ECOSEPT 450-1 (ЕКОСЕПТ 450-1)

ECOSEPT 450-1 (ЕКОСЕПТ 450-1)
ВОГНЕБІОЗАХИСТ ДЛЯ ДЕРЕВА
(1 ГРУПА)
готовий розчин
(10кг, 30кг. 50 кг)
Обліковий номер: 00276
597 грн
Виробник ECOSEPT (УКРАЇНА) Концентрат готовий розчин Витрата 1 група - 300 гр / м2
2 група - 200 гр / м2
Колір безбарвний, червоний Разбавитель розбавляти Робочі інструменти кисть, валик, розпилювач, занурення Термін захисту вогнезахист - 7 років
биозащита - 10 років
Види упаковки пластикова каністра 10кг., 30 кг., 50 кг. Використання всередині / зовні

* Обов'язкові поля

597 грн
Купити в один клік

Сертифікований "Державним ценром сертифікації МНС України" (сертифікат відповідності № UA1.016.0038830-15)

Вогнебіозахисні склад для деревини ECOSEPT 450-1 (Екосепт 450-1) - комплексне засіб захисту від загоряння та розповсюдження полум'я, а також надійний захист від цвілі, гниття, поразки комахами-червицями будь-яких дерев'яних поверхонь. Склад переводить деревину в трудногорючий і важкозаймистий матеріал, забезпечує I (першу) групу вогнезахисної ефективності, що відповідає будівельним нормам ДБН В.1.1.7-2002 "Пожежна безпека об'єктів будівництва". Застосовується як захисна просочення для крокв, лаг, обрешітки, несучих балок перекриття, несучої конструкції каркасних будинків, віконних і дверних блоків, вагонки, а також інших будівельних конструкцій з дерева. Засіб використовується для внутрішніх і зовнішніх робіт, за умови відсутності вимивання складу з дерева.

властивості
- на склад є всі документи для здачі об'єкта пожежникам;
- вогнезахисна ефективність: забезпечує 1 і 2 групи вогнезахисної ефективності при поверхневому нанесенні (пензлик, валик, краскопульт, занурення);
- термін збереження вогнезахисного ефекту не менше 7 років;
- сильнодіючі антисептичні компоненти, забезпечують биостойкость деревини до всіх найбільш поширеним мікроорганізмам, грибів і комах;
- термін збереження біозахисний ефекту до 10 років;
- відсутність у складі токсичних речовин і можливість обробки житлових приміщень;
- оброблену деревину можна покривати лакофарбовими матеріалами;
- склад поставляється в 2 кольорах: безбарвний, для збереження кольору і текстури деревини, червоний, для візуального контролю оброблюваної поверхні;
- можливо наносити на поверхні, раніше оброблені іншими вогнезахисними просочувальними засобами (в т.ч. ДСА-1, ДСА-2, БС, ББ, НЕОМІД, ФЕНІЛАКС, СЕНЕЖ та інші), для відновлення плани сільськогосподарських підприємств;
- можливо проводити роботи в зимовий період, склад не замерзає до -7 о С.

ПРИНЦИП ДІЇ:
При контакті обробленої деревини з іскрами, язиками полум'я, високотемпературним тепловим випромінюванням захисний шар антипирена спучується, утворюючи вогнестійкий теплоізоляційний шар товщиною 2-3 мм, також антипіренами складові при дії високих температур виділяють вуглекислий газ, який відводить вогонь від поверхні, і не дає можливості деревині досягти температури займання.

ОБЛАСТЬ ЗАСТОСУВАННЯ:
Застосовується як захисна просочення для обробки кроквяної конструкції, лаг, що несуть брусів перекриття, обрешітки, несучої конструкції каркасних будинків, дерев'яних стін, вагонки, віконних і дверних блоків, фанери, ДСП, ДВП, ОSB а також інших конструкцій з деревини різного призначення, які застосовуються на об'єктах I-VIII класів умов служби відповідно до ГОСТ 20022.2-80.

ПІДГОТОВКА ПОВЕРХНІ:
Поверхня перед застосуванням препарату необхідно очистити від кори, бруду, смоли, пилу, висолів, старих лакофарбових покриттів, масляних і бітумних плям і т.п. Якщо поверхня деревини вражена деревоокрашівающіх грибами (синявою), рекомендується первісна обробка відбілювачем ECOSEPT 500 , дезинфікуючим і повертає деревині природний колір. Механічну обробку деревини необхідно виконати до просочення.
Роботи можливо проводити при температурі навколишнього середовища і оброблюваної поверхні не нижче -7 ° С.

Приготування робочого розчину:
ECOSEPT 450-1 (Екосепт 450-1) - готовий розчин.
Перед застосуванням необхідно перемішати. Ємності та обладнання для роботи з препаратом повинні бути виготовлені з пластмаси, скла, нержавіючої сталі, алюмінію.

ВИТРАТИ ГОТОВОГО РОЗЧИНУ:
300 г / м 2 (без урахування втрат) - для досягнення I групи вогнезахисної ефективності.
200 г / м 2 (без урахування втрат) - для досягнення II групи вогнезахисної ефективності.

СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ:
Можливі два способи обробки деревини:
1. Нанесення робочого розчину на поверхню деревини за допомогою валика, кисті з синтетичним ворсом, фарбопульта в 1-3 шари (до досягнення необхідної витрати) з проміжною сушкою не менше 2 годин.
2.Занурення матеріалу в робочий розчин (ванни). Час витримки в робочому розчині - 10-20 хвилин.
Для прискорення поглинання рекомендується підігріти ECOSEPT 450-1 (Екосепт 450-1) до температури 30-40 ° С.
Температура оброблюваної поверхні повинна бути не нижче + 5 ° С. При більш низьких температурах запитуйте рекомендації виробника.
Нанесення розчину повинно бути рівномірним по всій оброблюваної поверхні.
Оброблену деревину слід захистити від попадання води і атмосферних опадів на строк не менше 48 годин при температурі 16-20 ° С і відносній вологості повітря 60%.
При використанні обробленої деревини або її тривалого зберігання на вулиці, щоб уникнути вимивання препарату під дією атмосферних опадів, після висихання поверхні, рекомендується нанесення декоративного лакофарбового покриття VIDARON IMPREGNATабо трудновимиваемий антисептика ECOSEPT 440 . При використанні інших лакофарбових матеріалів необхідно в непомітному місці провести пробне фарбування для визначення сумісності одержуваних покриттів або запитувати рекомендації продавця.
В процесі експлуатації необхідний періодичний контроль оброблених поверхонь. При виявленні порушень цілісності захищених поверхонь (тріщини, відколи й ін.) Або активного вимивання кошти необхідно провести повторну обробку.

ЗАПОБІЖНІ ЗАХОДИ:
При роботі використовувати індивідуальні засоби захисту: окуляри, гумові рукавички, захисний одяг, при нанесенні фарбопультом додатково використовувати респіратор. При попаданні засобу на слизові оболонки і шкірні покриви - змити великою кількістю води. При необхідності звернутися до лікаря.

ЗБЕРІГАННЯ І ТРАНСПОРТУВАННЯ:
Транспортувати будь-якими видами транспорту окремо від харчових продуктів. Берегти від дітей. Зберігати в сухому місці, захищаючи від прямих сонячних променів, при температурі від + 5 ° С до + 30 ° С в щільно закритій оригінальній тарі. Засіб зберігає свої властивості після 5 циклів заморожування-розморожування. Гарантійний термін зберігання 12 місяців, після розтину продукт використовувати протягом 14 днів. Допускається помутніння або наявність невеликої кількості осаду. ECOSEPT 450-1 Пожаровзривобезопасен. Утилізація згідно ДСанПіН 2.2.7.029-99

СКЛАД:
Солі неорганічних кислот, вода, фунгіцид, інсектицид, змочувач.

Купити ECOSEPT 450-1 Вогнебіозахист для деревини (1-я група вогнезахисної ефективності)

  Відгуки покупців
 1. Федор (08.12.2018)

  Покупал Екосепт 450 для наружных работ, заказ оформлял вечером, связались в первой половине следующего дня,отправили сразу по оплате.быстро и качественно.

Ваш відгук

ECOSEPT 450-1 (ЕКОСЕПТ 450-1)

Вас також можуть зацікавити наступні товари
 • NEOMID 450-1 (НЕОМІД 450-1)
  ВОГНЕБІОЗАХИСТ ДЛЯ ДЕРЕВА
  (1 ГРУПА)
  готовий розчин
  (10кг, 30кг)
  722 грн
 • AFS БС-13 (АФС БС-13)
  ВОГНЕБІОЗАХИСТ ДЛЯ ДЕРЕВА (1 ГРУПА)
  Концентрат 1:10
  (1 кг.)
  77 грн
 • АЛАНА
  ВОГНЕБІОЗАХИСТ ДЛЯ ДЕРЕВА
  (1 ГРУПА)
  готовий розчин
  (5кг, 10кг, 20кг)
  375 грн
 • АРГУСПРОФІ
  Вогне Біозахист для дерева
  (1 ГРУПА ВОГНЕЗАХИСТУ)
  готовий розчин
  (10кг, 25кг, 50кг)
  630 грн