професійного призначення. Розглянемо типи аматорських пістолетів:

 • Структурний пістолет ідеально підходить для виконання нечастих робіт з герметизації. Він характеризується високою міцністю і доступною вартістю, тому вибір багатьох споживачів зупиняється саме на цьому типі інструменту. Корпус конструкції виконаний зі сталі.В процесі роботи рух штока з поршнем плавне і без значних перекосів.
 • Посилений скелетний пістолет. Його головна відмінність від попереднього виду полягає в більш міцних матеріалах конструкції, довговічності і надійності. В якості основного матеріалу застосуються також сталь, але більшої ширини перерізу.
 • Полукорпусной пістолет володіє найбільшою никой вартістю серед всіх інших видів інструменту. За його характеристикам, невеликій товщині штокам, тонкої сталі у виробництві корпусу, можна зробити висновок, що пістолет придатний для використання кілька разів. Якщо потрібно виконання одноразових робіт - це оптимальний варіант.
 • Пістолет з циліндричним корпусом - найбільш якісний інструмент в групі аматорського призначення. У роботі з ним можна застосовувати навіть нефасовані герметики, він забезпечує плавний хід штока.Конструкція дуже зручна при використанні, довговічна, підходить для багаторазового застосування.

Пістолет для герметизації повинен зручно лежать в руці, не вимагати занадто великих зусиль для натискання на курок. Якість клепаних з'єднань повинно бути надійним, не повинно бути розхитаності. У хороших і міцних інструментах рукоятка виконана з алюмінію. В цілому, вибір герметика цілком залежить від специфіки роботи, для виконання якої він купується.

Аксесуари для будівництва: особливості ущільнюючого джгута

У сфері будівництва використовуються найрізноманітніші матеріали для утеплення будівель, в тому числі теплоізоляційний джгут зі спіненого поліетилену високого тиску. Він володіє високою еластичністю, яка зберігається при найнижчих температурах протягом тривалого періоду експлуатації.Теплоізоляційний джгут малого діаметра застосовується при виробництві бетонних підлог для заповнення швів. Палять середньої товщини використовується при монтажі вікон і дверей, їм заповнюють стики. Міжпанельні шви при будівництві та ремонті будівель заповнюються найбільш широким в діаметрі джгутом. Також джгут застосовується для упаковки меблів, обладнання, керамічних виробів, побутової техніки і багатьох інших речей. Завдяки властивостям звукоізоляції, джгут відмінно справляється з поглинанням шуму в стінах і перекриттях будівель.

Основні переваги даного аксесуара для будівництва полягають в його високій теплоізоляції, водовідштовхувальних властивостей, пружності, гнучкості, легкості і міцності, а також довговічності.Завдяки цим характеристикам, теплоізоляційний ущільнюючий джгут широко і повсюдно застосовується в будівельній, ремонтної і багатьох інших сферах діяльності, а його низька ціна робить його доступним для всіх споживачів.

Вибір аксесуарів для будівництва та ремонту - обов'язкова і важлива задача, оскільки від них багато в чому залежить якість і довговічність виконаних робіт.