NEOMID 560 (НЕОМІД 560)

NEOMID 560 (НЕОМІД 560)
Змивка ЦЕМЕНТНИХ патьоки
готовий розчин
Обліковий номер: 00214
67 грн
Виробник NEOMID (Росія) Концентрат готовий розчин Витрата 100 г / м2 Собівартість обробки 11,8 грн / м2 Колір безбарвний Разбавитель розбавляти Робочі інструменти розпилювач, кисть, валик Види упаковки пластикова каністра 0,5 л. Використання всередині / зовні
Купити в один клік

Очищувач (змив) цементного нальоту Neomid 560 (Неомид 560) - склад для ефективного видалення цементних, вапняних і гіпсових забруднень. Призначений для очищення мінеральних поверхонь фасадів, цоколів, балконів та інших конструкцій, елементів і оздоблювальних матеріалів після закінчення будівництва від залишків затірки, бруду, вапняних відкладень, плям іржі. Підходить для видалення застарілих забруднень. Поверхні повинні бути стійкими до впливу кислот.

властивості
- ефективно очищає поверхні після проведення ремонтних робіт: видаляє залишки будівельних і кладок розчинів, бетонні бризки, сліди від шовних затерли, плиткового клею, штукатурка та ін .;
- видаляє цементний, вапняний і гіпсовий нальоти;
- усуває побутові забруднення (плями іржі, вапна, мінеральні відкладення від водопровідної води і ін.) З керамічних плиток, цегли, раковин, ванн і подібних поверхонь;
- видаляє навіть застарілі забруднення;
- зручна упаковка дозволяє швидко і легко розподілити засіб по ураженої поверхні.

ОБЛАСТЬ ЗАСТОСУВАННЯ:
Застосовується для очищення цегли, плитки, керамограніта і т.п., а також керамічних сантехнічних виробів і елементів.

ПІДГОТОВКА ПОВЕРХНІ:
По можливості частина забруднення видалити механічним способом за допомогою щітки або губки. Оброблювану поверхню попередньо змочити водою. Поверхні, що не підлягають обробці, захистити від попадання засобу. Роботи проводити при температурі навколишнього середовища і оброблюваної поверхні не нижче + 5 ° С.
Склад містить кислоти, рекомендується протестувати дію препарату на непомітній ділянці на чутливість до впливу кислого середовища!
Увага! Не змішувати склад з іншими очисними засобами, особливо, якщо вони містять хлор або його похідні.

Приготування робочого розчину:
Змивка цементного нальоту NEOMID 560 - готовий розчин.

ВИТРАТИ ГОТОВОГО РОЗЧИНУ:
100 г / м 2 в залежності від типу оброблюваного матеріалу.

СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ:
Рясно окропити злегка вологу поверхню з відстані 10-20 см. Час витримки складу на поверхні: не більше 2-3 хв. Чи не допускаючи висихання змивки на оброблюваної поверхні, видалити забруднення губкою або м'якою всмоктуючою тканиною. Після ретельно промити поверхню водою. При необхідності повторити процедуру.

ЗАПОБІЖНІ ЗАХОДИ:
При виготовленні робочого розчину і роботі з ним використовувати індивідуальні засоби захисту: окуляри, рукавички, захисний одяг. При попаданні засобу на відкриті ділянки тіла і очі, промити великою кількістю води. При необхідності звернутися до лікаря. Берегти від дітей.

ЗБЕРІГАННЯ І ТРАНСПОРТУВАННЯ:
Транспортувати окремо від харчових продуктів. Зберігати в щільно закритій тарі виробника, захищати від впливу прямих сонячних променів і нагрівальних приладів. Гарантійний термін зберігання не менше 12 місяців, термін зберігання у розкритій неповної тарі скорочується. Засіб зберігає свої властивості після 5 циклів заморожування-розморожування. Утилізація згідно ДСанПіН 2.2.7.029-99.

СКЛАД:
Неорганічна кислота, вода, ПАР, технологічні добавки

Купити NEOMID 560 (гот.раствор) Очищувач (змив) цементного нальоту

Відеоролик про продукт: NEOMID 560 ОЧИСНИКИ (Змивка) цементних нальотів


Ваш відгук

NEOMID 560 (НЕОМІД 560)