NEOMID BIO Ремонт (НЕОМІД БІО Ремонт)

NEOMID BIO Ремонт (НЕОМІД БІО Ремонт)
ЗАХИСТ ВІД цвілі
готовий розчин
Обліковий номер: 00203
119 грн
Виробник NEOMID (Росія) Концентрат готовий розчин Витрата 100-150 г / м2 Собівартість обробки 18,6 грн / м2 Колір безбарвний Разбавитель розбавляти Робочі інструменти розпилювач, кисть, валик Термін захисту до 12 років Види упаковки пластикова каністра 0,5 л. Використання всередині / зовні
Купити в один клік

Neomid BiO Ремонт (Неомид Біо Ремонт) - ефективний засіб захисту будівельних матеріалів на мінеральній основі (камінь, шифер, черепиця, бетон, цегла, кахельна плитка і т.д.) від біопораженій, а також знищує цвілеві гриби та їх спори, бактерії ( які можуть надавати згубний вплив на здоров'я людини і тварин), мохи, лишайники, водорості, а так же попереджає їх поява всередині і зовні приміщень.
Neomid BiO Ремонт (Неомид Био Ремонт)
властивості
- ефективно знищує цвілеві гриби та їх спори, бактерії (які можуть надавати згубний вплив на здоров'я людини і тварин), мохи, лишайники, водорості;
- запобігає появі біопораженій;
- зручна упаковка дозволяє швидко і легко розподілити засіб по ураженої поверхні;
- використовується для захисту внутрішніх приміщень і фасадів будівель на термін до 12 років;
- застосовується як ефективний засіб захисту при проведенні ремонтно-оздоблювальних робіт (перед фарбуванням, шпаклюванням, обклеюванням шпалер і т.п.);
- не змінює колір і фізичні властивості будівельних матеріалів.

Інші засоби для видалення цвілі Ви можете знайти в категорії Засоби для видалення цвілі >>>

ОБЛАСТЬ ЗАСТОСУВАННЯ:
Склад застосовується для обробки мінеральних поверхонь (камінь, шифер, черепиця, бетон, цегла, кахельна плитка і т.д.) в житлових кімнатах, кухнях, ваннах, туалетах, лазнях, гаражах, підвалах, фасадів і фундаментів.

ПІДГОТОВКА ПОВЕРХНІ:
Поверхні, що не підлягають обробці, захистити від попадання засобу. Роботи проводити при температурі навколишнього середовища і оброблюваної поверхні не нижче + 5 ° С.

Приготування робочого розчину:
NEOMID BiO Ремонт - готовий розчин.

ВИТРАТИ ГОТОВОГО РОЗЧИНУ:
100-150 г / м 2 в залежності від типу оброблюваного матеріалу.
Neomid BiO Ремонт (Неомид Био Ремонт)
СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ:
Можливе проведення наступних видів обробок:
1. Захист від біопораженій: Уражену поверхню рівномірно окропити розчином з відстані 10 - 20 см. Час висихання поверхні: не менше 12 годин при температурі 16-20 ° С і відносній вологості повітря 60%.
2. Знищення біопораженій:Уражену поверхню рівномірно і рясно окропити розчином з відстані 10 - 20 см., Витримати мінімум 1-2 години, після чого видалити продукти руйнування біопораженій (цвіль) за допомогою скребка, металевої щітки, щітки з синтетичним ворсом (або іншого ІНТСРУМЕНТ, що не травмує оброблювану поверхню). Потім нанести засіб повторно, після висихання поверхня захищена.
Роботи проводити на відкритому повітрі або в добре провітрюваному приміщенні. Рекомендується проводити роботи при температурі навколишнього середовища і оброблюваної поверхні не нижче + 5 ° С. Оброблена поверхня повинна бути захищена від попадання води і атмосферних опадів до повного висихання засобу.

ЗАПОБІЖНІ ЗАХОДИ:
При виготовленні робочого розчину і роботі з ним використовувати індивідуальні засоби захисту: окуляри, рукавички, захисний одяг. При попаданні засобу на відкриті ділянки тіла і очі, промити великою кількістю води. При необхідності звернутися до лікаря.

ЗБЕРІГАННЯ І ТРАНСПОРТУВАННЯ:
Транспортувати окремо від харчових продуктів. Берегти засіб від цвілі від дітей. Зберігати в щільно закритій тарі, оберігати від дії прямих сонячних променів. Гарантійний термін зберігання концентрату не менше 24 місяців, готового розчину - 2 місяці. Засіб зберігає свої властивості після 5 циклів заморожування-розморожування. NEOMID BiO Ремонт Пожаровзривобезопасен. Утилізація згідно ДСанПіН 2.2.7.029-99.

СКЛАД:
Біоциди, вода.
Не містить заборонених в Україні, ЄС та РФ хімічних речовин.

Відеоролик про продукт:
ЗАСІБ ВІД цвілі NEOMID BIO РЕМОНТКупити NEOMID BiO Ремонт (гот.раствор) Засіб від цвілі

Відеоролик про продукт:
ЗАСІБ ВІД цвілі NEOMID BIO РЕМОНТ

Ваш відгук

NEOMID BIO Ремонт (НЕОМІД БІО Ремонт)