Морилки

Підібрати по:
Виробник
 1. ВІДАРОН (1)
 2. ТІККУРІЛА (2)
 3. САДОЛІН (1)
 4. ЕСКАРО (1)
Колір
 1. червоне дерево (1)
 2. база під колеровку (2)
 3. безбарвний (4)
 4. горіх (1)
 5. дуб (1)
 6. палісандр (1)
 7. лиственица (1)
 8. сосна (1)
 9. тік (1)
Використання
 1. всередині (4)
 2. всередині/зовні (1)
Клас стирання
 1. високий (2)
Матеріал
 1. дерево (4)
Застосування
 1. садові меблі (1)
 2. декоративні елементи (3)
 3. стеля, стіна (1)
 4. декоративні ефекти (1)
 5. меблі (2)
 6. іграшки, дитячі меблі (1)
 7. сходи (1)
 8. двері, вікна (2)
 9. житлова кімната (1)
 10. спальня (1)
 11. передпокій (1)
 12. дитяча (1)
 13. кухня (1)
 14. кафе, ресторан (1)
 15. офіс (1)
 16. громадське приміщення (1)
 17. деревяна підлога (паркет, паркетна дошка і т.д.) (1)
 18. нежиле приміщення (1)
 19. жилі приміщення (1)
 20. дім (1)
 21. коридори, сходові клітки (1)
 22. вагонка, дерев'яні панелі (1)
▲ Згорнути ▼ Розгорнути
Степінь блиску
 1. матова (4)
Ступінь прозорості
 1. прозора (1)
 2. напівпрозора (1)
Основа складу
 1. акрил (водорозчинний) (3)
 2. розчинник (уайт-спірит і подібний) (1)

Сортувати у порядку зменшення

5 шт.

 • ESKARO DECOR BEITZ (ЭСКАРО ДЕКОР БЕЙЦ)
  Морилки по дереву
  (Акрилатна ДИСПЕРСІЯ)
  готовий розчин
  (0,7 л., 2,7 л.)
  195 грн
 • SADOLIN CELCO WOOD STAIN (САДОЛИН СЕЛКО ВУД СТЭЙН)
  Колеруемий Морилка для дерева
  (Алкідних ЕМУЛЬСІЯ)
  готовий розчин
  (1 л., 2,5 л.)
  289 грн
 • TIKKURILA DICCO COLOR (ТИККУРИЛА ДИККО КОЛОР) 16л
  Морилка для дерева ДЛЯ ВНУТРІШНІХ РОБІТ
  (Органорозчинних)
  готовий розчин
  (0,8 л, 2,4 л, 8л, 16л)
  195 грн
 • TIKKURILA PIRTTI (ТИККУРИЛА ПИРТТИ)
  Морилка для дерева
  (АКРИЛОВА)
  готовий розчин
  (0,9 л, 2,7 л)
  256 грн
 • VIDARON BEJCA DO DREWNA (ВИДАРОН БЕЙЦ ДЛЯ ДРЕВЕСИНЫ)
  Морилка для деревини
  готовий розчин
  101 грн

Морилка для дерева: основні функції та характеристики

Щоб захистити такий будматеріал, як дерево, від руйнівних факторів, використовуються засоби спеціального призначення: просочення, морилки, фарби, лаки та ін. «Морилкою» називається тонуюча рідина, що застосовується в оздоблювальних роботах для додання дереву певного колірного відтінку. При проникненні в структуру деревини морилка добре фарбує її і не утворює плівку на покритті. Таким чином, текстура дерева залишається природною, змінюється лише її відтінок. Ця особливість дозволяє надати певної породи дерева візуальне схожість з іншими, більш цінними сортами. Наприклад, за допомогою використання морилки сосновому підлозі зовні можна надати вигляду дубового паркету.

Купити морилку для дерева слід в тому випадку, коли є необхідність в збереженні текстури дерева.На відміну від фарбування, обкурення сприяє збереженню природного малюнка дерева, а його текстура стає більш контрастною. При нанесенні на попередньо очищену поверхню морилка глибоко проникає в деревні пори. Слід зазначити, що одна і та ж морилка не однаково забарвлює різні породи дерева через відмінності в їх хімічний склад і структуру. Кінцевий результат морения буде залежати від клімату, віку і сорту дерева, рівня вологості і інших чинників. Важливо підкреслити, що смолисті шари слабо вбирають морилку, в результаті чого практично не змінюють своєї природної забарвлення. З цієї причини хвойні породи дерева перед морением необхідно обессмоліть.

Морилка для дерева може мати абсолютно різний склад, який визначається містяться в ній речовинами. Так, розрізняють масляні, водні, спиртові і нітроморілкі.Водні морилки вважаються найпоширенішими, оскільки вони здатні фарбувати деревину, починаючи від самого світлого тону і закінчуючи відтінком червоного дерева. Дані кошти випускаються у вигляді готових рідких розчинів, а також сухих порошків, які перед використанням слід розвести теплою водою. Незаперечною перевагою водної морилки є відсутність запаху, що дозволяє використовувати засіб в закритих приміщеннях. Період висихання такого розчину за часом складає 12 годин. Серед водних морилок виділяються акрилові - створені на основі акрилових смол. Такі засоби відрізняються водонепроникністю, стійкістю до вицвітання, проте відрізняються більш високою ціною.

Спиртова морилка для дерева є розчином анілінових барвників в спирті.Її фарбувальні пігменти моментально проникають в текстуру дерева відразу ж після нанесення, а спирт випаровується. Таким чином, період висихання розчину скорочується до 30-ти хвилин. Щоб уникнути плям, патьоків і розмивів всі дії по нанесенню такий морилки повинні здійснюватися швидко і акуратно. В цьому випадку краще всього використовувати краскопульт, який забезпечує рівномірне фарбування деревини за допомогою розпилювання спиртового розчину.

Для чого використовується лак морилка для дерева?

Для захисно-декоративного фарбування різних предметів і конструкцій з дерева, а також деревопохідних матеріалів розроблений спеціальний розчин. Це лак морилка для дерева, який найчастіше застосовується для фарбування фасадних панелей, віконних і дверних рам, карнизів дахів, дерев'яних конструкцій, а також садових меблів, літніх будиночків і альтанок, парканів.Ретельний підбір смол, мікронізірованних пігментів і УФ-фільтрів забезпечує естетично привабливі покриття, що володіють високою стійкістю до зносу. Лаки-морилки використовуються також для внутрішніх робіт з метою фарбування стінних панелей, предметів меблів, декоративних рейок і т. П.

Функціональні особливості лаків-морилок полягають в атмосферостойкости, надійному захисті покриттів тривалістю до 8-ми років, високого ступеня адгезії до деревини, довговічності кольору, надійному захисті поверхні від УФ-випромінювання. У комплексі з просоченнями лаки-морилки забезпечують захист деревини від біодеградації, шкідників, руйнівних атмосферних чинників. Існують спеціальні водно-дисперсійні лаки-морилки, які створені для декоративного захисту дерев'яних виробів від комах-древоточцев, древоокрашівающіх грибів, плісняви ​​та мікроорганізмів.

Перед застосуванням лаку-морилки поверхню необхідно очистити від старого покриття, біопораженій, пилу і жиру, після чого висушити. Наявні дефекти слід зашпатлевать і обшліфувати до ідеальної гладкості. Розчин рекомендується ретельно перемішати і розбавити водою при необхідності. Потрібно правильно наносити засіб - рівномірно, уздовж деревних волокон, уникаючи повторних дій. При виконанні внутрішніх робіт лак рекомендується наносити двічі, для зовнішніх робіт - тричі. Заборонено змішувати лак-морилку з іншими фарбувальними засобами і розчинниками.