NEOMID 450-1 (НЕОМІД 450-1)

NEOMID 450-1 (НЕОМІД 450-1)
ВОГНЕБІОЗАХИСТ ДЛЯ ДЕРЕВА
(1 ГРУПА)
готовий розчин
(10кг, 30кг)
Обліковий номер: 00181
722 грн
Виробник NEOMID (Росія) Концентрат готовий розчин Витрата вогнезахист (1 група) - 250 г / м2
вогнезахист (2 група) - 150 г / м2
биозащита - 100 г / м2
Колір червоний, безбарвний Разбавитель розбавляти Робочі інструменти кисть, валик, розпилювач, занурення Термін захисту огнезащіта- 7 років
биозащита - 10 років
Види упаковки пластикова каністра 10 кг., 30 кг. Використання всередині / зовні

* Обов'язкові поля

722 грн
Купити в один клік

Сертифікований "Державним ценром сертифікації МНС України" (сертифікат відповідності № UA1.016.0096234-15)

Вогнебіозахист NEOMID 450-1 (Неомид 450-1) - це професійне та високоефективне засіб для захисту деревини від загоряння, гниття, грибкових і цвілевих організмів, комах-древоточцев. Оброблена складом деревина стає трудновоспламеняемой і трудногорючей.

Забезпечує 1 (першу) і 2 (другу) групу вогнезахисної ефективності згідно з ГОСТ16363-98.

Склад призначений для обробки дерев'яних: стін, балок, кроквяних систем, що несуть брусів, перекриттів, лаг і т.д. від загоряння та розповсюдження полум'я, від гниття, виникнення цвілі, поразки комахами-червицями.

NEOMID 450-1

РАДА ПОКУПЦЕВІ:

Як вибрати вогнебіозахисту для обробки дерева ???

Інші вогнезахисні засоби для деревини Ви можете знайти в категорії вогнебіозахисту >>>

властивості
- на склад є всі затверджені документи для здачі об'єкта пожежникам;
- висока вогнезахисна ефективність: забезпечує 1 і 2 групи вогнезахисної ефективності (при низькій витраті!);
- термін збереження вогнезахисного ефекту до 7 років;
- відмінний від сольових просочень механізм дії, який полягає в утворенні на поверхні деревини важкогорючого з'єднання, який виявляє в умовах пожежі вогнезахисні функції;
- потужне універсальне біоцидний дію, що забезпечує биостойкость деревини до всіх найбільш поширеним мікроорганізмам, грибів і комах;
- термін збереження біозахисний ефекту до 10 років;
- відсутність у складі токсичних речовин і можливість обробки житлових приміщень;
- оброблену деревину можна покривати лакофарбовими матеріалами;
- при обробці деревина тонується в червоний колір, для контролю якості проведених робіт. Також, склад поставляється в безбарвному варіанті для збереження кольору і текстури деревини;
- можливо наносити на поверхні, раніше оброблені будь-якими вогнезахисними просочувальними засобами (в т.ч. ДСА-1, ДСА-2, Бар'єр, Префікс, Фенілакс, Ecosept та інші) - відновлення вогнезахисної ефективності

ВІДЕОРОЛИК ПРО ПРОДУКТ:
ВОГНЕБІОЗАХИСТ NEOMID 450-1 (1-я (найвища) група вогнезахисної ефективності)ПРИНЦИП ДІЇ:

При контакті з вогнем захисний шар антипирена миттєво спучується, утворюючи вогнестійкий теплоізоляційний шар, який перекриває доступ кисню до поверхні і не дає можливість деревині досягти температури займання.
NEOMID 450-1
ОБЛАСТЬ ЗАСТОСУВАННЯ:
Застосовується як захисна просочення для обробки дерев'яних стін, балок, будівельних систем, що несуть брусів, перекриттів, лаг, віконних і дверних блоків, а також інших конструкцій з деревини різного призначення.

ПІДГОТОВКА ПОВЕРХНІ:
Поверхня перед застосуванням препарату необхідно очистити від кори, бруду, смоли, пилу, старих лакофарбових покриттів, масляних і бітумних плям і т.п. Якщо поверхня деревини вражена деревоокрашівающіх грибами (синявою), рекомендується первісна обробка відбілювачемNEOMID 500 , дезинфікуючим і повертає деревині природний колір. Механічну обробку деревини необхідно виконати до просочення.
Роботи рекомендується проводити при температурі навколишнього середовища і оброблюваної поверхні не нижче + 5 ° С.

Приготування робочого розчину:
NEOMID 450-1 - готовий розчин. Склад поставляється в тонування вигляді (зраджує деревині червоний відтінок, для візуального аналізу оброблених поверхні) і безбарвний (зберігає природний колір дерева, для подальшої обробки ЛФМ).
Перед застосуванням необхідно перемішати. Ємності та обладнання для роботи з препаратом повинні бути виготовлені з пластмаси, скла, нержавіючої сталі, алюмінію.

ВИТРАТИ ГОТОВОГО РОЗЧИНУ:
250 г / м 2(Без урахування втрат) - для досягнення I групи вогнезахисної ефективності.
150 г / м 2 (без урахування втрат) - для досягнення II групи вогнезахисної ефективності.

СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ:
Можливі два способи обробки деревини:
1. Нанесення робочого розчину на поверхню деревини за допомогою валика, кисті з синтетичним ворсом, фарбопульта в 1-3 шари (до досягнення необхідної витрати) без проміжної сушки.
2. Занурення матеріалу в робочий розчин. Час витримки в робочому розчині - 5-10 хвилин.
Для прискорення поглинання рекомендується нагріти NEOMID 450-1 до температури 30-40 ° С. Температура оброблюваної поверхні повинна бути не нижче + 5 ° С. Нанесення розчину повинно бути рівномірним по всій оброблюваної поверхні.

Оброблену деревину слід захистити від попадання води і атмосферних опадів на строк не менше 48 годин при температурі 16-20 ° С і відносній вологості повітря 60%. Через 12-14 днів після обробки деревину можна покривати лакофарбовими матеріалами, наприклад, деревозахистних лессирующими складами або лаками. При використанні інших лакофарбових матеріалів необхідно в непомітному місці провести пробне фарбування для визначення сумісності одержуваних покриттів або запитувати рекомендації продавця. При обробці деревини огнебоізащітним засобом NEOMID 450-1 з подальшим лаковим фарбуванням час висихання лакофарбового покриття може збільшиться.
В процесі експлуатації необхідний періодичний контроль оброблених поверхонь. При виявленні порушень цілісності захищених поверхонь (тріщини, відколи й ін.) Або активного вимивання кошти необхідно провести повторну обробку.

ЗАПОБІЖНІ ЗАХОДИ:
При роботі використовувати індивідуальні засоби захисту: окуляри, гумові рукавички, захисний одяг, при нанесенні фарбопультом додатково використовувати респіратор. При попаданні засобу на слизові оболонки і шкірні покриви - змити великою кількістю води. При необхідності звернутися до лікаря.

ЗБЕРІГАННЯ І ТРАНСПОРТУВАННЯ:
Транспортувати будь-якими видами транспорту окремо від харчових продуктів. Берегти від дітей. Зберігати в сухому місці, захищаючи від прямих сонячних променів, при температурі від + 5 ° С до + 30 ° С в щільно закритій оригінальній тарі. Засіб зберігає свої властивості після 5 циклів заморожування-розморожування. Гарантійний термін зберігання 18 місяців, після розтину продукт використовувати протягом 14 днів. Допускається помутніння або наявність невеликої кількості осаду. NEOMID 450-1 Пожаровзривобезопасен. Утилізація згідно ДСанПіН 2.2.7.029-99

СКЛАД:
Органічні і неорганічні антипірени, вода.

Купити NEOMID 450-1 Вогнебіозахист для деревини (1-я група вогнезахисної ефективності)

РАДА ПОКУПЦЕВІ:
Як вибрати вогнебіозахисту для обробки дерева ???

ВІДЕОРОЛИКИ ПРО ПРОДУКТ:

ВОГНЕБІОЗАХИСТ NEOMID 450-1 (1-я (найвища) група вогнезахисної ефективності)ВОГНЕБІОЗАХИСТ NEOMID 450-1 Наочна демонстрація ефективностіБЕЗ ОБРОБКИ Дерев'яний будинок згорає вщент за 30 хвилин


Ваш відгук

NEOMID 450-1 (НЕОМІД 450-1)

Вас також можуть зацікавити наступні товари