Лазурі та фарби з унікальними ефектами

Сортувати у порядку зменшення

10 шт.

Декоративне текстуроване покриття для захисту деревини

Рано чи пізно ми стикаємося з необхідністю робити ремонт. Незалежно від його виду (косметичний або капітальний), доводиться вирішувати питання про вибір матеріалів для обробки. На зміну традиційній обклеювання стін шпалерами прийшло інше рішення - фарбування стін в улюблений колір. Щоб результат фарбування порадував, необхідно подбати про ідеально рівною і гладкою поверхні, т. Е. Попередньому вирівнюванні стін. Вихід з такої ситуації є, - це декоративне текстуроване покриття, яке здатне візуально згладжувати будь-які поверхні. Поняття «текстурні фарби» об'єднує в собі велику групу лакофарбових матеріалів, в яких містяться наповнювачі з найдрібнішими частинками приблизно в 50 мкм.Текстурну фарбу можна вважати своєрідним «перехідним ланкою» між штукатурним розчином, вирівнює сумішшю і декоративним барвником. Необхідно відзначити високу стійкість текстурной фарби до екстремальних погодних умов (вітрі, морозу, різких перепадів температурного режиму), вологості, впливу ультрафіолету і іншим руйнівним факторам.

Текстуроване покриття для дерева - хімічний склад, який використовується для покриття предметів меблів, а також пиляних і інших дерев'яних конструкцій. Така фарба забезпечує надійний захист оброблюваного матеріалу без попереднього грунтування. Після нанесення текстурного покриття утворюється повітропроникна плівка, яка забезпечує довготривалий захист дерева від негативних атмосферних чинників.Завдяки наявності в фарбі фунгіцидів (речовин, які входять до складу текстурних покриттів) деревину вдається захистити від УФ-випромінювання і руйнують грибків. Найчастіше таким покриттям обробляються стелі, підлоги і стіни, вікна та двері, фасади дерев'яних споруд, балкони і лоджії, а також альтанки і тераси, меблі, вироби з ДСП, ДВП.

Захисне текстуроване покриття деревини запобігає появі на її поверхні дрібних пошкоджень. Взаємодія з деревом визначає тип текстурних покриттів:

  • проникаючі (підкреслюють природну красу деревини і знижують її влагообмен);
  • пленкообразующие (захищають дерево від вологи і надають блиск);
  • олійно-лакові суміші з масел і плівкоутворюючих речовин (володіють комплексною дією: глибоко проникають в дерево, утворюють захисну плівку на поверхні).

Нанесення текстури фарби на стіну - процес нескладний, однак важливіше і важче підготувати підставу під фарбування. Від якісної підготовки підстави залежить кінцевий результат, т. Е. Зовнішній вигляд і довговічність покриття. За допомогою текстурного покриття деревину можна колеровать в різні колірні відтінки і тонувати під цінні породи дерева. Якщо у фарбуванні деревини немає необхідності, обробне покриття наносять відразу ж на поверхню. Декоративна захисна плівка має матовий відтінок і надає ошатний вигляд навіть найпростішої породі дерева, підкреслюючи природний деревний малюнок.

Текстуроване покриття для стін - вигідна альтернатива шпалерам

Незалежно від обраного способу нанесення фарбувального складу, поверхню стіни стає оновленою і набуває шорстку фактуру через наявність дрібних частинок в фарбі.Текстуроване покриття для стін можна легко нанести на раніше пофарбовані або нові поверхні. Найважливішим фактором процесу забарвлення є адгезія - міцне зчеплення підстави зі стіною. Для миття вікон текстурной фарбою може здійснюватися шарами до 1 см в товщину. Цей спосіб дозволить уникнути попереднього вирівнювання основи і видалення покриття, раніше нанесеного на стіни. Необхідно відзначити, що текстурная фарба має гарну воздухопропускной здатністю, тому сприяє природної циркуляції повітря.

На текстуроване покриття ціна буде залежати від властивостей матеріалу і його експлуатаційних характеристик. Вибір інструмента для фарбування залежить від типу поверхні, - найчастіше використовують валик з особливою фактурою.Перевагами текстурних фарб є: візуальне вирівнювання стін, різноманітність колірних відтінків, вигідна альтернатива шпалерам, доступна ціна, захист поверхні від лугів і ультрафіолетових променів. Крім того, текстурні фарби вміло приховують нерівності і мікротріщини на поверхнях стін і вимагають мінімум догляду.

Перед зовнішнім нанесенням текстури фарби на штукатурку, цеглу або бетон потрібно очистити поверхню від забруднень і речовин, що знижують адгезію. Потім підставу слід прогрунтувати, а при необхідності - вирівняти і обробити шкіркою. Стару прокрашенную основу видаляють механічним шляхом. Дуже важливо домогтися максимально рівного і гладкого підстави, щоб при декоративної фарбування не проявилися опуклості і інші деформації.