Х

ЗАКАЗ ОБРАТНОГО ЗВОНКА

* Обов'язкові поля

Заказать звонок

NEOMID BIO Ремонт (НЕОМІД БІО Ремонт)

NEOMID BIO Ремонт (НЕОМІД БІО Ремонт)
ЗАХИСТ ВІД цвілі
готовий розчин
119 грн
Виробник NEOMID (Росія) Концентрат готовий розчин Витрата 100-150 г / м2 Собівартість обробки 18,6 грн / м2 Колір безбарвний Разбавитель розбавляти Робочі інструменти розпилювач, кисть, валик Термін захисту до 12 років Види упаковки пластикова каністра 0,5 л. Використання всередині / зовні
Купити в один клік

Neomid BiO Ремонт (Неомид Біо Ремонт) - ефективний засіб захисту будівельних матеріалів на мінеральній основі (камінь, шифер, черепиця, бетон, цегла, кахельна плитка і т.д.) від біопораженій, а також знищує цвілеві гриби та їх спори, бактерії ( які можуть надавати згубний вплив на здоров'я людини і тварин), мохи, лишайники, водорості, а так же попереджає їх поява всередині і зовні приміщень.

властивості
- ефективно знищує цвілеві гриби та їх спори, бактерії (які можуть надавати згубний вплив на здоров'я людини і тварин), мохи, лишайники, водорості;
- запобігає появі біопораженій;
- зручна упаковка дозволяє швидко і легко розподілити засіб по ураженої поверхні;
- використовується для захисту внутрішніх приміщень і фасадів будівель на термін до 12 років;
- застосовується як ефективний засіб захисту при проведенні ремонтно-оздоблювальних робіт (перед фарбуванням, шпаклюванням, обклеюванням шпалер і т.п.);
- не змінює колір і фізичні властивості будівельних матеріалів.

ГАЛУЗЬ ЗАСТОСУВАННЯ:
Склад застосовується для обробки мінеральних поверхонь (камінь, шифер, черепиця, бетон, цегла, кахельна плитка і т.д.) в житлових кімнатах, кухнях, ваннах, туалетах, лазнях, гаражах, підвалах, фасадів і фундаментів.

ПІДГОТОВКА ПОВЕРХНІ:
Поверхні, що не підлягають обробці, захистити від попадання засобу. Роботи проводити при температурі навколишнього середовища і оброблюваної поверхні не нижче + 5 ° С.

Приготування робочого розчину:
NEOMID BiO Ремонт - готовий розчин.

ВИТРАТИ ГОТОВОГО РОЗЧИНУ:
100-150 г / м 2 в залежності від типу оброблюваного матеріалу.

СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ:
Можливе проведення наступних видів обробок:
1. Захист від біопораженій: Уражену поверхню рівномірно окропити розчином з відстані 10 - 20 см. Час висихання поверхні: не менше 12 годин при температурі 16-20 ° С і відносній вологості повітря 60%.
2.Знищення біопораженій: Уражену поверхню рівномірно і рясно окропити розчином з відстані 10 - 20 см., Витримати мінімум 1-2 години, після чого видалити продукти руйнування біопораженій (цвіль) за допомогою скребка, металевої щітки, щітки з синтетичним ворсом (або іншого ІНТСРУМЕНТ, не травмує оброблювану поверхню). Потім нанести засіб повторно, після висихання поверхня захищена.
Роботи проводити на відкритому повітрі або в добре провітрюваному приміщенні. Рекомендується проводити роботи при температурі навколишнього середовища і оброблюваної поверхні не нижче + 5 ° С. Оброблена поверхня повинна бути захищена від попадання води і атмосферних опадів до повного висихання засобу.

ЗАПОБІЖНІ ЗАХОДИ:
При виготовленні робочого розчину і роботі з ним використовувати індивідуальні засоби захисту: окуляри, рукавички, захисний одяг. При попаданні засобу на відкриті ділянки тіла і очі, промити великою кількістю води. При необхідності звернутися до лікаря.

ЗБЕРІГАННЯ І ТРАНСПОРТУВАННЯ:
Транспортувати окремо від харчових продуктів. Берегти засіб від цвілі від дітей. Зберігати в щільно закритій тарі, оберігати від дії прямих сонячних променів. Гарантійний термін зберігання концентрату не менше 24 місяців, готового розчину - 2 місяці. Засіб зберігає свої властивості після 5 циклів заморожування-розморожування. NEOMID BiO Ремонт Пожаровзривобезопасен. Утилізація згідно ДСанПіН 2.2.7.029-99.

СКЛАД:
Біоциди, вода.
Не містить заборонених в Україні, ЄС та РФ хімічних речовин.

Купити NEOMID BiO Ремонт (гот.раствор) Засіб від цвілі

Відеоролик про продукт: ЗАСІБ ВІД цвілі NEOMID BIO РЕМОНТ
Ваш відгук

You're reviewing: NEOMID BIO Ремонт (НЕОМІД БІО Ремонт)

(095)
777
26
92