NEOMID 600 (НЕОМІД 600)

NEOMID 600 (НЕОМІД 600)
Знищувач цвілі
готовий розчин
Обліковий номер: 00212
85 грн
Виробник NEOMID (Росія) Концентрат готовий розчин Витрата 100-200 г / м2 Собівартість обробки 15,2 грн / м2 Колір жовтуватий Разбавитель розбавляти Робочі інструменти тригер Види упаковки пластикова каністра 0,5 кг. Використання всередині / зовні
Купити в один клік

Знищувач цвілі Neomid 600 (Неомид 600) ефективно і швидко знищує гриби, мохи, лишайники, водорості, видаляє сірий наліт з бетону, плитки, кахлю, швів та інших мінеральних поверхонь всередині і зовні приміщень.

властивості
- швидко знищує гриби, мохи, лишайники, водорості;
- видаляє сірий наліт з бетону, цегли, каменю, швів та інших мінеральних поверхонь;
- зручна упаковка дозволяє швидко і легко розподілити засіб по ураженої поверхні;
- миттєве дію - видимий результат !!!

ОБЛАСТЬ ЗАСТОСУВАННЯ:
Склад застосовується для обробки мінеральних поверхонь (камінь, шифер, черепиця, бетон, цегла, шви між кахельною плиткою і т.д.) в житлових кімнатах, кухнях, ваннах, туалетах, лазнях, гаражах, підвалах, фасадів і фундаментів.

ПІДГОТОВКА ПОВЕРХНІ:
Поверхні, що не підлягають обробці, захистити від попадання засобу. Можливо освітлення поверхні. Перед застосуванням засобу необхідно перевірити поверхню на реакцію в непомітному місці. При роботі з препаратом рекомендується використовувати ємності і обладнання з пластмаси або скла. Роботи проводити при температурі навколишнього середовища і оброблюваної поверхні не нижче + 5 ° С.

Приготування робочого розчину:
NEOMID 600 - готовий розчин.

ВИТРАТИ ГОТОВОГО РОЗЧИНУ:
100-200 г / м 2 в залежності від типу оброблюваного матеріалу.

СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ:
Уражену поверхню окропити з відстані 5-10 см, через 15-30 хвилин ретельно змити водою, використовуючи кисть, щітку або валик. При необхідності обробку слід повторити. Перед використанням перевірити поверхню на реакцію в непомітному місці.
Роботи слід проводити в добре провітрюваних приміщеннях або на відкритому повітрі при температурі навколишнього середовища і оброблюваної поверхні не нижче + 5 ° С.

Для захисту очищеної поверхні від повторного ураження рекомендується обробити її засіб від цвілі NEOMID BiO Ремонт , який захистить від біопораженій на термін до 12 років.

ЗАПОБІЖНІ ЗАХОДИ:
Увага! Чи не упускати, не нахиляти, не збовтувати. У кришці є технологічний отвір. Щоб уникнути потрапляння концентрату на шкіру і одяг дотримуватися обережності. При виготовленні робочого розчину і роботі з ним використовувати індивідуальні засоби захисту: окуляри, рукавички, респіратор, захисний одяг. При попаданні засобу на шкіру негайно промити великою кількістю води. При попаданні в очі - негайно промити струменем проточної води протягом 10-15 хв. При необхідності звернутися до лікаря.

ЗБЕРІГАННЯ І ТРАНСПОРТУВАННЯ:
Транспортувати окремо від харчових продуктів. Берегти від дітей. Зберігати в щільно закритій заводській тарі в прохолодному місці. Уникати потрапляння прямих сонячних променів і нагрівання. Гарантійний термін зберігання 6 місяців. Розкритий препарат використовувати протягом 10 днів. При охолодженні кошти до -10 ° С і нижче можливе випадання осаду, який розчиняється при підвищенні температури. Засіб зберігає свої властивості після 5 циклів заморожування-розморожування. NEOMID 600 Пожаровзривобезопасен. Утилізація згідно ДСанПіН 2.2.7.029-99.

СКЛАД:
Водний розчин хлорсодержащего з'єднання, стабілізатор, активатор.
Не містить заборонених в Україні, ЄС та РФ хімічних речовин.

Купити NEOMID 600 (гот.раствор) Знищувач цвілі

Відеоролик про продукт: Знищувач цвілі NEOMID 600


Ваш відгук

NEOMID 600 (НЕОМІД 600)