Грунтовки антисептичні

Підібрати по:
Виробник
 1. РОГНЕДА (1)
 2. ПІНОТЕКС (2)
 3. ТІККУРІЛА (8)
 4. ТЕКС (1)
 5. БІОНІК ХАУС (3)
 6. СНЄЖКА (1)
 7. ВІВАКОЛОР (1)
 8. АЛЬПІНА (1)
 9. КОМПОЗІТ (1)
 10. АУРА (3)
Колір
 1. база під колеровку (2)
 2. білий (8)
 3. безбарвний (14)
 4. жовтий (1)
 5. чорний (1)
Використання
 1. всередині (10)
 2. зовні (15)
 3. всередині/зовні (4)
Клас стирання
 1. високий (3)
Матеріал
 1. дерево (19)
 2. минеральна основа (бетон, штукатурка, цегла, гіпс і т.д.) (1)
 3. метал (1)
Застосування
 1. деревяний фасад (8)
 2. паркан і ворота (8)
 3. садові меблі (6)
 4. бесіка, пергола, альтанка, огорожа (8)
 5. декоративні елементи (9)
 6. фасад будівлі (1)
 7. стеля, стіна (1)
 8. меблі (5)
 9. двері, вікна (11)
 10. житлова кімната (1)
 11. кафе, ресторан (1)
 12. приховані конструкції (1)
 13. перевезення, зберігання (2)
 14. торці зрубу (2)
 15. жилі приміщення (1)
 16. сарай (1)
 17. дім (1)
 18. склади, комори (1)
 19. пиломатеріали, ферми, конструкції (1)
 20. вагонка, дерев'яні панелі (5)
▲ Згорнути ▼ Розгорнути
Степінь блиску
 1. матова (11)
 2. глянцева (1)
Ступінь прозорості
 1. укривна (4)
 2. прозора (7)
 3. напівпрозора (1)
Основа складу
 1. акрил (водорозчинний) (5)
 2. розчинник (уайт-спірит і подібний) (10)
 3. полімер (1)

Сортувати у порядку зменшення

1-20 of 22

Сторінка:
 1. 1
 2. 2
Сторінка:
 1. 1
 2. 2

Грунтовка для дерева: призначення і особливості

Деревина є дуже популярним і затребуваним матеріалом в сфері будівництва та оздоблювальних робіт. Для поліпшення природних властивостей дерева і додання йому довговічності в експлуатації, воно підлягає ретельній обробці, асортимент засобів для якої стають все ширше і більш досконалий. Грунтовка для деревини дає можливість продовжити термін її експлуатації і спростити процес обробки, а також зробити його більш економічним.

Для того щоб захистити дерево від висушування, деформації, гниття, появи цвілі і грибка, які провокуються зовнішніми несприятливими факторами, його фарбують, лакують і піддають іншим видам обробки. Але перед цим завжди необхідно обробити поверхні грунтовки.Грунтовка для фарбування дерева заповнює всі тріщини і пори в його структурі, перешкоджаючи розмноженню грибка і цвілі. Деякі склади містять також інсектициди і фунгіциди, які забезпечують додатковий захист від комах, червиць та інших шкідників. Після грунтування поверхня стає гладкою і міцної, менш проникною. Фарба лягає на неї рівно і, за рахунок малого вбирання, витрачається дуже економно. Грунтовка під дерево також забезпечує якісне зчеплення деревної поверхнею з оздоблювальним речовиною, що є запорукою тривалої служби без тріщин, лущення, осипання.

Найбільше в грунтовці потребують дерев'яні конструкції, що знаходяться на відкритому повітрі, приміщення з підвищеною вологістю і ті, які не опалюються, внутрішні дерев'яні поверхні, які стикаються із зовнішніми.

Деревозащитноє грунтовка: особливості нанесення

Промислова грунтовка для деревини перед початком застосування обов'язково повинна бути ретельно перемішана в банку. Деякі склади не вимагають розведення, деякі необхідно розводити водою або уайт спіритом. Поверхні необхідно підготувати - якщо це не первинно обробляється матеріал, його необхідно зачистити від старої фарби і інших раніше нанесених складів. Наносити грунт антисептик для дерева рекомендується в температурному діапазоні +5 - +25 градусів, в один-два шари. Поверхня повинна бути суха, а вологість повітря при роботі становити не менше 80%. Наносити склад можна пензлем, валиком, фарборозпилювачем, проте найбільший захисний ефект досягається при обробці методом занурення. Особливо пильну увагу необхідно приділити торцевих поверхонь оброблюваної конструкції.