Емалі

Підібрати по:
Виробник
 1. ТИККУРІЛА (4)
 2. ТЕКС (1)
 3. САДОЛІН (1)
 4. ЕСКАРО (2)
 5. СНЄЖКА (8)
 6. ЗІП-ГУАРД (1)
 7. ХАММЕРАЙТ (1)
 8. МАКСІ КОЛОР (4)
 9. АЛЬПІНА (10)
 10. КОМПОЗІТ (8)
 11. АУРА (2)
▲ Згорнути ▼ Розгорнути
Колір
 1. світло-сірий (4)
 2. синій (6)
 3. бежевий (4)
 4. червоно-коричневий (4)
 5. жевто-коричневий (2)
 6. золотисто-коричневий (1)
 7. серебристий (9)
 8. золотий (3)
 9. бронзовий (2)
 10. хакі (2)
 11. смарагд (1)
 12. шоколад (1)
 13. слонова кістка (1)
 14. база під колеровку (16)
 15. білий (26)
 16. безбарвний (7)
 17. голубий (5)
 18. горіх (1)
 19. жовтий (7)
 20. зелений (7)
 21. коричневий (8)
 22. червоний (6)
 23. сірий (5)
 24. фісташковий (1)
 25. чорний (10)
 26. вишня (3)
▲ Згорнути ▼ Розгорнути
Використання
 1. всередині (39)
 2. зовні (30)
 3. всередині/зовні (13)
Клас стирання
 1. средній (1)
 2. високий (4)
Матеріал
 1. дерево (25)
 2. минеральна основа (бетон, штукатурка, цегла, гіпс і т.д.) (13)
 3. метал (36)
Застосування
 1. дах (3)
 2. паркан і ворота (5)
 3. садові меблі (6)
 4. бесіка, пергола, альтанка, огорожа (1)
 5. декоративні елементи (13)
 6. ковка (7)
 7. радіатори, батареї (6)
 8. котел, мангал (3)
 9. по іржі (4)
 10. декоративні ефекти (5)
 11. меблі (7)
 12. сходи (5)
 13. двері, вікна (6)
 14. кафе, ресторан (1)
 15. ванна, раковина, туалет, басейн (1)
 16. деревяна підлога (паркет, паркетна дошка і т.д.) (3)
 17. метал (13)
 18. хоз. приміщення (1)
 19. дім (1)
 20. водостічні труби, жолоби, металеві відливи (3)
 21. бетонна підлога (1)
▲ Згорнути ▼ Розгорнути
Степінь блиску
 1. матова (14)
 2. полуматова (9)
 3. полугянцева (1)
 4. глянцева (32)
 5. молоткова (2)
Ступінь прозорості
 1. укривна (22)
 2. прозора (1)
Основа складу
 1. акрил (водорозчинний) (5)
 2. розчинник (уайт-спірит і подібний) (18)
Тип
 1. спеціальна (1)
Якість виконання
 1. покращена (2)
Тип сполучної речовини
 1. полімерні (акрилові) (1)
 2. силіконові (1)

Сортувати у порядку зменшення

1-20 of 54

Сторінка:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
Сторінка:
 1. 1
 2. 2
 3. 3

Емаль - стійкий лакофарбовий матеріал широкого спектру дії

Емаль - це суспензія, яка складається з пігментів або їх сумішей в лаках. Емалі випускаються в готовому до застосування вигляді під різними назвами. Після висихання такі фарби утворюють глянцеві або матові непрозорі плівки. Фарба емаль за своїми властивостями перевершує масляні фарбувальні склади. Зберігання таких фарб протягом тривалого періоду часу негативно відбивається на їхньому фінансовому стані, провокуючи загустение, - в таких випадках емалі потребують розведенні розчинниками. Покриття, що утворюється при нанесенні емалевої фарби, відрізняється твердістю, стійкістю до пошкоджень і має гарний блиск.

Купити емаль рекомендується в тому випадку, якщо є необхідність у фарбуванні дерев'яних, металевих і інших поверхонь зовні або всередині приміщення.Така фарба має стійкість до будь-яких миючих засобів, атмосферних впливів, зміни температур протягом 5-ти років. Фарба емаль кремнийорганическая - самий альтернативний серед термостійких покриттів склад, який при фарбуванні забезпечує відмінну зносостійкість поверхонь, має електроізоляційні, водо- і маслоотталкивающая властивостями, бензостойкость і морозостійкістю.

Переваги гідроізоляційних емалевих фарб: простота застосування, швидке відновлення при механічному тиску, створення «дихаючого» покриття, захист від корозії при фарбуванні металів. Подібні лакофарбові склади захищають дерев'яні поверхні, бетон, шифер, цегла, метал без необхідності їх попереднього полірування. На емаль ціна залежить від властивостей фарби і випускається обсягу матеріалу.Покривати емалевої фарбою можна як окреме обладнання, так і цілі споруди. Можливе забарвлення поверхонь, на яких є залишки нитрокрасок або олійних лакофарбових складів.

Захисно-декоративні емалі - це особливі суспензії, які застосовуються при обробці фасадів будівель, дерев'яних і бетонних поверхонь, а також азбестоцементу. До складу таких фарб входять розчинені в кремнийорганической лаку пігменти. У наш час практично в будь-якому ремонті використовуються захисно-декоративні лакофарбові кошти. Воднодисперсионная емаль створюється на основі дисперсій (акрилових або алкідних) і характеризується високим проникаючим властивістю, стійкістю до вологи і ультрафіолетового випромінювання. З головних «плюсів» такої фарби можна відзначити простоту в застосуванні, невисоку токсичність, пожежобезпечність.

Купити емаль швидковисихаючого дії необхідно для фарбування обладнання, транспортних засобів, металевих конструкцій, виробів світлотехніки, всіляких верстатів і приладів. Така фарба створюється на основі нітроцелюлозних дисперсій і пігментних компонентів. Швидковисихаюча емаль ідеально підійде для фарбування виробів, виготовлених з деревинно-стружкових або деревоволокнистих плит. Нею можна фарбувати дверні конструкції та віконні рами, кухонні меблі. Перед нанесенням фарби необхідно підготувати поверхню, очистивши і загрунтувавши її.

Акрилова емаль - універсальний засіб захисно-декоративного оздоблення

Акрилова емаль, ціна на яку вища через її унікальних властивостей, - це готова дисперсійні фарби. В її складі є сполучні елементи на основі акрилу, а також наповнювачі і пігменти.При нанесенні акрилової емалі утворюється паропроникна покриття, що захищає поверхню від пошкоджень. Акрилові покриття мають гарну зносостійкість, вони витримують багаторазові прибирання, не жовтіють, стійкі до впливу жирів. Акриловими фарбами можна фарбувати будь-які меблі, дверні та віконні рами, а також заздалегідь поґрунтовані металеві поверхні.

Емалі здатні надавати поверхні певний колір і фактуру. Використовувати такі фарби можна всередині приміщення або на відкритому повітрі, коли є необхідність у фарбуванні поверхонь з дерева, металу, бетону та інших матеріалів. Алкідні емалеві фарби - одні з найпоширеніших в наш час фарбувальних складів. Вони володіють стійкістю до атмосферних впливів, миючих засобів і мінеральних масел.

Рідкі двокомпонентні емалі знайшли своє застосування в декоративних роботах.Завдяки нанесенню на поверхні стін кольорових і дорогоцінних металів забезпечується гарне ефектне покриття. При змішуванні різних кольорів емалі можна отримати нові унікальні відтінки. Для відновлення або фарбування душових кабін, ванн, керамічної плитки, раковин і інших виробів використовується біла водостійка емаль, яка має стійкість до перепадів температурного режиму. Смоли, що входять до складу такої фарби, забезпечують довговічність покриття, зберігають його міцність, стійкість кольору і блиск.