Вогнезахисні засоби

Сортувати у порядку зменшення

1-20 of 23

Сторінка:
  1. 1
  2. 2
Сторінка:
  1. 1
  2. 2

Вогнезахисний склад: особливості застосування

На сучасному ринку представлена ​​велика кількість інноваційних, високоефективних будматеріалів, які володіють чудовими експлуатаційними властивостями, але, тим не менш, схильні до спалаху і чутливі до високих температур. Металеві поверхні швидко прогріваються, втрачають свою міцність і важливі властивості. Дерево і пластмаса є високо горючими матеріалами, в процесі загоряння вони виділяють багато диму і токсичних речовин. Але ця проблема вирішувана, завдяки сучасним вогнезахисним складом, якими обробляються вироби. При будь-якій роботі з пожежонебезпечними матеріалами необхідно купити вогнезахисний склад, який додасть конструкціям необхідну вогнестійкість.Вогнезахисне покриття металоконструкцій і дерев'яних виробів - найбільш важливі умови для забезпечення пожежної безпеки в сфері будівництва. В якості таких складів застосовуються фарби, лаки, глибокі просочення, мастики, обмазки і т.д. Відповідно, на кожен вогнезахисний склад ціна також варіюється з урахуванням його допустимих умов експлуатації, технічних характеристик і довговічності.

Для деревини оптимальним варіантом є вогнезахисні склади на водній основі двох типів - вимиваються і легковимиваемие. Просочення дерева такими речовинами доцільна лише у випадках, коли конструкція експлуатується в умовах нормальної, високої вологості. При проведенні робіт зовні будівель, поверх складів для вогнезахисту наноситься шар лакофарбових матеріалів.

Вогнезахист металевих конструкцій за допомогою спеціальних покриттів відноситься до реактивному способу забезпечення пожежної безпеки. Обробка поверхонь такими складами забезпечує утворення щільного теплоізоляційного шару під дією вогню і захищає конструкцію від екстремальних температур, перешкоджаючи поширенню полум'я.

Обробка вогнезахисними складами обов'язкове для:

  • Бетонних і залізобетонних конструкцій
  • Несучих конструкцій будівель зі сталі
  • Покрівельних поверхонь з пресованої деревини, бітуму, поліетилену
  • Вентиляційних каналів і повітроводів
  • Дерев'яних конструкцій, особливо якщо вони використовуються в якості несучих конструкцій будівель
  • Віконних і дверних прорізів, оскільки при їх установці використовується монтажна піна, яка не має вогнетривких властивостей

Нанесення вогнезахисних складів

Відповідні для певного матеріалу вогнезахисні покриття купити - лише перший крок до захисту конструкції йот загоряння. В процесі нанесення необхідно дотримуватися певних етапів для ефективного покриття.

Перш за все, необхідно підготувати робочу поверхню - очистити її від пилу, залишків старої фарби, іржі. Чисту поверхню потрібно знежирити і залишити до висихання. Для підвищення зчеплення з подальшими покриттями захисту від корозії, поверхню рекомендується обробити ґрунтовкою. Це може бути універсальна грунтовка або перетворювач іржі.Далі здійснюється пошарове фарбування поверхонь вогнетривкими складами і при необхідності нанесення фінішних атмосферостійких покриттів.

Дерев'яні конструкції обробляються такими видами складів, як вогнезахисна фарба, просочення, лак. Роботи з нанесення матеріалів слід проводити на підготовлену поверхню в кілька шарів, чекаючи повного висихання кожного з них.

Нанесення лаків і фарб на поверхні здійснюється краскопультами, просочення здійснюється методом занурення в спеціальну ємність з речовиною.

На будь-який вогнезахисне покриття ціна цілком виправдана його захисними властивостями, тому даним етапом в роботі ніколи не слід нехтувати.