Засоби для захисту та знищення цвілі

Підібрати по:
Виробник
 1. НЕОМІД (4)
 2. ЕКОСЕПТ (2)
 3. ПРІМАКОЛ (1)
 4. ОКСІДОМ (1)
 5. КОЛОРІТ (1)
 6. САДОЛІН (1)
 7. ЕСКАРО (1)
 8. СНЄЖКА (1)
 9. ЗІП-ГУАРД (1)
 10. КАПАРОЛ (1)
 11. КОМПОЗІТ (3)
 12. АУРА (1)
▲ Згорнути ▼ Розгорнути
Колір
 1. білий (2)
 2. безбарвний (16)
Використання
 1. всередині (15)
 2. зовні (16)
 3. всередині/зовні (2)
Клас стирання
 1. високий (1)
Матеріал
 1. дерево (3)
 2. минеральна основа (бетон, штукатурка, цегла, гіпс і т.д.) (13)
 3. метал (1)
Застосування
 1. цоколь будівлі (5)
 2. камінь, тротуарна плитка, доріжка (3)
 3. дах (1)
 4. паркан і ворота (1)
 5. бесіка, пергола, альтанка, огорожа (1)
 6. декоративні елементи (1)
 7. фасад будівлі (9)
 8. баня, сауна (3)
 9. стеля, стіна (8)
 10. сходи (1)
 11. житлова кімната (6)
 12. спальня (5)
 13. передпокій (2)
 14. дитяча (1)
 15. кухня (8)
 16. обшивка балкону (1)
 17. кафе, ресторан (5)
 18. офіс (7)
 19. ванна, раковина, туалет, басейн (6)
 20. громадське приміщення (7)
 21. приховані конструкції (4)
 22. нежиле приміщення (6)
 23. хоз. приміщення (4)
 24. жилі приміщення (3)
 25. сарай (1)
 26. дім (2)
 27. коридори, сходові клітки (2)
 28. склади, комори (5)
 29. бетонна підлога (1)
▲ Згорнути ▼ Розгорнути
Степінь блиску
 1. матова (1)
Ступінь прозорості
 1. прозора (3)
Основа складу
 1. акрил (водорозчинний) (5)
Тип
 1. звичайна (1)
Якість виконання
 1. проста (1)

Сортувати у порядку зменшення

18 шт.

Миючі будівельні засоби

У процесі будівельних і ремонтних робіт не обійтися без застосування спеціальних миючих засобів для обробки поверхонь. Одним з найбільш ефективних миючих складів для очищення зовнішніх і внутрішніх поверхонь перед фарбуванням є засіб Мааліпесу від компанії Тіккуріла. Воно чудово видаляє жир, бруд, віск, масло та інші види забруднень, підвищуючи адгезію поверхні з фарбою. Використовувати засіб можна також з метою матирования раніше пофарбованих глянцевих поверхонь для більш міцного зчеплення з новим шаром фарби. Миючий засіб Tikkurila Maalipesu відмінно очищає зовнішні і внутрішні неметалеві поверхні - стіни, стелі, підлоги, меблі, двері, різні будівельні плити. Засіб має екологічністю і відмінно справляється з найсильнішими забрудненнями.В якості розчинника необхідно використовувати воду і готувати розчин відповідно до рекомендацій виробника. Для матування забарвлених глянцевих поверхонь застосовувати концентрат.

Для металевих поверхонь ідеально підходить засіб Tikkurila Panssaripesu, що володіє високою якістю і надає відмінний ефект в очищенні оцинкованих металевих поверхонь, які раніше були пофарбовані. Цей амміакосодержащій складу часто використовують для очищення водостічних труб, дахів, модульних конструкцій, зборів. Крім миючого ефекту, засіб забезпечує знежирення поверхні і емульгує її для підвищення зчеплення з лакофарбовими матеріалами. Тіккуріла Панссаріпесу усуває різні види забруднень, такі як пил, віск, бруд, масляні і жирні плями. Приготування робочого розчину слід проводити відповідно до рекомендацій виробника.При роботі із засобом використовувати індивідуальний захист - одяг, окуляри, рукавички, респіратор.

Фірма Тіккуріла випускає також спеціальний засіб, призначений для очищення робочих малярних інструментів від лакофарбових матеріалів - Tikkurila Pensselipesu. Речовина чудово очищає інструменти від акрилових, олійних, алкідних фарб, практично не має запаху, зберігає м'якість щетини і ворсу на кистях і валиках. Може використовуватися для очищення одягу, сходів, рукавичок від подібних плям.

Чистячі будівельні засоби для боротьби з цвіллю і грибком

Конструкції і поверхні, які експлуатуються зовні приміщень, часто піддаються підвищеному впливу вологи, внаслідок чого на них можуть утворюватися цвіль, грибок, мохи та інші мікроорганізми.В асортименті будівельних чистячих засобів присутній високоякісне, ефективний засіб від Тіккуріла - Tikkurila Homeenpoisto. Воно може застосовуватися для раніше пофарбованих і нефарбованих дерев'яних, цегельних і бетонних поверхонь фасадів, а також оштукатурених, ефективно усуваючи цвіль і грибки, жирні плями, пил, бруд, надає відбілюючий дію. У складі кошти не міститься токсичних розчинників. При приготуванні розчину з концентрату необхідно строго дотримуватися рекомендацій виробника.

Для видалення грибка і цвілі, мохів, водоростей всередині і зовні приміщень можна застосовувати також засіб Sadolin Bio-Cleaner, який також трохи освітлює поверхню і підвищує адгезію з лакофарбовими матеріалами. Склад можна використовувати для очищення керамічних, оштукатурених, бетонних, дерев'яних, цегляних конструкцій і поверхонь.

Застосування професійних будівельних миючих засобів забезпечить високу якість очищення поверхонь, підготує їх до подальшого нанесення фарби і підвищить адгезію.